שלומות!

MTB nc

New member
שלומות!

אני נחשפתי לסדרה לא מזמן, כששידרו אותה באינטנסיביות ב-yes (שני פרקים ביום). אני צריך שיעשו לי סדר בדברים: כמה עונות היו עד עכשיו? ב-yes השם השתנה כל הזמן: בהתחלה: בטלסטאר גלקטיקה (אני חושב 4 פרקים) אחכ: ב"ג 1, (נראה לי 13 פרקים) ואז: ב"ג 2 (20 ומשהו פרקים) זה עונות? או שזה איזשהו סדר שעשו בסדרה?

zoetrope

New member
דווקא

נראה שדי קלטת, לפחות את הסדר הכרונולוגי. זה מתחיל באמת מבטלסטאר גלקטיקה, מיני סדרה שכללה שני חלקים, כל אחד של שעה וחצי. בעקבות הצלחת המיני-סדרה (היא היוותה מעין פיילוט), הופקה העונה הראשונה, שממשיכה מאותו מקום שהסתיימה המיני-סדרה. אורך העונה הראשונה - 13 פרקים. אחריה הופקה העונה השנייה, בעל נפח סטנדרטי יותר של 20 פרקים. מאז כבר התחילה העונה השלישית, שצפויה להיות גם 20 פרקים. ותוספת: בין העונה השנייה לשלישית נמצאת הסדרה The Resistance שהיא סדרה בת 10 פרקים של מספר דקות כל אחד, ששודרה אונליין בלבד. אם נשאר עוד משהו לא ברור, תמיד יש את וויקיפדיה: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Battlestar_Galactica_(Re-imagined_series)_episodes ואת בטלסטארוויקי המעולה בקישורים.

zoetrope

New member
ואם

זה לא ברור מההודעה שלי, בישראל הגענו עד לסוף העונה השנייה.

imminiman

New member
וואי...

נכנסתי לפורום בדיוק בשביל לשאול את השאלה הזאת! לא הבנתי איך פתאום הסתיים בלי הודעה מוקדמת או משו חחחחחח חשבתי אולי הם מחכים לעוד חודש שיהיה חודש מדע בדיוני חחחחח בכל מקרה עזרת לי המון
יאללה קדימה למועדפים
מזל"ט על הפורום..... BSG Rules

...

שודרו שתי עונות ברצף. בראשונה אכן היו 13 פרקים. העונה השלישית עלתה לא מזמן בארה"ב. אני אישית הצלחתי להניח ידיי אהממ.. באופן חוקי כלשהו על שני הפרקים הראשונים של העונה הזו
. אבל לצערי עליי לדחות את הצפייה עד לאחר המבחנים שלי.

zoetrope

New member
לא בדיוק אבל

הסדרה מתחילה מחדש ב-26 לנובמבר, במקום "מעמקים" ב-Yes Stars. היא תשודר על בסיס שבועי ותמשיך גם לעונה השלישית.

MTB nc

New member
גם "מעמקים" אחלה סדרה!

וגם מה שהיה לפניה ("פלישה") אבל אם היא תשודר על בסיס שבועי, זה אומר: 4+13+20 = 37 שבועות !!! טוב, נחכה בסבלנות

MTB nc

New member
אני יספר לך על זה...

זה לא רק 37 שבועות, זה עוד שבועיים על 2 פרקים שלא ספרנו (22 פרקים בעונה ה-2, בדקתי
) עוד 6 שבועות עד 26 בנובמבר. אנחנו עומדים בינתיים על 45 שבועות, בטח יהיו באמצע כמה שידורים שיתבטלו (חגים ושטויות כאלה)... זה כמעט שנה!!! ולא, אני לא רוצה לראות את זה באינטרנט, אני רוצה להנות מזה בטלוויזיה, על הספה, ועדיף עם תרגום
. אז אני יחכה בסבלנות

zoetrope

New member
חזק ואמץ, בנאדם

עד שתישבר, זאת אומרת. אני לא סבלני כמוך. מה שכן, אם תרגום לא קריטי בשבילך, יש לי מערכת עריכה בבית כך שאפשר למעשה להריץ במחשב ולצפות בטלוויזיה. אם חשקה נפשך, נוכל לארגן מרתון ביום מן הימים...

zoetrope

New member
היי היי בק אצ'ה

עכשיו אני נעלב בשם הפורום
מסך הניהול שלי מונה 13 שבט--אה משתמשים ששיגרו יותר מהודעה אחת. אבל דווקא לא דיברתי על נפח הבריות אלא נפח הזמן. אפילו העונה הקצרה מביאה אותנו ל10 שעות בקירוב, נטו. ואני לא מחשיב פטפוטים, שירותים, נשנושים ושבע דקות בגן עדן של מספר שש שלנו עם אהובה הנצחי... אבל כמו שאמרתי,I'm game.

למעלה