שלום

sissygirl

New member
שלום

הנושא הזה פשוט ... אממ - מעניין , חח . ויש לי כמה שאלות , 1 . האם א- מיניים , הם פריג'דרים ? ואם לא , מה ההבדל ? 2 . האם יש כאן אולי א-מיני שקיים יחסי מין בכל זאת ? אם כן .. חח , שאלה בהמשכים , מה הייתה התחושה ? האם הגיע לסיפוק ? ואם לא .. איך התמודד עם הלחץ החברתי ? התשובות מעניינות אותי מאוד מאוד מאוד מאוד , ואודה לכם אם תענו .. חוץ מזה , אני חושבת שהפורום הוא יוזמה ברוכה . נטע

גילי 69

New member
פריג'דרים הם בטוח לא...

באתי לראות מה יש פה.. (ולמען האמת יש שיגדירו פריג'ידים כפריג'דרים... )

../images/Emo186.gif

לפי מה שויקיפדיה כתבו על פריג'ידים, א-מיניים הם לא פריג'ידים. בויקיפדיה כתבו שפריג'ידיות היא הבעיה הרפואית ISD/HSDD, ההבדל העיקרי בינה לבין אסקסואליות היא, שלמי שחווה את הבעיה רע, הוא סובל ממנה, ובסופו של דבר רוצה שהיא תגמר. אסקסואל חי טוב עם חוסר המשיכה בדרך כלל. ונדמה לי שפריג'ידיות מתייחסת ליצר, ואסקסואליות למשיכה מינית.

גילי 69

New member
איך אפשר שלא להימשך?

האם זה קשור לבעיות הורמונליות כלשהן? (מנסיוני עם אנורקסיה, בתקופות של משקל נמוך מאד אין חשק מיני)

קורה

אני לא יודעת בקשר לבעיות הורמונליות כי לא שמעתי על שום מחקר בנושא. גם לא שמעתי על תופעות אנורקסיה או בעיות רפואיות נפוצות בקהילת האסקסואלים שאני מכירה, שלפחות כרגע זו הקהילה של AVEN ופה. רק כדי לסבר את האוזן, כשאת שואלת "איך אפשר שלא להמשך?" זה נשמע לי כמו "איך אפשר שלא לאהוב את שלמה ארצי?" במובן שהמעריצים שלו לא יכולים בלעדיו, אבל למי שלא מעריץ אותו זה בכלל לא טבעי ולא ברור מאליו, יש לו מספיק מוזיקה אחרת שהוא אוהב ואין לו סיבה דוקא לרצות להאזין לשלמה ארצי.

למעלה