שלום :)

שלום :)

קודם כל ברכות על הפורום החדש... שני. בדיוק היום קניתי ארנבון קטן ואיך שעזבנו את החנות והגענו הבייתה הוא התנהג מוזר, הראש שלו נטה לאחור והוא כל הזמן הזיז את הרגליים ונשכב על הצד באלכסון. הוא גם בכה :( כשהגענו לחנות כדי לוודא מה קרה היה כבר מאוחר מידי... הוא מת. נתנו לנו ארנב אחר. ועכשיו אני נורא מפחדת שאני לא אטפל בו כמו שצריך... בינתיים שמתי אותו בקופסא כי אין לי מושג איזה כלוב לקנות... קניתי אוכל מתוצרת בלגיה בחפיסה ירוקה כזאת. הוא אכל ושתה ואת הצואה שלו ניקיתי והחלפתי את המצעים. עכשיו סגרתי את האור וכיסיתי את הקופסא במין רשת שלא יוכל לצאת. מה אני עושה טוב ומה אני עושה רע? אני פשוט לא רוצה שעוד ארנב ימות לי :( אשמח לקבל עצות לגידול נכון... מצורפת תמונה באיכות דיי גרועה של הארנבון שלי... אם זה יעזור במשהו.

Sweet Fantasy

New member
כנסי למאמרי הפורום

וקראי את המאמרים על הארנבון, בהצלחה ותתחדשי. תקנו כלוב כמה שיותר מהר, זה לא מקום לגידול ארנבון או כל חיה אחרת.

A l a n i s

New member
אבל למה לקנות מחנות?

קודם כל, זה סחר בבעלי חיים וזה מאוד לא יפה.. דבר שני, הארנבונים שם בתנאים גרועים, אין פלא שהוא מת לך.. הם מפחדים לפעמים מנסיעות, החזרת אותו יחד איתך לחנות? תקני כלוב מרווח, לא מגדלים ארנבונים בקופסה..

מודה שאני לא מבינה הרבה בזה...

לא ידעתי שבחנויות מתייחסים אליהם רע... ואיפה אני יכולה לקנות חוץ משם? אני לא מכירה מגדלים שמוכרים. החזרתי אותו איתי... בכלל מי יודע מה גרם לו להתקף הזה? קראתי את כל המאמרים שקשורים בארנבים... עכשיו שיחררתי אותו מהקופסא ונתתי לו להסתובב בחדר אני אקנה כלוב כבר היום. תודה.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gif

המוות של הארנב הקודם יכול להיות קשור ליחס שקיבל בחנות. כמו כן זה שכיח שאנרבים קטנים/צעירים מתים. אני מבינה מה את מתארת.. הארנב מת לי ככה בידיים, כולו בכה וילל... זה עצירות. לארנבים קטנים ]עילות המעיים עדיין לא מתפקדת כראוי ולפעמים מרוב צואה הם מתים מזה.. בחנות חיות יגידו לך איזה כלוב לקנות, בעקרון אפשר כל כלוב, העיקר שיהיה לו מקום לזוז ולהתמתח. קחי אותו לווטרינר מדי פעם בתקופת ההתבגרות שלו, רק לבדיקות שגרתיות.

אוי ואבוי...

אם יש יותר מידי צואה זה מסוכן?! כי שלי עושה המון קאקי. היא אוכלת קצת ואז עושה המון קאקי. ומים כמעט ולא שותה... מתרוצצת בכל החדר... בחרה לה כבר פינה והפכה אותה לבית שימוש =/1

Sweet Fantasy

New member
לאלא, תירגעי

היא דיברה על עצירות.. עשיית צרכים זה בסדר, אם היא אוכלת שותה ונראית פעילה זה בסדר גמור.

Pink Pig

New member
לא לא לא, זה בסדר.

אני דיברתי על צואה שנאגרת בפנים. עצירות נו

legs

New member
איך נשמע בכי של ארנב?

יו נשבר לי הלב ממה שהיא תיארה..
מסכן..

legs

New member
../images/Emo12.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif

montella

New member
יש סוגים של מזון אשר גורמים לתמותה

כאשר הם בגיל צעיר, הם לא רגילים למזון מסויים, ולכן יש לתת אותו בהדרגה, אחרת נוצרים סיבוכים, עצירויות או שילשולים - שהם גורם תמותה אולי מספר אחת בארנבונים צעירים. כדי להתחיל עם חציר, ואחר כך מעט כופתאות, לא להגזים עם כמות הירקות ורצוי לא לתת בכלל עד בגרות.

למעלה