שלום

שלום

גיליתי בעקיפין שלחברה קטינה שלי ה"א. אני גם מופרעת אבל בוגרת ובטיפול, היא לא יודעת על מצבי. דיברתי איתה הנושא והשיחה הגיע למצב כזה שהצבתי לה אולטימטום שאם תוך שבוע היא לא מספרת להורים אני אספר. אני לא מאמינה שהיא תספר להם. איך אני מספרת להורים שלה? איך אני יכולה לבדוק אותה שהיא אכן סיפרה במידה והיא תגיד לי שכן? אני כבר מרגישה שהיא שונאת אותי. זה ממש מרגיש חרא להיות איתה ככה. האם זה בכלל צעד נכון לאלץ אותה לספר? אשמח לדעתכם.

oehhe

New member
לספר להורים

נו טוףףףףףף. ברוכה הבאה. אני מקווה שעל הדילמה האם לספר להורים ויתרת ועכשיו נשארת בדילמה כיצד לספר להם. כמי שחווה ה"א בעצמה את יודעת בוודאי ש: דברים לא יפתרו מעצמם אחד הגורמים המדרבנים ה"א הוא הקשר עם ההורים (בעיקר אב) כל יום של דחיית הטיפול הוא משמעותי ידיעת כל אלו ראוי שתביא אותך אל מפתן הוריה, ויפה שעה אחת קודם. איך לספר? זה כבר מאוד תלוי בקשר שלכן ושלך עם הוריה. מכיוון שמיעטת בפרטים, לא אוכל לייעץ לך. oehhe a lefthanded octopus גילוי נאות: אני בולס שקמים פשוט, הקשר היחידי שלי עם פסיכולוגיה הוא עצם היותי פסיכי אני גם לא אנורקטי, אני סתם רזה

תודה על התגובה

העניין הוא שאין לי ממש קשר עם ההורים שלה. ראיתי אותם מס' פעמים בודד בלבד. פרט לשלום זשלום לא החלפתי איתם מילה. יש לי עדיין תקווה שהיא תספר לבד. האם זה הגיוני או שאני משלה את עצמי? איך לספר להורים שרכן יאמינו לי? אני חוששת שהתגובה תיהיה משהו בסגנון "את לא מכירה את הבת שלי, אנחנו מכירים אותה הכי טוב והיא בסדר גמור." לפי מה שהבנתי ממנה זו התגובה הצפויה. כמו כן מצבה די חמור והם לא רואים זאת זה רק מאמת את החששות שלי. אז איך לספר?

oehhe

New member
עוד אחת, ולא סתם

בטח לא סתם, אם יש לך חברה ואת מודאגת בגלל שלומה. את מי כן את מכירה שיכול לסייע? האם היא תלמידה? האם אתן באותה כיתה או אותו בית ספר? במקרה שכזה אולי יועצת בית הספר תוכל לסייע. אולי רשויות הרווחה, אולי דודה... אם אין לך כל דרך אחרת (פשוט לא נתת מספיק רקע ואני נאלץ לנחש) את צריכה לקבוע עם אמא שלה או עם שני ההורים בבית קפה ולומר להם שאת רוצה לספר להם משהו על בתם. אל!!! תתפתי לספר להם את זה בטלפון למרות שבטח ירצו לדעת על מה את הולכת לשוחח, בשום אופן. תנסי להביא את עצמך לפגישה נינוחה עם אם חברתך וספרי לה על חשדותייך. אינני יודע מאיזה רקע באה האם, אך אולי תוכלי להביא מאמר מודפס להראות לה, אם האם נוהגת להתגלצ' על האינטרנט אפשר לתת לה קישורים. כידוע לך שברב המקרים הנערות הלוקות בה"א הן אמניות הסתרת האמת ואלופות השקרים, נסי להסביר עובדה זאת לאם חברתך. הדגישי לפניה את העובדה שמדובר בסכנת חיים אך בעזרת תמיכה מסורה בבית יש דרך (אם כי לא קלה) החוצה. לא יודע מה עוד. oehhe a lefthanded octopus

תודה

אני אקבע פגישה עם האמא למרות שהיא לא מכירה אותי. מקווה שהיא תסכים להגיע בכלל. לאור העובדה שאנחנו בקושי מכירות. אנחנו מכירות מחוג. אני כבר בוגרת והיא ילדה. אני לא מכירה את ב"ס שלה או משהו כזה. גיליתי בעקיפין על ה"א שיש לה. אני לא מתכוונת לשתוק כמו חברות אחרות שלה בנות גילה. בגלל שאני חיה שנים עם ה"א (ובטיפול!) אני מודעת היטב לנזקים, לכן אם יש משהו שאני יכולה לעשות כדי שהיא תפגע כמה שפחות אפילו שכרגע די נראה שהיא שונאת אותי, אני אעשה. איזה מאמר למשל אני יכולה להביא? אפשר לצרף קובץ אולי? שוב תודה על היחס.

oehhe

New member
מאמרים לאמה של חברתך

מפאת קוצר הזמן לא אוכל היום להנחותך, אבל... אפילו כאן בפורום במדור קישורים אפשר למצוא אתרים שבהם לבטח תוכלי למצוא קצת חומר.בפורום של הבנות אולי גם אפשר, מחר אם אזכור אחפש לך משהו רלבנטי.בהצלחה oehhe

למעלה