שלום

hypobelle

New member
הממממ

כרגע יש פנטזיה שלא עוזבת את ראשי בימים האחרונים... אני יכולה לפרט, אולי אחר כך, לא פאת הבושה אך פאת הכוח, רגע, אולי כן..:) אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים לזה אבל אני סומכת עליכם שתגידו לי אם לא- מקסימום תמחקו אם זה לא לעניין. בן זוגי קשור לכיסא ברגליים ובידיים, מאחורי הגב, ערום, צעיף סביב פיו. חדר רגיל וריק עם הכיסא שאליו הוא קשור ומיטה עטופה בסדינים לבנים.. מיטה גדולה ודיי גבוהה.. צלע שלישית יש בחדר חוץ ממני, מבן זוגי ישנו עוד גבר. יש גם מראה, שכחתי. מפשיט אותי מול המראה לאט... נוגע בי, ידיו הקרות (זה עדיין חורף בחוץ) מתסיסות לי את הדם בעורקים ומחממות אותי, הוא נצמד אליי.. אני מרגישה את הזקפה שלו דרך הג'ינס העבה שהוא לובש וזה כל כך מחרמן אותי.. אני מסתכלת על (נקרא לו ד') ד. ומתחרמנת מהעובדה שהוא בוהה בנו ומתחרמן מהמעמד. החדר דיי חשוך אך יש מעט אור מספיק כדי להשאיר את עובדת זקפתו של ד. באפלה .. מרתק אותי לדעת אם עומד לו.. אבל עדייו מתמסרת למגע של ההוא.. הוא עוטף אותי מרקיד את לשונו עליי .. נוגע בי, ברכות ובקשיחות.. הוא מבין את הקצב שלו אני רוקדת.. מוצץ, מרטיב ונושך את פיטמותיי ולא מפסיק לגעת בי נצמד אליי תופס אותי חזק עד לנקודה שבה אני מאבדת שליטה לשנייה ודוחף אותי בעצמה על המיטה.. יורד לי אוכל לי את הדגדגן.. דוחף אצבעות מוציא ואתן ואז דוחף לי אותן לפה.. אני מוצצת לו את האצבעות בזמן שהוא גומר רותי - פעם אחת.. ממשיך קצת אני רועדת כולי.. מתיישב על ידי מכניס אצבע אחת.. מפנגר אותי (כמו שאומרים) מכניס אצבע שנייה.. חוקר מבפנים :) כמה מקום יש לו שם לעוד. מכניס עוד אחת מסובב אותן נוגע בי מבפנים אני כולי רטובה מטפטפת לו על היד , מוציא אותן מעלה לי את הרגליים שם לי כרית מתחת לישבן . אני כחומר בידיו היוצרות, מארגן אותי בתנוחה שאני עדיין על הגב ישבן מורם על, רגליים מפוסקות .. מלקק עם הלשון את חור הנרתיק שלי מרטיב אותו, לא שוכח את דגדגני המנופח כבר והמגורה כל כך ומפנגר אותי עוד פעם הפעם בקצת יותר עוצמה, אני מתפתלת ונאנחת והוא מכניס את כל האגרוף.. מנסה לסובב אותו משחק עם האצבעות מבפנים אני כולי רטובה וקרובה לגמור עוד פעם. הוא מוציא את היד יורד לי עוד פעם, נותן לי ללקק לו את כף היד מושך אותה בחזרה ואז מחדיר לי אצבע לפי הטבעת, ואז עוד אחת ואז עוד אחת.. אני גומרת לו על הפרצוף.. הוא נעמד.. מוריד מעצמו את הבגדים , פ@ק איזה זין קשה וענק יש לו.. הוא מושך אותי, מוריד לי את הרגליים מהמיטה מסובב אותי תופס לי את שתי הידיים ביד אחת , על המיטה.. אני לא רוצה להתנגד תופס לי את התחת מנענע אותי קצת, קדימה ואחורה.. עוזב, תופס לי את הפטמה, מושך אותה, נוגע לי בשדיים משחק איתם קצת.. נצמד אליי מאחורה ואני מרגישה את הזין שלו עלי. משעין את המשקל שלו עליי, נושך לי את הצוואר לופת לי את הצוואר מרים ומושך לי את הראש אחרונה וחודר אליי.. מזיין אותי כל כך חזק, אני רועדת כולי וצורחת מהנאה... אני גומרת שוב והוא גומר.. עוזב אותי.. ונשכב על המיטה. אני ניגשת לד. עדיין קשור. מוצצת לו את הזיקפה האדירה שנוצרה שם. הוא מת לגעת בי.. אני מסתכלת אחורה.. רואה את הגבר ההוא שוכב לו על המיטה.. מתירה את הקשרים שברגליים ומובילה אותו אל המיטה. משכיבה אותו וממשיכה בשלי ממשיכה לרדת לו מלקקת לו את פי הטבעת מכניסה את הלשון.. מלקקתאותו בלי סוף.. מחדירה לו אצבעות הוא כמעט גומר.. עולה עליו ורוכבת עליו, הוא מצליח לשחרר יד אחת מהקשר ותופס אותי.. ואז יד שניה לא מאחרת לבוא הוא מעיף אותי ממנו ו"זורק" אותי לעבר הבחור השני נשכב מעליי, חודר עמוק.. הבחור השני מתחיל לגעת בי, מנשק לי את החזה נושך לי את הפטמות, אני שולחת יד לאיבר שלו ומאוננת לו מושכת אותו אליי. ומכניסה אותו לפה שלי מוצצת אותו בזמן שד. ממשיך בשלו. ד. ממש נגנב, זה ממש מטריף אותו, אני מרגישה את זה לפי הזין שלו והוא מאיץ וממשיך חזק יותר ועמוק יותר, עוד ועוד.. הבחור השני קולט ומוציא את הזין שלו מהפה שלי , הזין שלו כל כך רטוב.. מתחיל לגעת בד. מלטף אותו.. נוגע לו בתחת שממזמן תפסתי בו חזק. מנשק לו את התחת מתגנב מאחוריו ומרטיב לו את פי הטבעת (עזבו קרמים.. זו פנטזיה) וחודר אליו.. ד. נרתע.. אך זורם עם זה. חודר אליי בזמן שמישהו חודר אליו. הבחור מזיין אותו שמזיין אותי, קובע את הקצב, חזק ואיטי. אני גומרת ד. גומר, נשכב רפוי מעליי ואז ההוא גומר. זו אמנם פנטזיה קטנה אך ברת ביצוע.. לאט לאט אני אגרום לאהובי לקחת חלק ממנה.. אחר כך נמצא שותף. אני כל הזמן מנסה להחדיר לו אצבעות ויותר. אך יותר מאצבע אחת וכל מיני אבזרים מרטיטים דקים הוא לא נותן. :( אני בטוחה שיום אחד, הוא ייקח חלק מלא במימוש הפנטזיה.

למעלה