שלום...

elfrog

New member
שלום...

אהלן, רציתי לשאול-אם משתמשים בפחמי מנגל לנרגילה, מה הדרך הנכונה להבעיר אותם לפני? תודה!!! ו-יום כתום לכולכם

Appocalypse

New member
לא...לא ולא!

אסור לעשות גם את ההפך, לשים גחלים רגילים בנרגילה,זה מלא ברעלים! אבל! יש גחלים שהם 100% טיבעיים, לוקח להם זמן להידלק, ככה שמדליקים אותם עם זיפו או משהו ולא צריך להחזיק שעה, והם מחזיקים לך 345987345987 שעות על הנרגילה!

elfrog

New member
אופפסס...טעיתי

התכוונתי לשאול אם יש שמות לגחלים הטבעיים שעליהם דיברת?

לא תעשה את זה

פשוט תקנה את הגחלים הרגילים [אלו בצורת כוכב למשל] וזהו

למה לך להשתמש בזה?

זה סתם חארטה... אני מסכים עם התרנגול מהגיהנום... קנה סטאר וזהו... או אפילו דיאמונד - הם יותר מחזיקים...

elfrog

New member
כי...

שמעתי שבסטאר יש חומרים כימיים... מה אתה חושב שגורם לפרחם להידלק בכזאת מהירות?

Appocalypse

New member
ROFL!!! בכל מיקרה..תיראה

בכל גחל יש חומר כימי... יש גם דרך להכין גחלים...לא זוכר איפה ראיתי את זה בכלל.. ככה זה... גחלי דאימונד זה מינימום כימיכלים..

Appocalypse

New member
סליחה.

סורי מותק על הטעות... אם תקראי את כל מה שכתבנו.. בטוח תבני משהו ותחליטי מה טוב לך..

בכל סוג של גחל יש חומרים כימיים..

רק שבסטאר ובדיאמונד יש ריכוז נמוך של אותם חומרים

rotemr17

New member
זה לא בדיוק נכון..

ראית פעם סטאר אמיתי? כל הגחלים שאתם קונים שהם עם אותה צורה (כמו סטאר) הם גחלים כימיים דבר ראשון, צריך הרי להדביק את זה שיהיה בצורה כזאת דבר שני, סטאר אמיתי מקוראי נדלק מהר אחושרמוטה. אין מצב שזה טבעי הגחלים הכימיים הכי "בריאים" זה הגחלים שנדלקים הכי לאט. -כי אין בהם חומר בערה כמו שיש בסטאר. וד"א. גחלי מנגל זה בן זונה! זה הגחלים הכי טובים שיש! אפשר לקנות ביפו גם גחליי מנגל טבעיים (באמת טבעיים) בתוך שק של קילו, פחות או יותר.

Appocalypse

New member
חחח

גחלי מנגל זה ממש ממש לא בריא! אלה אם כן הם טיבעיים, סטאר אמיתי נידלק בשתי שניות, גחלי דיאמונד הם הכי הכי "בריאים"...חחחח

rotemr17

New member
אהה!

אתה מתכוון לגחלים העגולים האלה שמצופים בנפט ושיט.. כן.. חחחח אלא לא בריאים. דיברתי על הגחלים הרגילים הזולים

Appocalypse

New member
אממ

הכי טוב זה הגחלים שנידלקים לאט, תופסים פחות זמן, אבל יותר בריאים... וזאת עובדה...

rotemr17

New member
תאמת

כמה שאני אוהב גחלי מנגל וכמה שאני אומר שזה טוב אני משתמש בגחלים שנדלקים מהר.. אין לי זין לפתוח מנגל שלם רק בשביל כמה ראשים..

למעלה