שלום

שלום

אני רוצה לקנות את סידרת ה24 אני רק רוצה לברר איזה ז`אנר זה ועל מזה בדיוק והמלצות!

DesertRose1

New member
24.....

למה אתה רוצה לקנות סדרה שאתה לא מכיר? זו סדרה מעולה. מורכבת מ24 פרקים בעונה. משמעות: יום אחד (24 שעות) בחיו של ג'ק באוור, סוכן ממשלתי. המון אקשן, המון דרמה, המון מתח....

gilriv

New member
אפשרי בהחלת לראות מהעונה היום

למשל ! עונה הרביעית שלה תתחיל ב לאפריל -מצפות לכם הפתעות -לגבי השחקנים האורחים מפורום '24 ב

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|שלום שלום

24 בעיקרון זאת סדרת אקשן/מתח שבה 24 פרקים בעונה, כל פרק הוא במשך שעה, כל עונה זה יום אחד. הפורמט של הסידרה ייחודי במידה מסויימת והוא פורמט רייל טיים שבו כל דקה שאתה רואה היא אכן דקה בסדרה[למעט פרסומות]. הסדרה מתמקדת בעיקר [אבל לא רק] בסוכן פדארלי בשם ג'ק באוור[קיפר סאתרלנד] ובאיך הוא מתמודד עם משברים שונים. סדרה מאוד מומלצת, רק חבל שלא התחלת לראות אותה לפני חודש בערך כי ערוץ 10 שידר אותה בשידורים חוזרים כל לילה.

Marth Darunia

New member
הוא עדיין משדר

עכשיו מסתיימת העונה השנייה, אז אתה יכול לראות את העונה השלישית ולהתרשם, למרות שהבנתי שהיא הכי גרועה... בכל מקרה אני מצתטרף לשאלה למה לך לקנות סדרה שלא ראית בכלל

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|אני יודע שהוא עוד

משדר, אבל לפי דעתי זה די חסר פואנטה להתחיל לראות סדרה, במיוחד אחת כמו 24, מהעונה השלישית. והעונה השלישית מעולה, העונה הכי פחות טובה היא העונה השנייה.

gilriv

New member
העונה הרביעית של "24

מיום שבת הקרוב פרק הבכורה יתחיל מ.2 פרקים -401 ו402 בדיוק כמו שהתחיל ברשת FOX משעה 21.40 חלק1 ובשעה 22.45 חלק2 מ7 באפריל תשודר "ללא עקבות ! עונה השניה

למעלה