שלום!

• פותח הנושא yoo
  • פורסם בתאריך

yoo

New member
שלום!

ראיתי שנפתח הפורום המעניין הזה (בהצלחה בהמשך!
) אני לא מעשן ולא חשבתי להתחיל אפילו, (זה דיי דוחה אם תשאלו אותי) אבל רציתי לשאול את אלו שמעוניינים להפסיק לעשן, כמה שאלות קצרות שמענינות אותי... 1) מה גרם לכם להתחיל לעשן? האם זה היה נגד רצונכם, מלחץ חברתי? או מרצון ומהתעניינות? אולי מהכוונה להרגיש מבוגרים? 2) האם אתם רואים את השנים שעישנתם בהן כשנים של הנאה או כסבל ובזבוז זמן? 3) מה גרם לכם לרצות להפסיק? 4) ועכשיו שחלקכם אחרי זה וחלקכם מנסים להפסיק (בהצלחה לכולכם!
) האם אתם חושבים שצריך להוציא את הסגריות מחוץ לחוק ולסגור את החברות שמייצרות אותן? אחרי הכל, הם גונבות כספים על מוות של אנשים, המוצר שהם משווקים מזיק כמעט יותר מכל דבר אחר, והכי נורא... זה מזיק שנמצאים אתך יותר ממה שזה מזיק לך? מקווה שלא הצקתי עם השאלות, ואשמח אם משהו יוכל לענות לי על אחת או שתיים... ^_^ שוב בהצלחה לכל המפסיקים!

yoo

New member
תיקון קטן...

במקום "שנמצאים אתך" הכוונה היא "לאלו שנמצאים אתך"...

סיטרא

New member
עונה בכנות

קודם כל, כל הכבוד על הפורום החדש, אני בן 20 ואני מעשן מגיל 15 , בערך קופסה ביום. נראה לי שאני אחד היחידים בעולם שממש לא רוצה להפסיק לעשן, ברגעים הכי שמחים אני מצית סיגריה, ברגעים הכי עצובים אני מתנחם יחד עם הסיגריה, בקיצור, לא בא לי, אבל אני יודע שכשיולד לי בן ראשון אני אפסיק באותו היום ( כמו שאבא שלי הפסיק ביום בו נולדתי ) . אענה על שאלותיך : 1. גרם לי השעמום , חבר´ה מהשיכבה ישבו ועישנו ופשוט הייתי מצטרף, אני לא חושב שזה היה מתוך לחץ, וודאי לא חברתי. 2. כן, אני שואב די הנאה מסגריה ( תרתי משמע ) . 3. בינתיים שום דבר לא גרם לי, אבל כמו שהסברתי מקודם.. אחרי הולדת בני הראשון ... אני לא חושב שצריך להוציא את הסגריות מחוץ לחוק, למרות שזה נורא מזיק לבריאות , כי אנשים שמכורים , ונורא תלויים בסגריה ישיגו את הסגריות מהשוק השחור ( ואני בטוח שיקום אחד כזה אם יאסרו את הסגריות) ובכל אופן יעשנו. ותודה על השאלות, הייתי צריך להוציא את זה .

yoo

New member
אוקי,

אכן מהלך חכם להפסיק ברגע שיהיו לך ילדים... הלוואי וירבו אנשים כמוך שמבינים כמה זה מזיק לאחרים. ו...ברור שאנשים ישיגו את זה מהשוק השחור, גם סמים מוצאים מחוץ לחוק ועדיין יש מעשנים, אני חושב שהשימוש בסיגריות יפחת, לא יפסיק אך יפחת עם השנים כאשר יוצאו מחוץ לחוק... אני שמח שענית! להתראות! ^^

למעלה