שלום..

שלום..

כמה יכול לעלות לי להזמין את יהודה? (לבר-מצווה) לשעה.. אם יש לכם מספר של אמרגן או משהוא זה יהיה מצויין

illani

New member
לא יכול לעלות

מהטעם הפשוט שיודה לא מופיע באירועים משפחתיים

ספי סול

New member
יהודה לבר מצווה...............

אוייייייייייייי מה קרה קובי פרץ היה תפוס..............???? לאאאאא........... בובה תקשיבי יהודה פוליקר לא מופיע באירועים כאלה........... מה גם שלא ניראה לי שהרפרטואר שלו מתאים... מה את אומרת.....?????

ספי סול

New member
היי מה כואב לך?????

מה קרה לך ולמה את חושבת שפוליקר יגיע לבר מצווה שלכם........???????

חח הצחקת אותי..

מאמי אם הכסף של ההורים שלי (
)אני יכולה לקנות אותך אז תרגעי הבנת?!
חצופה

ענתי44

New member
את יכולה לנסות אולי את תצליחי איפה שגיידמאק

נכשל. כי ביום העצמאות 60 הוא הציע ליודה הרבה יותר כסף משההורים שלך יאשרו לך ויודה סירב.... מציעה לך להקשיב לשירים שלו " לא יקנו אותי בכסף".....כך הוא שר ומתכוון. ואגב יקירה, ספי סול זה הוא ולא היא.

ספי סול

New member
לקנות אותי???????????? מי צריך אותי......????

מה את באמת כזאת הא.... אז למה להגיד עליי שאני מתנשא.....???? פחחחחחחחחחח...... אהבתי את החמסות שצירפת אבל תאמיני לי שאף אחד לא ידפוק לך עין תהיי רגועה........... מקווה בשבילך שאת שווה קצת יותר מהכסף של ההורים שלך..............

illani

New member
גם את, בובה, רצוי שקצת תרגעי

ותמנעי מהשפת רחוב הזאת. אין פה תחרות של אף אחד עם אף אחד בענין כסף. יודה לא מופיע באירועים משפחתיים.

דבר ראשון

אני לא בתחרות אם אף אחת. אני רק שאלתי וזה מה ששהיא ענתה לי : אוייייייייייייי מה קרה קובי פרץ היה תפוס..............???? לאאאאא........... בובה תקשיבי יהודה פוליקר לא מופיע באירועים כאלה........... מה גם שלא ניראה לי שהרפרטואר שלו מתאים... מה את אומרת.....????? מתנשאת מגעילה!

illani

New member
זה לא היא. זה הוא.

וגם אם הוא ענה לך לא לענין זו לא סיבה לדבר כך על גבי הפורום. אנחנו לא בגן ילדים עם 'הוא התחיל ראשון'. יש דרך לענות, בפרט כאשר זה בפורום. במסרים אישיים - תכתבי מה שאת רוצה. (ובכלל את לא צריכה לקחת את זה כל כך אישי)

willo1

New member
../images/Emo26.gif

די נו , מה זה הגנון הזה. בובה באדום- יהודה פשוט לא עושה אירועים כאלה- לשמחתנו או לצערנו. פשוט החלטה של יהודה. בכל אופן, מ-ל-א מזל טוב לבר מצווה, אני מקווה שתצליחו להשיג אמן שווה

למען האמת לא ברורה

ההתנפלות על בובה כולה שאלה שאלה וישר אתם בהתגוננות מה קרה מה היא אמורה לדעת שיודה לא מופיע בארועים כאלה? ספי היא ענתה לך בדיוק באותה הצורה שאתה ענית לה "קובי פרץ היה תפוס"? אם היא שאלה על יודה ולא על קובי אז כנראה שהיא קצת יותר איכותית ממה שאתה חושב.

ספי סול

New member
דבר ראשון אני לא התנפלתי על בובה וגם אף אחד

אחר לא התנפל פה עליה.... אני הגבתי סתם בצחוק ושאלתי אם השירים של יהודה מתאימים לסוג כזה של אירוע.... זה שהדברים יצאו מהקשרם זה משהו אחר ועוד משהו שיש לאנשים פה זאת בעיה רצינית בהבנה ובתפיסה מכל דבר קטן נעלבים לי פה ועושים עניין אז לכו תחפשו ושיהיה לכם שבוע טוב ..........

למעלה