שלום

Boom0snap0clap

New member
שלום

היי אני מיכל,בדיוק נכנסתי עכשיו וראיתי את מה שהרס לי את הלב. הלהקה שאני מעריצה מהרגע הראשון שהפרק של רבלדה שודר בויוה מתפרקת! אני קוראת בפורום הזה מההתחלה, כשרק הכל התחיל.. יש פה מישהו שנמצא מההתחלה?? מישהו שזוכר את כל הריבים על דולסה ואנהי? את כל הסיכומים על כל פרק? את כל השונאות שהיו מקללות פה ונחסמות? את כל האושר, האהבה והחברות שהיה פעם הפורום הזה?? אני כן!! ולמרות שכתבתי בפורום אולי 4 הודעות בשלוש ( פחות או יותר) שנים שאני קוראת פה ( והחלפתי מליון ואחת כינויים) הייתי מכירה פה את כולם! כל מעריץ ומעריץ את כל הסיפורים שלהם את כל הריבים שלהם הכלל!! כל כך אהבתי להיכנס לפה, הייתי רצה לפורום ישר מביצפר, ישר אחרי שנגמר הפרק, חייתי על הפורום הזה והסידרה הזאת והלהקה הזאת. הסידרה מתה ואיתה גם הפורום שכ''כ הצליח.. אחד מהפורומים הפעילים ביותר בתפוז היה לנו, עכשיו תורה של הלהקה?? אל תעזרו לזה לקרות, תלחמו, גם אני אלחם, כולנו נילחם הם לא יכולים לקחת לנו את הדבר היחידי שנשאר, הלהקה שאנחנו כ''כ אוהבים! אני מקווה שזה עשה לכמה מכם משהו בלב.. תתעוררו חייבים להתאחד לתת לדולסה, אנהי, מאיטה, כריסטיאן, פונצ'ו וכריסטופר להתגאות בנו לדעת שאנחנו פה בשבילם לאורך כל הדרך. חייבים להציל את rbd !!!

מיכלי=]]]]

מאוד ריגשו אותי המילים שלך.... ואם את באמת אוהבת את הלהקה,תבואי להפגנה.... RBD זקוקים לנו,הם ביקשו מינו במפורש ואמרו לנו שנציל את RBD שלא ניתןלהם ללכת ושהכול תלוי בנו,במעריצים אז תני לבוא, המחאה תתקיים מול משדי דורי מדייה ברמת החייל , ת"א ותנסי להביא כמה שיותר אנשים כי העתיד של RBD תלוי בנו אל תשכחו

למעלה