שלום

LadySpeedStick

New member
שלום

אני מעוניינת להסיר משקפיים בלייזר. הייתי היום בבדיקת התאמה ב CARE VISION בת"א. מצאו שאני מתאימה ככל הנראה לשיטה השנייה שלא כוללת את חיתוך הקרנית ושההחלמה ארוכה יותר. הם אמרו שיש לי קרנית עבה יחסית והם מתחייבים לניתוחי תיקון לכל החיים. הם נשמעו משכנעים אך עם זאת אני לא מבינה דבר בתחום. הצעת המחיר שלהם היא 6.5 אלף שקלים במזומן וזה נשמע לי סביר. אפשר לומר שהם לוחצים עליי לעשות את הניתוח עוד השבוע אבל רציתי לשמוע קצת חוות דעת עליהם ומעבר לזה לדעת איזה שאלות חשובות עליי לשאול לפני קבלת ההחלטה. ובנוסף, אם יש עוד מקומות שכדאי לי לבדוק. המון תודה, נופר.

מה חשוב לקראת ניתוח

נופר שלום, בניתוח הלייזר יש צורך לברר מספר פרטים חשובים: 1. הנסיון של המנתח שלך. 2. זמינות התמיכה במקרה של בעיה (למי פונים למשל בשבת אם יש בעיה ?). 3. לקבל את כל המידע גם על שיטות אחרות רק כדי שניתן יהיה לקבל החלטה מידע. מספר נקודות למחשבה: 1. התחייבות לתיקון ל"כל החיים" - על החיים של מי מדובר ?, החיים שלך, החיים של המנתח שלך, החיים של המכון, החיים של החתול שלי ? צריך להבין שיש שינויים טבעיים בעיניים לאחר גיל 40 שנים שאינם קשורים לניתוח הלייזר להסרת המשקפיים ויחייבו הרכבת משקפיים לקרוב ועוד. צריך לזכור שבדרך כלל מדובר במנתח המבוגר ממך בעשרים שנים לפחות, אין לך מושג כמה זמן ישרוד המכון (תלוי מאוד בבעלים ובתנאי השוק) כך שנראה לי שהתחייבות כזו מעט רייקה מתוכן.... 2. ממליץ מאוד לשים את נושא המחיר במקום מאוד נמוך בסדר העדיפויות, מחיר גבוה לא תמיד מעיד על איכות גבוהה של הניתוח והשירות, מחיר נמוך הרבה פעמים מחשיד לבעיה (מכון עם מעט לקוחות, מנתח עם ניסיון מועט ועוד) - כדאי לבדוק נושא זה לפני הניתוח. 3. אני מאוד מתנגד להפעלת לחץ על המועמד לניתוח לבצע הניתוח בהקדם, אני מאמין שכל אדם זקוק לזמן שונה לעכל את המידע שהוא מקבל בבדיקת ההתאמה וצריך להגיע לניתוח שלמים עם ההחלטה ללא כל לחץ מצד המכון שיבצע הניתוח. לרשותך תמיד

למעלה