שלום

שלום ../images/Emo8.gif

ברכות על פתיחת הפורום החדש! אתם יודעים שלפני כמה זמן גנבו לי את dookie?!..עצוב
בכל מקרה ...אני ממש מתלבטת אם לצרוב אותו או לקנות אותו .. אאמממ מישהו מפה היה בהופעה של Green day בחו"ל?...אם כן ספרו..

חח הלואיייייייייייייייייי

בלה!! יש שמועות שהם מגיעים שנה הבאה לארץ, ב2005 הם באמת מגיעים לארץ אם זה לא יבוטל, ויצא להם קליפ חדש!!Macy da parade למי שיש יס או מתב דיגיטלי בMTV2 זה הופיע כקליפ חדש, וגגגגם באותו ערוץ Basket case מקום 11 במצעד.... (אני שמה את ההודעה הזאת בטאגליין, יפי!) Dפנה

Charlotte

New member
אני מחוברת לMTV2 באינפוזיה

ועוד לא ראיתי את הקליפ. אוף. נו טוב.. שיר יפה בכל מקרה.

Sexy me

New member
אוקיי....

דבר ראשון - למה את כל הזמן אומרת בלה ?! (אני יודעת שאני אצא מטומטמת מהשאלה הזאת, אבל למי אכפת) השיר החדש ממש מגעיל! אני כמעט בטוחה שההופעה הזאת תבוטל (as usual) Bless you --=טיש=--

ב.ן.נ.ת.ן

New member
איזה שיר חדש בדיוק ?

אולי הקליפ חדש? אבל השיר הוא מהאלבום, שהוא... כבר לא כל כך חדש והשיר לא מגעיל.

Sexy me

New member
Macy da parade

השיר עצמו מגעיל! זה מה שאני חושבת... ..::טיש::..

אז ככה,

אני אומרת בלה כי זה הפך להיות שגרת חיים, כשאין לי מה להגיד אז, בלה. ואני חושבת שהשיר יפה, ואת לא. אם כולנו הינו מסכימים על הכל העולם היה משעמם..... Dפנה
נ.ב. אל תתרגו להרבה מילות חוכמה ממני, טוב?

אאמממ

כן אני מכירה את התופעה בלה לפעמים הופך למעין שגרה.. ואני גם חושבת שזה יתבטל כי מי מצפה שלהקה טובה כמותם תבוא לארץ אם רד הוט צלי פפרס לא הגיעו וגם קרידל לא הגיעו אז...מה אתם מצפים ?...כמובן שאתם צריכים להוסיף את המצב הביטחוני..ובלה בלה בלה... אל תחשבו שאני מנסה לעודד גם אני רוצה שהם יבואו לארץ...

למעלה