שלום שמי חגית

חגיתל2

New member
שלום שמי חגית

הסיפור שלי הוא כזה: הבן שלי בן שנתיים וחצי, הוא ניזון מגיל חצי שנה ברמדיה צמחית בתוספת הנקה עד לגיל שבעה - שמונה חודשים שמאז הוא אכל רק רמדיה צמחית ואוכל רגיל. במשך תקופה ארוכה הוא היה מקיא בערבים לאחר הבקבוק של הערב. אני לתומי חשבתי שהוא מקיא בגלל כל מיני סיבות אולם מעולם לא חשבתי שזה מהרמדיה להיפך הייתי נותנת לו בקבוק נוסף כדי שלא יהיה רעב לאחר שהוא הקיא את כל מה שהוא אכל באותו יום. הוא ילד עם הרבה תיאבון (הוא עדיין כזה), ולמרות כל מה שהוא היה אוכל הוא נשאר רזה וקטן בגלל ההקאות. הוא גם היה מאד עצבני ואנחנו התחלנו לדאוג מפני שלא דיבר. באותו שבת באו להודיע לנו על הרמדיה לאחר שהוא אכל את הבקבוק (והקיא כרגיל). ובאותו שבוע הוא המשיך להקיא כל ערב (למרות שעברנו למטרנה צמחית) עד ליום שלישי שהרופא נתנה לנו B1 ונתנו לו ומאז ההקאות פסקו לחלוטין. אין לי אישורים רפואיים על ההקאות אלה רק לאחר שזה קרה אצל הרופאה רשום שהוא הקיא והיא נתנה לו פעמיים את הB1 (הפעם השניה היתה על חשבוננו). אני יצאתי מאד מתוסכלת מכל הסחפור על כך שלא חשבתי שזו היתה הסיבה. פשוט רחמתי עליו. אני חשבתי שאני נותנת לו את האוכל הטוב ביותר והמזין ביותר ובסוף רק הזקתי לו. גם העצבנות שלו עברה מאז שהפסקנו עם הרמדיה. האם יש איזו עילה לתביעה? כשאני חושבת על זה רק המחיר של הרמדיה מגיע לי בחזרה, הרי קניתי דבר שלא היה מה שהיה אמור להיות במשך 9 חודשים!

למעלה