שלום רקדנים יקרים

שלום רקדנים יקרים

שלום לכם לאחרונה סיימתי לעשות מודינג קטן למחשב ישן פנטיום 3 450 והקטנתי אותו לגודל DVD על מנת שיראה יפה ויתאים לסלון ומכאן באה השאלה לגבי משטח הריקודים IDDR אני אכן מעוניין להזמין את המשטח הריקודים זה (יותר נכון 2 משטחים) ואני מבין שיש שני סוגים של משטחים אחד הישן שעולה כולה 389 לזוג ויש את הזוג משטחים ב 659 אז מה בדיוק ההבדל ביניהם? האם זה כולה הבדל בספוג המשטח ? או יותר מזה? אם כן אני יכול כולה להכין בעצמי ספוג למניעת זעזועים או שעדייף לא להתפשר על 659 ועוד שאלה בנוסף לבעיה שאני עדיין מתלבט לגבי זה הייתי רוצה לשמוע מימכם אישית מה דעתכם על זה האם זה לא קטע שחולף? יענו ההתלהבות מזה עד שנמאס עוד שאתם אישית עדיין חורשים על זה יותר מחודשים תודה

אז ככה

אם אני לא טועה אתה מדבר על זוג משטחי ריקוד דקים (בלי לספוג) ועל זוג משטחי ריקוד עם ספוג (רך). הספוג דבר ראשון חשוב, כמו שאמרת, בתור בולם זעזועים. - הרי על המשטח מומלץ שלא לרקוד עם נעלי התעמלות, והספוג משמש בתור תחליף. אתה יכול להכין בעצמך ספוג [אלא שלהכין ספוג (?) או לאלתר אחד שמתאים מבחינת עמידות, גודל, עובי וקושי/רכות נשמע גם קצת מסובך), ואתה יכול לעשות איזו קומבינה שאתה רוצה - אבל ההבדל בין המשטחים הדקים למשטחים המקצועיים (עם הספוג) הוא עצום מבחינת האיכות. דבר ראשון הספוג שמגיע עם המשטח נמצא בתוכו - לכן המשטח מגיע עם ריצ'רץ' (או ריץ' רץ', עכשיו כשאני חושבת על זה לא נראה לי כתבתי את המילה הזו מעולם). כך אתה יכול לדוגמא להחליף אם תרצה בבוא העת את הספוג שבפנים לקשה יותר או להחליף את הספוג אם היה לו בלאי מסוים. וחשוב יותר - הספוג שנמצא בפנים שומר על המשטח ישר - כשאתה משחק או קופץ, המשטח לא זז הרבה (הודות לספוג, ובמקרה של הספוג הקשה יותר הוא זז אפילו פחות) ולא מתקפל/מתקמט (זה שומר על החיישנים, וככה המשטח מחזיק הרבה יותר זמן מעמד לעומת המשטח הדק). אני יכולה לספר לך מניסיון אישי, שאני קניתי בהתחלה משטח דק (זה היה עוד לפני שIDDR התחילו לייבא משטחים, ולפני שנפתח בכלל האתר). כשהגעתי לרמות גבוהות (וזה קרה די מהר), המשטח נהרס לעתים תכופות (החזיק מעמד בערך 3 חודשים), והחלפתי אותו בערך 3 פעמים, עד שקניתי את המשטח עם הספוג. ככה שאם אתה מתכוון להתמיד במשחק יותר משתלם לקנות את המשטח עם הספוג (תעשה את החשבון). שאלת - "האם זה כולה הבדל בספוג המשטח ?" - כפי שהבנת זה "כולה" הבדל עצום! בקשר לשאלה אם זה קטע חולף, זה כבר יותר תלוי בך. האם אתה אדם שמשתעמם מהר ממשחקים? אם כן אולי באמת כדאי לך לקנות את המשטח הדק. שאלת לדתנו האישית, אז לדעתי זה משחק שלא משתעממים ממנו מהר כל כך, כי יש את המוטיבציה להתקדם ברמות. במיוחד כשהקהילה (ביקרת באתר הרשמי?) עורכת מפגשים כמעט כל שבוע (!), וכמובן לאור העובדה שIDDR עורך תחרויות מדי כמה חודשים, כאשר השאיפה היא לשלוח בסופו של דבר שחקן מאושר לאליפות אירופה בנורווגיה! (עושה קצת חשק לא?). במיוחד לא תשתעמם מזה, אם יש לך חברים או אחים שמשחקים במשחק (אם אתה קונה זוג משטחים, אני מניחה שיש), אז בכלל זה יכול להיות מאוד נחמד (וזה גם מניסיון אישי). בכל מקרה אני מציע שתשקול את הנושא, ותגיע להחלטה הנכונה לך. בהצלחה.

:]

אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לעזור. רציתי רק להוסיף - כתבתי לך שיותר נחמד (ופחות משעמם) כאשר יש לך עוד משהו לשחק איתו, אז במשחק שאתה מקבל עם המשטח יש גם אפשרות לשחק עם עוד אנשים באינטרנט - שזה פתרון נחמד כשאין עם מי לשחק בבית.

ועוד משהו

אם כבר התחלתי להזכר בדברים שרציתי להגיד (ההודעה הייתה ארוכה, והזכרון קצר), בקשר למה ששאלת על לשים ספוג מתחת למשטח הדק - המשטחים הרי באים עם כיסוי נון סליפ (non-slip) למטה, ואם תדביק מתחת לשטיח ספוג או משהו אחר זה יאבד את האפקט של מניעת ההחלקה - ותאמין לי, ככה תטייל הרבה בחדר
.

kush kush

New member
משחק ברשת../images/Emo26.gif

לכי לאפשרויות אפשרויות רשת אם את רוצה לארח, תלחצי אנטר תעבירי לפעיל ותכתבי את המספר שכתוב. במשבצת שמבקשים את האייפי שלך תכתבי אותו ותעבירי לSTART. אפשר לארח רק כאשר המחשב לא מחובר ברשת ביתית ואז את פשוט נותנת את האייפי שלך למי שרוצה. מי שמתארח במשחק פשוט מעביר לפעיל START בלה בלה וכותב את מספר הIP של המארח. רק לאחר שהמארח יצר את המשחק עם הIP כולם יכולים להכנס. אני מקווה שאיכשהו הבנת משו

למעלה