שלום ,רציתי לדעת לפי מה מתמחירים תקליטים?

bluebar

New member
שלום ,רציתי לדעת לפי מה מתמחירים תקליטים?

שלום ,רציתי לדעת לפי מה מתמחירים תקליטים? אם אני לא מוצאת דברים דומים באינטרנט ? מה הטווח מחירים בערך ? יש אולי אתר מומלץ שמתעסק רק בתקליטים ? שאלה נוספת ,אם אין לי פטיפון איך יודעים שהתקליט תקין ? בהנחה ואין עליו סריטות למינהם בנוסף יש ברשותי תקליטים קטנים וגדולים האם יש הבדל בינהם שמות ,סוג מחיר ?

floydian

New member
כמה מחשבות בעניין

דבר אחד שלמדתי תוך כדי קניה של תקליטים היא שתקליט שווה כמה שמוכנים לשלם עליו.... אני יודע שאין כל כך מה לעשות עם המשפט הזה, אבל הכוונה היא להתחיל במחיר גבוה אך הגיוני. המחיר צריך להיות גם בהתאם למצב התקליט עצמו והעטיפה. לפעמים קרע בעטיפה של תקליט יקר יכול להוריד כמה עשרות דולרים מערכו, הערכת הנזק תהיה בהתאם למחיר המלא של תקליט מושלם. תחפשי תקליטים דומים בEBAY או בPOPSIKE שזהו אתר שמראה מחירים של תקליטים שנמכרו זה עתה ברשת. אם אין לך פטיפון תצטרכי פשוט לסמוך על האדם ממנו את קונה או פשוט לא לדעת מה יש לך ביד. לא קרה לי לעולם שקיבלתי תקליט "מזויף" שבעצם לא הכיל את מה שחשבתי. תקליטים קטנים נקראים גם סינגלים 7 אינץ' או 45 בגלל המהירות שבה מנגנים אותם. תקליטי סינגל גדולים נקראים גם סינגל 12 אינץ'. אם יש לך משהו למכור של הפינק פלויד או שקשור ללהקה אני אשמח לשמוע הצעות..... מקווה שעזרתי, FLOYDIAN

איך בודקים ערכם של ויניל (עם ציור הכלב )?

יש לי כמה ויניל עם הכלב והגרמופון מוסיקה קלאסית חלקם חרוטים רק בצד אחד איך אפשר לדעת שווים? אראה את התשובה לא באופן מיידי אז אני מודה מראש על כל תגובה

למעלה