שלום רב

• פותח הנושא Mist2
  • פורסם בתאריך

Mist2

New member
שלום רב

ראיתי בעמוד הראשון של הפורום שאלה בקשר לאנשים ללא כל ידע קודם בתכנות הרוצים ללמוד לפתח על האייפון. הקישור הנמצא בתשובה כבר לא פעיל, אז אני ברשותכם מעלה שוב את השאלה. אם אין לי כל ניסיון קודם בתכנות, האם ישנו מקום המכשיר אנשים כמוני? אם כן אשמח לקבל פרטים. תודה מראש!

guyiphone

New member
לאיזו מטרה ?

האם זה לכייף / קריירה / הרפתקאה ? בעיקרון, אין שום בעיה להכניס אותך לעולם הפיתוח אם יש לך את הכישורים הבסיסיים. תוכל ללמוד במכללה או כל מוסד שמכשיר תכניתנים ... ועוזר להם להשתלב בשוק... אני הייתי מציע שתפנה לפורום שפות תוכנה שם תוכל להבין לאיזה כיוון אתה נמשך יותר... אך, אם בכ"ז חשקה נפשך בפיתוח לאיפון, אני מציע שתיצור קשר עם מכללת נס או כל מכללה אחרת שמעבירה את הקורס הזה. רק וודא שבסילבוס יש תכנים גם לאנשים שאינם בקיאים ברזי השפה ! ושהקורס מספיק ארוך ומכיל תרגולים ופרויקטים, אחרת זה פשוט לא יכשיר אותך בצורה נכונה.

Mist2

New member
תודה

במכללת נס יש דרישות קדם שליטה טובה באחת מהשפות הבאות: C++, C#, Java אני מחפש מקום שבו אוכל ללמוד הכל מ - א' ועד ת'. לאיזו מטרה? הכל תלוי באיך אני יבין את החומר, כרגע המחשבה היא על כייף ומאוחר יותר אולי גם קריירה. אני עובד על מקים המון זמן, אבל מעולם לא נגעתי בעולם התכנות.

guyiphone

New member
אולי כדאי פשוט לקרא ספרים ...

אם אתה בעניין של לפצוח בקריירה בתחום הפיתוח, אז אולי כדאי שתתחיל מספרים וככל שתבין מה אתה קורא כך תתקדם בקושי ובעומק התכנים. אני הייתי מציע אולי אפילו לקחת שיעורים פרטיים, לפחות בשביל השלבים הראשוניים. שיהיה בהצלחה !!

guyiphone

New member
תקרא תגובות אחרונות בפורום ...

יש כאן כמה הצעות נחמדות לחומרים טובים ! אם לא תמצא תגיד לי אני אפנה אותך... בהצלחה !

למעלה