שלום רב שאלה חשובה

שבי לוי

New member
שלום רב שאלה חשובה

אני גר באשקלון , ועובד במעבדה של חברה באשדוד. מאז תחילת הטילים לאשדוד החלטתי לנסוע לצפון לשהות אצל בת זוגתי . ההחלטה לא להישאר בעבודה הינה מהסיבה שהמעבדה , בקומה האחרונה ובבניין שבו מקום העבודה יש מקלט לא מקלט שלוקח בערך 1 דקה להגיע אליו , ומה גם שהוא נעול , ובתוכו מלא סחורות ורהיטים עד כדי כך שאין אפשרות להיכנס פנימה! מנכ"ל החברה שלי טוען שהוא לא מחזיק במפתחות למקלט , אלא בעל המבנה . ושניהם בדואט לא עושים דבר! התקשרתי לפיקוד העורף והם אומרים שהמעסיק שלי עובר על החוק ואני בתהליך של תפיסה בטלפון את מוקד משד התמ"ת אני רוצה לדעת האם אקבל פיצוי על ימי העבודה מהם נעדרתי וכמה זמן לוקח תהליך הפיצוי אם כן ומה התהליך להוכיח את עניין המקלט הנעול מלבד תמונה שצירפתי פה :

עורך oz

New member
פיצויים לעובד באשדוד

שלום שבי, על פי המצויין במדריך פיצויים לעובדים ומובטלים: "לפי חוק הגנה על עובדים בשעת חירום (2006), מעסיק מחויב לשלם שכר לעובד שנעדר עקב הוראת כוחות הביטחון על מצב מיוחד בעורף או על שעת התקפה, אם מקום עבודתו או מקום מגוריו נמצא בשדרות ובעוטף עזה". לשאלך האם מעסיקך עובר על החוק, אני ממליצה לך לפנות ישירות למוקדי המידע של משרד התמ"ת בטלפונים בירושלים 1-800-802-100 או בבאר שבע 1-800-200-702. כמו כן ניתן לשלוח שאלה ולצרף את קובץ התמונה שציפת למשרד התמ"ת בדואר האלקטרוני: [email protected] בהצלחה, גלית - אתר עוז

שבי לוי

New member
האם מגורי באשקלון

נחשבים "עוטף עזה" ? יש לציין שעצם הנסיעה בהסעה מאשקלון לאשדוד הינה סיכון בפני עצמו ללא מיגון ובנוסף האם ידוע כמה זמן לוקח התהליך לפיצוי בערך ? כי הרי את הבנקים ממש לא מעניין זה שהמעסיק מתווכח איתך אם ישלם או לא

למעלה