שלום לכולם

liorba

New member
שלום לכולם

יש לי זכאות לחמי מרפא של 7 ימים בשנה. סופ"ש הזה אני נוסע (חמישי שישי שבת) ואני יכול לגשת לטיפולים רק יום אחד מהם.האם משרד הביטחון יכול לבוא אליי בטענות על כך שלא ניצלתי את 3 הימים שלי לטיפולים? האם אני מבין נכון שבכך שניצלתי רק 3 ימים ה 4 ימים הנותרים הלכו לי לאבדון השנה? תודה מראש, ליאור.

AVI359

New member
LIORBA

LIORBA שלום רב אגף השיקום אינו מאשר נצול של פחות מ 5 ימי חמי מרפא,מטרת חמי מרפא אינה בשום אופן הבראה אלא טיפול רפואי במקומות מסוימים חמי טבריה וים המלח.השהיה במלון ניתנת מאחר ומקומות אלה בדרך כלל רחוקים מביתו של הנכה. מה שאתה עושה פוגע גם בך וגם בשאר הציבור הזכאי להטבה זו שכן אגף השיקום עשוי לטעון שנכים מסוגך לא יהיו זכאים ל 7 ימי חמי מרפא ולראיה יביאו את המקרה שלך.אסור וגם אי אפשר לפצל 7 ימים באם אין לך זמן עתה צא לטיפול בחמי מרפא בצועד אחר. בברכה אבי

liorba

New member
סליחה,סליחה...

אולי חשבת שלא הייתי מודע לכך? אולי זאת פעם ראשונה שאני מנצל את ההטבה הזאת מתוך 4 שנים?שאלתי באגף השיקום מה הפרוצדורה,ואמרתי להם בדיוק את הימים שאני נוסע ואף אחד לא אמר לי כלום. סתם חבל שאתה מתנפל ככה (אם לא הבנתי אותך נכון אז אני מתנצל אבל זה נשמע לי קצת תוקפני התשובה שלך). נ.ב אין לי זמן אחר כי אני עובד...

AVI359

New member
הוראת חמי מרפא

LIORBA שלום רב הנני מפנה אותך להוראה 50.13 (ענת ברב טובה תוכל אולי לתת לך קישור) אל תשחק עם המזל נתקלת באנשי אגף השיקום שלא מתמצאים בהוראות שלהם עצמם,יש מי שעוקב אחרי כל זה זהירות.... בברכה אבי

liorba

New member
אבי,אתה מציע לי

לבטל? תאמין לי שעשיתי את זה מתמימות. וסתם אני לא מבין משהו.זה לא שאני "גונב" כסף ממשרד הביטחוו.כי למעשה אני לא מתכוון לנצל את הארבעה ימים הנותרים השנה אז הם חוסכים את הארבעה הימים שאני לא מנצל,לא?

AVI359

New member
ידידי היקר

אני מציע לך להבא(אני מבין שהפעם הכל כבר סגור)למצוא מועד בו באפשרותך לנצל את מלוא שבעת הימים,תהנה מהטיפולים,אין אדם שאינו יכול למצוא זמן של שבוע למען בריאותו זה חשוב ביותר.בכל מקרה מקוה שתהנה . בברכה אבי

עָנת

New member
חמי מרפא.

liorba שלום
ראשית הכעס והתירעומת על אבי ממש לא במקומה
אבי ענה לך תשובה מפורטת. בכל אופן,זה שאתה לא מנצל יתרת הימים בחמי מרפא זה חבל
לידיעתך,בחמי מרפא יש רישום של כל הנכים המבצעים טיפולים. כך שלא ניתן לדעת איזה מידע יועבר למשרד הביטחון.... לשאלתך,לצערי יתרת הימים הלכו לאיבוד. מצרפת לך הוראה 50.13 לעיון.

למעלה