שלום לכולם!

האלו*0*

שני דברים-מי מפה משחק גו?
איך כותבים את השם של הסדרה באנגלית? (נחשו למה
) אמ, נשמעת סדרה נחמדה.. נראה לי שאני פה מעכשיו=]]

חדשה !! ^0^

ייאיי איזה מרגש! ^^ מישו יכול לפרט לי על מה הסדרה? אה וגם הסדרה מתחילה במקום פרוטס או בנפרד? תודע מראש! D= נ.ב. אני קרן ואני בת 13

|חדשה|

היי... 00;; אז אני אממ.. חדשה? ^^;; *מתכווצת לשמע קולות ה"דההה" של הסובבים* X_X;;; בכל מקרה... אממ אני התחלתי לראות היקאגו בשבת הזאת.. [מה שממש היה מטומטם מצידי כי היה לי הכל בדיסקים מאז סוכות ונמנעתי מזה ~_~;;;... ואני לא מרגישה חכמה במיוחד על זה 00;;] ו... זה בין הדברים הכי ממכרים שיצא לי לראות... אני אוהבת את *כל* הדמויות וזה לא משהוא שקורה לי הרבה X= בכל מקרה... שמחה להצטרף לכאן

nadav1232

New member
שלום!! אני חדש פה../images/Emo13.gif

אני נדב, בן 13 וחצי מהרצליה, ואני אראה את "היקארו נו גו" ביום רביעי הבא כשהיא תהיה בערוץ הילדים :)

Adi Chan

New member
שלום~~~~~~~~~~

גם אני חדשה אני תקועה איפשהו בפרק 55+ אין לי מושג איזה פרק מדויק אני0_0 בכל מקרה, מקווה להשתלב

ShuNka

New member
אני לא אומרת דה ;;

אני אומרת נה נו דה =^____^= ברוכה הבאה ! אין לי מושג למה התנחלתי בפורום, עוד לא ראיתי את הסדרה
רק פרק ראשון וממנו הבנתי שאני לא יודעת צרפתית [נו הכתוביות ;0;] אז תתני לי את הדיסקים שתסיימי? D::: כן אני מדברת הרבה כשאני לא ישנה בלילה ><<''' וכן, שיעמם לי שהכנתי שלט ברוכים הבאים ^.^ אבל לא עשיתי הרבה ;; אני לא שומרת בדרך כלל תמונות של סדרה שלא ראיתי זה רק בשביל לשים בהודעות ;; מלא סמיילים תקועים זה שולט, וגם שוקו
מוגש בחסות שוקולד פרה !

magicalgirl

New member
מוחעחעחעחעחע...

ויקית אוהבת להתנחל בפורומים...כי ויקית חוצפנה

למעלה