שלום לכולם

שלום לכולם

קודם כל, קבלו ברכותי על רעיון מדהים ומצלח של פורום. אני כבר התחלתי להגיב והוספתי בטאגליינס מקומות חדשים ונוספים שתכירו. דבר שני, אני גרופית של קריוקי (ותמיד חשבתי "...איך זה שתפוז עדיין לא פתחו פורום כזה..." אבל כנראה שחוש היזמות שלכם הקדים את שלי ועל זה קבלו ח"ח ענקי!)- אני מנחת ערבי קריוקי, יוצאת לערבי קריוקי, שרה בבית קריוקי עם כל הדיסקים שיש לי, ערוץ הקריוקי עובד גם הוא 24 שעות ביממה. ובכלל אני מאמינה שמוסיקה היא זאת שתאפיין את מה שאנחנו מרגישים באותו הרגע. מוסיקה היא כמו מים. אז אני שמחה שאני כאן ושיש פורום עם רעיון מדהים. אשמח להכיר את כולם. שיהי רק בכייף. מאיוש

משיייי

New member
../images/Emo24.gifברוכה הבאה

גם אני מצטרפת לשאלה של איפה את מנחה?

תודה רבה

על הקבלת פנים. מעכשיו מבטיחה להרגיש בבית. ולשאלתכם, התחביב העיקרי שלי זה שירה מוסיקה הוא כל עולמי. אני עובדת כבר 7 שנים בתור ליצנית ושנתיים הייתי רכזת נוער במתנ"ס בנתניה שם הקמתי פרוייקט "קריוכייף" שמטרתו היתה לקרב את בני הנוער אלינו ולהפתח בפנינו. זה פשוט היה מדהים!!! אז גם הנחתי שם את האירועים. ולפני שנה הצטרפתי לחברת הפקות חדשה "תומר דר הפקות" שם אני עובדת כליצנית ראשית ולפני כחצי שנה התקדמתי לעולם הקריוקי בחברה שם אני אחראית על הנחיית אירועי קריוקי לילדים ולפעמים אני מחליפה את המנחים בפאבים. אז יצא לי כבר להנחות ב"סיטאר" בקרית גת. מומלץ בחום. גם אחות של נינט טייב ממלצרת שם
שהו... מקווה שאוכל לעזור ככול שביכולתי.

alonert

New member
אשמח לבוא לראות אותך אבל...באיזור ה

המרכז, אם אפשר.... משפחת טייב זה רחוק לי, לעת עתה....

למעלה