שלום לכולם

שלום לכולם

רציתי להציג בפניכם פרוייקט שמחוז ירושלים מתכוון להריץ בשנה הבאה תקראו ותנו חוות דעת...

../images/Emo12.gif מוכר לי המסמך הזה.....

מעניין מאיפה... בכל אופן מדובר במכתב שחילקנו בפורום היורים של מחוז ירושלים שהתקיים במבשרת ציון היןם. (חזרתי לפני חצי שעה...) חוץ מהפרוייקט, דובר גם על הבחירות בארצית ובמחוז, על פרוייקט פרלמנטר צעיר, וכן, גם על הכתבה בוואי נט. ננצל את ההזדמנות להודות לכל מי שהגיע, ולמבשרת על האירוח ה.. טוב... סביר (האם לא שמעו במבשרת על מזגן
) ולמזכירות המדהימה שעבדה ימים ולילות, בעיקר לילות
, לקראת הפורום הזה. בהצלחה לכולם! טל

מר לי און, גב' הופמן ../images/Emo45.gif

היי רן וטל !!! אני מאמין שהפרויקט הזה הוא פרויקט מעולה ! במיוחד בזמן זה שיש קיצוצים אדירים במערכת החינוך, אנו בני הנוער צריכים להערך לשנת לימודים קשה, רוויה בשעות מקוצצות. אני מאמין שהדרך להתמודדות עם המצב לעיל היא פרויקטים מסוג זה. דיברתי בנוגע לפרויקט עם טל, ושאלתי אותה אם אפשר להביא אותה לעירונית ת"א-יפו ואף למחוז. ( טל אישרה וברכה.
) ישר כוח למחוז ירושלים ולמזכירות הכ"כ יוצאת דופן שבו ! בכבוד רב, יוראי להב הרצנו יו"ר מועצת התלמידים והנוער ת"א-יפו דובר מחוז ת"א

כבודו...

לא רק שאישרתי וברכתי, אפילו הצעתי את שירותיי. דיברתי גם עם תמרה ואנחנו נשמח לבוא ולהציג את הפרוייקט בכל פורום שנוזמן אליו. שיהיה המון המון בהצלחה, טל

havlaz

New member
יוזמה נהדרת!

חשבתי כרגע איך להעביר את העניין לכל היו"ר ונפל לי אסימון.. הרבה ארגונים מפעילים דבר דומה, אני חושב שגם למנחי המועצות יש דבר דומה רשימות תפוצה מחולקות לפי קטגוריות - יו"רים, דוברים, מבקרים.. במקרה פיתחתי ללקוח שלי מערכת דומה לכן יש את המערכת מבחינה טכנית. עד כמה אתם חושבים זה ישמש אתכם? האם אתם חושבים זה יעבוד? אפשרות ליצור אוטומטית קשר עם כל היו"רים או הדוברים? מה דעתכם? חברי המזכירות הארצית יקבלו גישה למערכת וחברי המזכירות המחוזיות יקבלו גישה יחסית (יו"ר מחוז מרכז יקבל גישה רק למחוז שלו) וכך אפשר להעביר תכנים חשובים שיגיעו לכולם, גם אלה שאין להם זמן לעקוב אחרי מה שקורה בפורמים. אשמח גם לדעת הארצית בנושא. הפתרון הטכני כאמור, קיים.

איציק....

אני לא בטוחה שהבנתי במה מדובר - משהו במחשב? כעקרון תמרה, המזכ"לית של המחוז שלנו מחזיקה ברשימת בעלי התפקידים בכל הרשויות במחוז. נשמח, כמובן, להתייעל דבר איתי באיי סי קיו. שלך טל

havlaz

New member
אני אתן הסבר.

המערכת עובדת על פילוח נתונים. מדובר במערכת שלא יושבת על מחשב של מישהו אלה מערכת אחת גדולה שיושבת באינטרנט. מכניסים אליה את כל בעלי התפקידים וכל שנה או לפי הצורך מעדכנים. ואז שרוצים לשלוח הודעה, מפלחים אותה. כמו שבבית ספר המזכירה מקלידה "יא' 1" ויוצא לה רשימה של כל התלמידים בכיתה, או מקלידה מגמת מחשבים ויוצא לה פלט, גם כאן כך. מי שיש לו גישה למערכת נכנס בוחר למשל את כל היו"רים במחוז דרום, כותב הודעה, מצרף קבצים ולוחץ על שליחה. המערכת שולחת אוטומטית לכל האנשים, בתוך שנייה. המערכת כמובן מוגנת בסיסמא ורק מי שיורשה להכנס למערכת יוכל לשלוח הודעות שכאלה. מדובר בכוח עצום.. את הפרוייקט שלכם למשל יכול לבחור יו"ר הארצית, זיו חן לשלוח לכל היו"רים בתוך שנייה במייל. הרי לא כולם קוראים את הפורום של הארצית. בניתי מערכת כזאת ללקוח שלי, מסעדע. זה אתר שעוסק בתחום המסעדות והמון. במקרה שלו כל אחד יכול להרשם לרשימת התפוצה, הוא בוחר מאיזה אזור הוא, במה הוא מתעסק וכו'. המנהל אחרי זה נכנס למערכת הניהול, בוחר שהוא רוצה לשלוח לכל בעלי המסעדות באזור הדרום מייל על מבצע בשרים חדש בפורום, והופ זה נשלח. דרך מצויינת להעביר מידע. כאמור, אני חושב שהמנהל מציע גם משהו דומה למנחים...

חחחחח מה קורה רן?

זו ניצן... חחח מוסטטט האב קולההההההההההההההה!!! בעעעעעעעע מה אתה עכשיו במחוזית?? מזכ"ל או משו לא?

למעלה