שלום לכולם

avDC

New member
Where do you get the numbers ???

Hey, I am here only to over clear one point, s you all know I just moved to DC and relocated to here by my company. Everytime I read about the applictions fee I just wonder where do you poeple get the numbers from ???? My company paid 750$ YES YES 750$ to a local lowyer and in 2 weeks after 2 months I have already been waiting I am going to get my VISA. Not 10000$ as written now no 6000$ as I reaad before 750$ that's it If you will it, it is no dream

roy269

New member
from here

I talked about H1B visa J1 for instance cost only 350$ http://www.immigration.gov/graphics/formsfee/forms/i-129.htm

justlior

New member
גם דרך משפחה מדרגה ראשונה..

זה לוקח למעלה מ10 שנים. אני אפילו לא יודע אם אפשר לקבל ויזה עבור משפחה מדרגה אחרת..

make sense

כי spouse של אזרח אמריקאי מקבל מיד green card ואזרחות תוך 3 שנים. טוב לדעת שלאחים ואחיות לוקח 10 שנים. אומר לאחד עשר אחי ואחיותי שיקחו זאת בחשבון...

stardustit

New member
אלא אם כן מדובר בהורים,

הורים לאזרחים אמריקאים מקבלים גרין קארד כמעט באופן אוטומטי.

stardustit

New member
כן, עד כמה שידוע לי. והילד האמריקאי

גם צריך לגור בארה"ב על מנת להגיש את הבקשה. שוב, עד כמה שידוע לי, יתכן ואני לא מדייקת.

Guy K

New member
את צודקת לחלוטין

ואכן אני מגיש בקשה השבוע עבור ההורים שלי. אני אעדכן בהמשך על עד כמה זה פשוט (והבנתי שזה פשוט מאוד)

גלית13

New member
בהנחה שאריק מקבל ויזת עבודה

דרך מעסיק שדרש אותו, מה קורה עם חברתו בהנחה שהוא מתחתן איתה ? האם היא מקבלת אוטומטית ויזת עבודה גם כן ? תודה מראש על כל תשובה, גלית

תלוי בויזה

אם הם מתחתנים היא מקבלת ויזת Dependent. לויזות J,E ו-L ניתן גם להגיש בקשה לאישור עבודה. לויזת H היותר נפוצה, אי אפשר.

גלית13

New member
ויזת dependent

אני לא כל כך מתמצאת בסוגי הויזות השונים. אשמח לקבל הסבר מה זאת ויזת dependent. אני בקרוב אעמוד בפני סיטואציה דומה, לכן אני מתעניינת.

roy269

New member
ויזת נסמך

הוא מקבל j1 את מקבלת j2 הוא מקבל f1 את מקבלת f2 הוא מקבל L1 את מקבלת L2 ורק עבור H1 את מקבלת H4

G a l i 11

New member
גלית תבדקי איזו ויזה הוא מקבל

ואז יוכלו לענות לך כאן בצורה מדויקת וללא הכללות.

גלית13

New member
לצערי אני עדיין לא יודעת

רק עכשיו הוא בתהליכי חיפוש עבודה בלוס אנג'לס, ובכלל לא בטוח שהוא ימצא מעסיק שיהיה מוכן לדרוש אותו. בכל אופן, תודה

למעלה