שלום לכולם!!!!!

• פותח הנושא cj20
  • פורסם בתאריך

cj20

New member
שלום לכולם!!!!!../images/Emo24.gif

אני כל כך שמחה שנפתח פורום לסדרה הגדולה הזאת!!! אני פשוט חולה עליה!!! לא יכולתי להתאפק והורדתי את כל הפרקים שלה ושל העונה השנייה ופשוט אין מילים לתאר את מה שהולך לקרות!!! כמובן שלא אקלקל לכם אבל רק שתדעו שלא היה אפשר לחשוב על סיום יותר מפתיע ממה שהיה בסוף!!! אז תגידו, כמה זמן הפורום הזה קיים כי חפשתי כמה פעמים אם יש פורום ל24 ולא מצאתי...

Crossface

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

הפורום קיים קצת יותר משבועיים

cj20

New member
אוקיי קראתי עכשיו חלק מההודעות פה..

ואני מבינה שהרוב כאן ראו את העונה הראשונה ואולי גם את השנייה אז תתעלמו מהודעה הקודמת על הסוף המפתיע... בכל מקרה, קוראים לי מיכל ואני כנראה אבלה פה הרבה אז נדסקס עוד (מסתבר שנכנסתי בשעה מאוחרת מידי...)

cj20

New member
אהה אוקיי יש פה אנשים...

אני פשוט קוראת עכשיו את ההודעות מהדפים הקודמים אז לא שמתי לב שעניתם לי... חשבתי שאני בודדה כאן הלילה

cj20

New member
תודה תודה

אז מה? אתם מאלו שראו כבר את 2 העונות או לא?

LiveInACloud

New member
אני ראיתי (כתבתי כמה דברים עליה

לפני כמה ימים) וגם המנהל בשרשור זה. ובטח עוד כמה.

cj20

New member
כן אני בדיוק מסיימת להתעדכן במה

שהולך כאן רק הבעייה שאני קרואת את ההודעות ולא זוכרת מי רשם כל דבר אז אין לי מושג כרגע מי זה מי... כמה אנשים יש בפורום בכלל? נראה אכילו שיש די הרבה...

Crossface

New member
אני אישית

מרוצה מההתפתחות של הפורום אני בטוח שעם הזמן יגיעו עוד ועוד אנשים אם יש לכם הצעות ייעול, דברים שאתם רוצים בפורום תיבת המסרים שלי תמיד פתוחה

cj20

New member
טוב יחסית לזמן שהוא

קיים יש די הרבה אנשים או לפחות די הרבה פעילות... איפה ראיתם את שתי העונות? הורדת מקאזה או קניתם דיוידי?

Crossface

New member
בימים הקרובים

אני רוצה שגם חדשים יענו על הסקר יש לי כבר סקר מוכן

cj20

New member
אוי ואבוי!!! כבר 3 בלילה?

פאק!!! הייתי אמורה להתחיל ללמוד למבחן, נו מילא... אני אתחיל עכשיו למרות שאין לי כוח... אז אתה אומר שאין לזה DVD כי קראתי הודעות של אנשים שרשמו שהם ראו את זה בDVD או שלא הבנתי נכון...?

Crossface

New member
את העונה הראשונה

יש בDVD, את השניה עדיין לא וגם אני צריך לישון עבודה מחר לילה טוב לכולם

למעלה