שלום לכולם , זקוקה לעזרה...

isaacm

New member
הבנת נכון

בעצם שיפרת על השאלה שלי. אבל אין כאן ציור של תמונת מצב. אני מזהה בכתיבה שלך ערך שמאוד מהותי לך. המשפחה. אני רואה שהמשפחה חוזרת בהרבה פריטים ברשימה שלך. ואם אני קורא את מה שכתבת נכון, המשפחה היא המקום שיניע אותך קדימה, והיא גם המקום שבו תמדדי את ההצלחות שלך. עקרונית, כיון שזה המקום המרכזי בתשומת הלב שלך עכשיו - אזמין אותך להבין את המקום הזה קצת יותר לעומק, ברשותך. כאן אנחנו בתחום עדין - אבל תרגישי נוח להגיב כפי שמתאים לך. אני רוצה להזמין אותך להרחיב קצת בעניין המשפחה. להבין לעצמך ולשתף גם אותנו יותר. מה קורה עכשיו, מה טוב עכשיו? אולי להפריד בין מה שיש למה שרצוי - כך שנוכל לראות תמונה מלאה יותר של המצב עכשיו. שתפי - אשמח לקרא שבת שלום איציק

תיקי פ

New member
רצוי ומצוי

מה מצוי - זוגיות סבירה הייתי רוצה יותר השקעה , אהבה והערכה מבן הזוג ילדה בת שש עם קשיים לימודיים כעסים במשפחה בין כולנו יש לי גם בנות גדולות הלך רוח עצבני ותוקפני הגדולות פחות על הכוונת יותר ממוקדת בקטנה עבודה עם שיגרה וביטחון ויציבות כלכלית מה רצוי - עבודה מעניינת לקום בכיף ולצפות לקראת יום עבודה תשובות ופתרונות לבעיות של הקטנה בת השש[ אני פועלת בכיוון זה במלוא המרץ ] זוגיות - השקעה יותר מצד בן הזוג אחרי 14 שנות נישואים הבנה מה אני אוהבת ומה פחות משפחה עם הרמוניה שמתנהלת בשלווה

aviramk

New member
שלום תיקי!

שלום תיקי קראתי בעניין רב את כל התגובות שקיבלת ואת מה שאת כתבת ויש לי כמה דברים לומר לך יקירתי. קודם כל אני מאד שמח שיש בך את הרצון העז לעשות שינוי- פרגני לעצמך. זה לא מובן מאליו. רוב האנשים מתחרטים איך שעולה להם המחשבה רק מהפחד או המאמץ- אז תעריכי את עצמך על כך! את כבר בעשירון העליון! לגיב החנות שאת רוצה לנהל ,בהחלט עושה רושם שתא רוצה להיות מנהלת ולא עובדת או מוכרת לכן בשלב הראשון אני מציע לך לעשות דבר חריג במקצת, אך רק שמשנים מעשים משתנות התוצאות. אני מזמין אותך לקחת יום חופש מהעבודה ולבוא לחנות הספרים האהובה עלייך שבה את מתרשמת לטובה מהעובדים ומהשירות, ופשוט להתנחל שם... כן כן ..לקחת ספר ולקרוא וכל פעם שמגיע לקוח לחנות את מסתכלת איך העובדים מתפקדים, מה הם אומרים , איך מוכרים וכו'. את תראי לבד שהרבה מכירה אין בחנות ספרים - יש פשוט אהבה לספרים ולאנשים ,ואת שניהם יש לך כבר ! תסתכלי על הדינמיקה בין המנהלת לעובדים ואת כבר תביני די מהר מה קורה שם אני בטוח. את בחורה נבונה. תשאלי את עצמך באותו מעמד אם את רואה את עצמך מנהלת חנות . את התשובה תקבלי אינטואיטיבית בתחושה של כן או לא. יש לנו מערכת רגשות ותחושות מורכבת מאד וחכמה - רק צריך להקשיב לתחושות וללב והכל מסתדר. אחרי שתקבלי תשובה יהיה לך הרבה יותר ברור מה צריך לעשות. אם עוד לא כתבת אז אני מזמין אותך לכתוב מה תקבלי מזה שתהיי מנהלת חנות , איזה ערכים יתווספו לחייך? לדוגמה : סיפוק, הערכה עצמית גבוהה, ביטחון עצמי, חופש , יצירתיות כו..תכתבי הכל זה מעצים את התחושה הטובה עכשיו אני מזמין אותך לתהליךף מדהים שנקרא תהליך היצירה: את רוצה ליצור לעצמך מציאות של תיקי מנהלת חנות וזה תהליך מקסים שקורה לרוב לא רק בעזרתנו אלא בכוחו המדהים של היקום שלנו. נסיבות ואנשים באים לעזרתך כדי לעזור לך להגשים את חלומך.תביני יותר כשדברים יתחילו לקרות... אני מזמין אותך לכתוב את המטרה שלך בזמן הווה: משהו כמו- אני מנהלת חנות ספרים מצליחה, אני מאושרת לבוא כל יום לעבודה ולשרת לקוחות ולעבוד עם חברותיי לעבודה הכפופות לי ואנחנו מסתדרות מצויין ויש בינינו יחסי חברות טובים מאד. אני משתכרת שכר גבוה בגובהXXXX הבוסים שלי מעריכים אותי מאד ומאד מרוצים מהתפקוד שלי. אני מודה לאלוהים על כל מה שיש לי . תודה ! תודה ! תודה! אחרי שאת כותבת את המטרה את מדפיסה אותה על דף בגדול וקוראת אותה כל בוקר בקול לעצמך 3 פעמים כשאת קמה "(אם יש לך פרטיות אז בקול יותר חזק-בחדר אחר אולי..) לפני השינה את שוב קוראת אותה 3 פעמים. אחר כך את כותבת משפטים שנקראים אשרורים שמאשרים את קיומה שלך המציאות הזאת בחייך לדוגמה: אני קמה כל בוקר עם חיוך על הפנים בציפיה ליום עבודה חדש ומעניין חיי הם חיים נהדרים ומלאי אושר סיפוק והצלחה אני מוערכת מאד בעבודה ובבית אני מעריכה את עצמי מאד הביטחון העצמי שלי גבוה הילדה שלי מצליחה מאד בלימודיה ומקבלת ציונים מצויינים תהיי יצירתית כל אשרור צריך לשקף לך מצב רצוי במשפט אחד בזמן הווה ואמור לעשות לך טוב כשאת אומרת אותו. אתץ האשרורים אומרים גם בבוקר כשקמים ולפני השינה אפילו במיטה. את יכולה לעוש תעוד דבר עוצמתי והוא להקליט את עצמך אומרת את המשפטים (אפשר בפלאפון או בנגן נייד) ולשמוע את עצמך אומרת אותם ואת חוזרת בקול אחרי עצמך..יש לזה אפקט חזק על התת מודע. תהליך כזה לוקח כ 21 יום עד שהתת מודע מתחיל לקלוט ולעשות תפנית . תזכרי כל עוד יש פחדים ואמונות מגבילו בתת מודע -האו תמיד יחזיר אותך למקום הנוח והבטוח. רק על ידי טפטוף יומיומי של המציאות הרצויה במשך לפחות 21 יום הוא יסכים לשנות ולאפשר לך להתחיל לזוז בחופשיות לאן שאת רוצה הכלי העוצמתי הבא שאני מזמין אותך להשתמש בו נקרא visioning וגם הוא , קורה בבוקר כשקמים ולפני השינה בלילה :) את נכנסת למצב רגוע , נושמת כמה נשימות עמוקות לבטן ונרגעת. אז את מתחילה לראות בדמיונך את חייך כפי שהם קורים בעתיד. איך מתחיל הבוקר , איך את מגיעה לעבודה , מה את עושה , עם מי את נפגשת , מה האווירה שם, איזה אנשים באים, והכי חשוב איך את מרגישה עם זה. חשוב שתראי רק דברים טובים בדמיון שכן אלה הדברים שיתחילו לקרות בחייך אם תמשיכי לדמיין אותם. זה נקרא מחשבה יוצרת מציאות. תראי כמה שיותר פרטים באותו visioning המינימום צריך להיות 7 דקות בבוקר ו 7 דקות בערב לפני השינה כדי שזה יתחיל להשפיע . אם את רוצה אפשר יותר- כמה שיותר -יותר טוב! זה אמור להיות סרט מרגש ומהנה , תהני ממנו כמה שיותר. אחרי שסיימת שחררי ותמשיכי בשגרת יומך כרגיל. היי פתוחה לדברים חדשים שחודרים לחייך, שכן התת מודע שלך יתחיל להיות יותר ידידותי לשינוי, עכשיו שאת נותנת לו חומר חדש כל בוקר וערב. אם מגיע משהו חדש , תזהרי לא לדחות אותו כי אול יהוא יכול לקדם אותך למטרתך...פשוט תהיי פתוחה ומשוחררת לדברי שיקרו לך בימים הבאים. זהו יקירה שמחתי לסייע אשמח לדעת מה קורה איתך את גדולה! את מסוגלת! ומגיע לך! שבוע נפלא! אבירם קליש

isaacm

New member
מצוי ורצוי

אני קורא את מה שאת כותבת, ומספר רמה הבנתי. מצוי: ==== זוגיות סבירה בת שש עם קשיים לימודיים הרבה כעסים במשפחה בנות גדולות עבודה שגרתית, שמספקת ביטחון ויציבות כלכלית. רצוי: ==== זוגיות משופרת, מתבטאת ביותר השקעה , אהבה והערכה מבן הזוג, את מצפה שהוא כבר יבין מה את אוהבת ומה פחות מצב פתור לילדה בת השש הרמוניה במשפחה, התנהלות בשלווה. אני תוהה ואני משתף אותך בתהייה שלי. איזה חלק יש לך במצב הקיים? הכוונה אינה בעניין אשמה או הטלת אחריות. אני תוהה איזה שליטה יש לך בכלל על המצב הקיים. הנטייה היא תמיד לומר שאני קרבן של המציאות ואין לי בכלל שליטה על המציאות. האמת יושבת אי שם באמצע בין שולטת לחלוטין וחוסר שליטה מוחלט. אני מזמין אותך לתהות איתי ולשתף במה שיעלה על דעתך. תהייה נוספת שלי היא בעניין יצירת העתיד והמצב הרצוי. וכאן שוב, אותה תהייה. איזה חלק את מאמינה שיכול להיות לך ביצירת המצב החדש? מה את רוצה לעשות כדי לעבור מהמצב הנוכחי למצב החדש? ולמה כל השאלות הללו? אני מזהה שאת עקבית בערכי היסוד שלך, חיי המשפחה הם מרכז העיסוק שלך לעת הזאת (כן, אני קורא גם את שאר השירשורים כאן
). מכל מקום - לעניות דעתי - כדי שתתקדמי בכיוון רצוי לך, היה כדאי שתדעי לאן את צועדת ואיך את מתכוונת לצעוד. אז הנה לך הזמנה - הציגי את עצמך לעצמך. שימי לב לכל השאלות, תעני לעצמך את כל התשובות, עד הסוף, כך שיהיה לך ברור שבאמת אלה התשובות לשאלות (את תרגישי). אם תרצי - שתפי במה שתרגישי רצון לשתף, אני בטוח שהעשייה שלך תשתנה כתוצאה מהחשיבה הזו. אם הביטחון שלי לא במקום - תקני אותי. שיהיה לך יום נפלא איציק

למעלה