שלום לכולם וברכות על הפורום. ויש לי

רונה60

New member
שלום לכולם וברכות על הפורום. ויש לי

שאלה. כשאתן מסיימות לסרוג, אתן מגהצות? ואם כן, אז איך?

גוגי,המשיכי להעשיר אותנו בידע שלך.

ידע עצום. מגוון אפשרויות. אושר צבעוני. פדנטיות. מקצועיות. יכולת לעמוד במשימות לא קלות. רצון לתת ולהעשיר אחרים. וכל זה, סביב חוטי סריגה ומסרגות. מדלגים על הריחוק הגאוגרפי,אנחנו כאן ואת, בקצה העולם. כל כניסה שלך לפורום מוסיפה ומחזקת את התחביב הנפלא שמאחד אותנו. כה לחי,בהצלחה.

רבקה6

New member
יווו יוווו יווו מה עשית לי??????

חצי שעה כבר שאני חופרת בקישורים שבימין העמוד...חופרת...וכמו ילד בחנות ממתקים אני צועקת (בשקט...ממילא אני לבד בבית) "את זה!! את זה...וגם את זה...ואת זה..." מנהל הבנק שלי יקבל התקף לב החודש!!!!! והבית ייראה כמו חנות צמר... איזה כייייייף!!!!! ר/

אדית5

New member
לגוגי איזו חרוצה המשיכי כך

אפשר לקבל הוראות סריגה לשאל בתמונה מס' 2

תודה תודה לכולן ../images/Emo9.gif

זה מאד כיף לי
ושלא תחשבו שאני איזו מומחית או משהו. אמנם סרגתי כשהייתי צעירה (בצבא ובאוניברסיטה), אבל המון שנים אפילו לא חשבתי על זה, לא שרציתי ולא היה לי זמן או משהו, ממש ממש נטשתי. ורק כאן, בניו זילנד, חזרתי לזה, בערך לפני שנתיים, אני חושבת? ... אוגוסט 2004! אני זוכרת כי לחברה שלי היתה יומולדת, ולא ידעתי מה לקנות לה בתקציבי הדל שיתאר כמה שאני אוהבת אותה, ואז נזכרתי שפעם ידעתי לסרוג, וסרגתי לה צעיף וכובע. הדברים בבלוג, נכון שהם נראים מסובכים, אבל שום דבר לא מסובך. זה רק ענין של סבלנות, ונכונות ללמוד (ולטעות ולפרום). אני לא תיארתי לעצמי שאפשר לסרוג כל כך הרבה דברים, ושיש כ"כ הרבה ... איך אומרים STITCHES בעברית? דוגמאות? (לקח לי זמן להבין את המונחים באנגלית, ועכשיו שאני יותר מתקדמת משאי פעם הייתי בארץ, חסרות לי מילים. טפי). עולם ומלואו. איזה כיף
בכל אופן, לגבי השאל. אם אני לא טועה כתבתי את זה פעם בקומונה בעברית? אבל בכל אופן, זה מהרשת
ותודה שוב לכולן

למעלה