שלום חברים שלום

Gefen

New member
שלום חברים שלום ../images/Emo65.gif

באמת הגיע הזמן לפתיחה הרשמית של הפורום.. אני שמחה להיות כאן ואשמח עוד יותר כשנגדל ונתעצם עם חברים חדשים שיצטרפו אלינו במהירה בימינו... ולמי שלא מכיר אותי עדין; שמי סמדר ואני מתגוררת במלבורן עם משפחתי הקטנה. החלטתי לפתוח את הפורום הזה שישמש מקום מפגש לישראלים החיים בחלק זה של הכדור, אחרי שלמדתי על בשרי ובדרך הקשה כמה שזה חשוב... כמו שאתם רואים, הפורום עדיין ריק מתכנים ואתם מוזמנים לשרשר הצעות לקישורים רלונטים, מאמרים מענינים, לוחות וכד´... אשמח לקבל רעיונות שיפרו את הפורום, כי הלא ידוע שאני אחת ואתם (אינשאללה) תהיו הרבה, וכבר אמרו חכמינו "טובה החבורה מן הבודדת היחידה". תודה למברכים ושבת נפלאה ממלבורןן
גפן
ויסלחו לי חז"ל שוודאי מתהפכים עכשיו בקברם..

Yaniv212

New member
מזל טוב, שבת שלום ויום אוסטרליה |4u

מה שתרצו. אנחנו במזגן...

סנדייז

New member
סמדר קפצתי לבקר ו....

הרבה מזל טוב. יקירתי הצליח לך
דיר בלאק שלא אראה אותך בפורום משפחות וישראלים בחו"ל. קבלי
וכמובן חיבוק(את יודעת מה אני חושבת על איקון החיבוק) אם לא זיהית אז אני מספרד דרורה

../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo50.gifגפן../images/Emo70.gif

מזל טוב והרבה ברכות לשגשוג מדרום פלורידה GOOD LUCK MATE!!!

איזה חדשות טובות לקראת שבת המלכה

כל כבוד לך גפן יקירתי. אני אמנם לא מאוסטרליה הרחוקה, אבל יכולה לציין בגאווה שהייתי שם ואהבתי כל רגע, ויש לי תמונות להעיד על כך. סמוכה ובטוחה אני שהפורום הזה יהיה מקום מפגשם של הרבה הרבה ישראלים באיזור. ואם תסכימו גם אני אגיע לבקר מידי פעם.

judyr

New member
הגעתי קרציה....

נ.ב. את יכולה למחוק פחחחחחח מעלה נשכחות לא....

drz400e

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo113.gifמזל טוב../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif

מכל הקנדים
, והרבה בהצלחה
, ואנחנו פה אם את צריכה משהו.

s h i l a

New member
בשעה טובה

שמחה בשמחתנו , בתקווה שנצליח ונכיר עוד ישראלים מאוסטרליה.מיקה ,מלבורן.
|חמסה

White Dragon

New member
קנגרו בקוסקוס

לא, אני לא צוחקת... שנה שעברה היינו במסעדה בדנדנונג´ס ובתפריט היה קנגרו בקוסקוס וירקות מאודים - ובתור אחת שמנסה כ-מ-ע-ט כל דבר (כבר אכלתי צפרדעים, אשכים של הודו והדבר היחידי שבנתיים אמרתי לו "לא" היה ג´וקים וחברים בבנגקוק. הבשר לא היה מדהים והחברים האוסטרלים נתנו לי מבטים של: "את אוכלת את הסמל הלאומי שלנו
", אבל אכלתי. ואני לא אוכל שוב - פשוט יותר מידי חמודים. הדרקונה הלבנה

13245

New member
ברכות ואיחולים........בהצלחה

סופ סופ יש משהו על אוסטרליה בהצלחה סמדר באותו הזדמנות אני רוצה שתמסרי לדיוויד בובי קראוס מרחוב גלין אירה דרישת שלום מפנטר וגם לרפי מבית חבד מלבורן דרישת שלום ותמסירי להם שאני מגיע

למעלה