שלום ומזל טוב!!
-->
!

Siriusnip

New member
איזה עיצבון עם אמא שלי!../images/Emo15.gif

אוקי, שיחה בייני לבין אמא שלי (אני=
, אמא שלי=
): *אני מגיע הביתה מבית ספר, מסריח בבית מהסיגריות שהיא מעשנת- פיכס*
נו, אמא!- היה לנו הסכם שא לא מעשנת בבית!
סליחה שחכתי, ואל תרים עלי את הקול!
לא הרמתי את הקול שלי! *הולך לחצר, מעוצבן*
למה אתה לא מנשק אותי, מחבק אותי, התגעגתי אליך , וחיכיתי לך בבית, ואתה ישר מגיע ויש לך טענות!
כן, כי היה לנו הסכם והפרת אותו!!
אבל בגלל שהפרתי הסכם, ששכחתי, בגלל זה אנחנו ברוגז?
דיי, אמא, תעזבי אותי!
למה אתה לא אוהב לדבר איתי על דברים שלך?
כי את אמא שלי!
טוב!! *הולכת, נעלבת קצת, ואז מסתובבת* ולמה לא אספת את העלים מהגינה?- עכשיו כל הדשא מלא עלים!, ולמה ישנת עם מזגן בחדר למרות שאמרתי לך להפסיק?!
כי שכחתי, כמו שאת שכחת, גם לי מותר
אל תשווה ביננו, אני אמא שלך!
טוב, אני הולך לאכול *קם* אגב, אני צריך שתחתמי לי על האישור יציאה למוזיאון וצריך להביא 25 ש"ח.
אני אחתום לך, אבל תבקש סליחה!
נווווווו!!! אמא!!!!
טוב אז אל תלך!
טוב, נו סליחה (בטון של אם אני חייב), עכשיו את יכולה לחתום לי?, ואני צריך 25 ש"ח.
*חותמת* אין לי כסף, תבקש מאבא, ולא יותר מ- 25!!
טוב, ביי, אני הולך למחשב
ביי מותק. *בערב אבא שלי בא ונותן לי 25 ואז עוד 20 לאוכל, ואומר לי שאני לא אעצבן את אמא שלי, כי היא עוברת תקופה קשה, הוא מנשק אותי באהבה, ושואל אותי אם בא לי לאכול, לשתות, ואז הוא שואל אותי על המחשב, והאינטרנט, באדיבות בלי נודניקיות.*

*neta*

New member
ברוך הבא ../images/Emo13.gif

"אל תשווה ביננו, אני אמא שלך"-מזכיר לי כמה מורות שהיו לי...
לפחות שאתה חוזר הבייתה שמים לב..אמא מתלוננת שאני מעדיפה את המחשב על פניה..המחשב רק צריך לדעת לבשל (לא יהיה לו קשה לעבור אותה...) וזהו אני מחליפה
.

shiri_b

New member
כל כך מוכר../images/Emo13.gif

ברוך הבא!! יש גם את "מה שלי מותר לך עדיין לא" איזה משפטים הם מביאים. "תני לי נשיקה" ואני שעסוקה שנייה במשהו באה ונותנת לה נשיקה "זה נשיקה??" יוווווווו כן! בטח שזאת נשיקה.......כל פעם יש טענות.

*neta*

New member
אני לא מאמינה ! ../images/Emo2.gif

אני חוזרת הבייתה, אמא כמובן על המחשב, התחברה לאיסיקיו שלי (לא שהיא יודעת להשתמש בו-זה נכנס אוטומטי, אבל אני הייתי כבר מחוברת-היא עשתה ריסטרט!!) ואמא "בואי בואי תעזרי לי משהו באי-מייל" אני מודיעה לה שרק לאחר שאני אשבע מארוחת ערב, אני אעזור לה "בואי תסדרי אני אכין". אני מסדרת את הנזק שהיא עשתה והולכת למטבח, האישה ישבה בטלווזיה, אין אוכל!
. אני מתעצבנת אבל רעבה עדיין אז הולכת ומכינה לי אוכל. אני חוזרת עם הסנדוויץ למחשב, ומה עיניי רואות?! אמא על המחשב! סופסוף פיניתי אותה והיא גילתה שיש פה פורום מורים והחליטה להשאיר הודעה, לאמא אין יוזר אז היא השתמשה ביוזר שלי!!!שלי!!! אהההההההההה אני 20 דקות בבית! 20 דקות! והיא אמורה לישון עכשיו!!

shiri_b

New member
וואו........לי יש מזל

אמא ומחשבים בינתיים *טפו טפו טפו* זה שני עולמות שונים. אבל אבא ומחשבים...... אבל זה בסדר אני יודעת שהוא לא בפורומים... *מקווה* *מתחילה לחשוד* אממ..... *הולכת לבדוק*

Siriusnip

New member
אני היחיד בבית שעל המחשב../images/Emo15.gif

ותודה לאל על זה (למרות שאני לא מאמין באל)

*neta*

New member
אל תגיד את זה..

אתה עלול לפתוח פה לשטן.. אני עד לפני חצי שעה גם הייתי היחידה. אמא פתחה יוזר

Siriusnip

New member
אמא שלי לא יודעת להזיז עכבר../images/Emo15.gif

היא אף פעם עוד לא הייתה לי על המחשב. אבא שלי לא ממש אוהב מחשב, והוא לא יודע את כל הסיסמאות של האינטרנט שלי ושל WINDOWS והכל- הוא בכלל לא יודע הרבה- רק את הבסיס

*neta*

New member
מחשב לאמא

=אי-מייל ו-וורד. וגם שם היא לא יודעת לנצל את כל האפשרויות... לפורומים היא הגיעה ממש במקרה, השארתי את הדפדפן פתוח

Siriusnip

New member
פאק, הנה זה בא, צעקות לך לישון../images/Emo15.gif

אמא שלי צועקתעלי שעוד לא נרדמתי, אז אני אפרוש להלילה, ביי, ולילה טוב לכולם!

*neta*

New member
לילה טוב ../images/Emo29.gif../images/Emo1.gif

אני את הצעקות של "נראה אותך קמה מחר בבוקר" קיבלתי אחרי שאמא פתחה יוזר משלה..

maayan15

New member
חחח...למזלי....אבא שלי ומחשבים

זה כמו...אמ...אין לי דימויים בראש...הוא פשוט לא נוגע במחשב!!... ואמא שלי...בשבילה מחשב זה פריסל (וכמה זמן לקח לי עד שהיא למדה להיכנס לזה לבד..)....אבל לאחרונה היא התמכרה לזה והיא כל הזמן על המחשב.... ועכשיו היא יישנה...והיא לא אומרת לי כלום.....אז אני יכולה להיות ערה כמה שבא לי (כאילו אני ממש שואלת אותה..)

למעלה