שלום וברכה לכל באיי פורום בייסבול

SlamminDino

New member
שלום וברכה לכל באיי פורום בייסבול

תנו לי לברך אתכם על בואכם !!
אני יאמר הכל במילים קצרות אלו: THIS IS A GREAT NATION WE LIVE IN AND RIGHT NOW WERE A FAMILY AND THIS IS ARE CAUSE!! ( למי שרואה את הפרסומות של הפוטבול ב ESPN) המטרה של הפורום היא להביא אנשים שאוהבים בייסבול למקום אחד שיוכלו לעשות כל דבר שרק נרצה, הן על בייסבול והן על נושאים מגוונים שונים. זה אומר שהפורום פתוח לכולם. אני אומר לכם את האמת, אנשים לא מכירים את המשחק בארץ וזאת המטרה של הפורום. שיהיה מקום לאנשים לשאול, שיהיה אנשים לשוחח איתם דברים נחמדים והכי חשוב-- מקום בו נוכל אולי לחיות בצורה נורמלית. כידוע, המצב בישראל אינו נורמלי שיש אנשים שמתפוצצים וראש המחבלים עדיין בחיים והוא האיש הבטוח בעולם כיום... זה לא פורום פוליטיקה, נכון אך הבייסבול הוא לא רק ספורט. בייסבול זה בעצם ספורט שהוא גם דרך חיים. כמו בצבא שאנחנו תלויים בחברים שלנו שאיתנו ומכפים עלינו כל הזמן כך גם במשחק הזה. לא יעזור כמה אתה גדול בלי התמיכה מחבריך לקבוצה. ישראל היא המדינה שלנו ואני לא חושב שצריך לברוח לארה"ב בשביל לחיות בצורה נורמלית. צריך פשוט לחשוב בצורה רגועה, ולמצוא דרכים להתמודד עם המצב הקיים. אני מאוד הייתי רוצה לראות בפורום כמקום המשרה אור עלינו ועל כל עם ישראל, שנמשיך להיות משפחה אחת ונדע את זכויותינו בארץ שלנו!! לפורום קוראים בשם בייסבול אבל זה בעצם הרבה יותר מזה.... בשבילי ובשביל רבים הבייסבול הוא הדבר שמחזיר לנו את השפיות גם בימים המשוגעים ביותר! אז אני מדבר בשם כל אוהביי הבייסבול-- כמה היינו רוצים שבארץ יכירו את המשחק. בזה המקום ובזאת השעה נפתח הפורום למטרה זו. כל הבא בשעריי הפורום מוזמן להגיד שלום בהודעה חדשה או משורשרת להודעה זו. אני מאוד שמח לפתוח את מורשת הבייסבול ( ועוד ...) בתפוז ושמחים איתי אוהביי המשחק אני בטוח. אך השמחה האמיתית תבוא כשאנשים יבואו ויתעניינו ולא יתנו לפחד לשאול שאלות לתפוס אותם. הרגשות המעורבים בקשר ללא נודע מטעות אותנו. אנו אומרים לעצמנו שאם אנחנו לא יודעים זה בטח אומר שלא צריך ולא חשוב. זו חשיבה של אנשים שלא מגיעים למקומות הם רוצים כי בסופו של דבר כולנו רוצים להגיע לפוטנציאל שלנו. קל מאוד להיגרר לזה.. קראו עליו תיגר!! על היצר שבתוך כולנו מנסה לבלום אותנו מהאמת ומתגליות מעניינות. אם יש משהו שאתה ואת רוצים לומר.... אם זה שאלה , תגובה או סתם שיחה. בבקשה לשים הודעה בפורום או לשלוח לי הודעה. בכל מקרה תכתבו בפורום כדיי שיגדל ויתפתח לפורום יפה ומועיל לאנשים הבאים אליו. מה אתם אומרים? דינו, חבר ומנהל הפורום.

למעלה