שלום, אשמח לשמוע את דעתכם

מנלק

New member
שלום, אשמח לשמוע את דעתכם

היי. אני מאייר לכיף שלי כבר הרבה זמן. אני סטודנט לתקשורת חזותית והייתי שמח לשמוע את דעתכם הכנה על עבודתי. כמה מהן בקישור הזה: http://roybocop.deviantart.com/ ולטעימה אני אצרף אחד מהם לכאן. אבל לאיכות גבוהה כדאי להיכנס לקישור. אני מצייר באופן ידני ולאחר מכן סורק ועובד על הציור במחשב. בבקשה אמרו את דעתכם! תודה

מנלק

New member
תודה רבה

אני לומד במנשר. מקום חדש יחסית אבל איכותי. ואת כמובן מוזמנת להרחיב או לומר מה אהבת במיוחד וכ'ו:) ואשמח לשמוע דעות נוספות.

orphus

New member
ציור יפה מאוד, אבל...

כמה דברים קטנים, 1.הדמות עצמה קצה נוקשה, היא נראת כאילו כל חלק בה צוייר בנפרד ואין זרימה, נסה לחבר קונטורים בין חלקים שונים בדמות שהם יהוו גוף אחד ולא חלקים מחוברים, בקיצור שתמש בקווי זרימה, הפוזה של הדמות תהיה תהיה חזקה הרבה יותר. 2. הפרצוף של הדמות קצת לא ברור, היא "עושה" פרצוף או שזה הפרצוף האמיתי שלה? 3. קומפוזיציה בפריים, כל דבר הולך לכיוון אחר, יש בציור כמה נקודות מגוז וזה לא בהכרך עובד לטובתך, אתה יכול להשתמש במבנים ההרוסים כדי להעצים את הציור, בחר להם נקודת מגוז, רצוי שתוביל לדמות שהיא מרכז התמונה, ותעצים אותם, תיצור עם הקווים החזקים שלהם משהוא הרבה יותר דרמתי, שיוביל את העין של הצופה לדמות. 4. פרספקטיבה צבעונית, היא לא שם וחבל, אתה יכול לתת לציור הרבה יותר עומר בעזרתה, במיוחד שיש לך דמות ב forground, כמה שעצמים רחוקים יותר הצבוניות משתנה, והפרטים יורידים (שלא יקפצו קדימה), חלק את הציור לשכבות וחלק את פלטת הצבעים עלפיהם. 4. תאורה והצללות, הם יעניקו לך הרבה יותר נפך ותלת לציור. איפה מקור האור בציור? סביר להניך שזה הירח הגדול, תוסף BACKLIGHT לדמות והייליטס למבנים, תן כם יותר קונטרסט לסיור, אזורים יותר חשוכים ואזורים הרבה יותר מוארים. יש לך אחלה ציור שיכול להיות איפלו יותר טוב. מקווה מאוד שעזרתי. דרור

למעלה