שלום אני לא בטוח שאני במקום

RobinhooDw

New member
שלום אני לא בטוח שאני במקום

הנכון אבל אם מישהו יודע בבקשה תיעצו לי מה לעשות. אני סובל מבעיות של נשימה כבר שנתיים בערך, לפני כשנתיים זה התחיל בעיקר בקשיים בשינה בלילה, או שלא הייתי מצליח להירדם בגלל שהיה לי קשה לנשום או שהייתי קם מחוסר אוויר. המצב החמיר מאז מאוד עד שזה הגיע למצב שמאז אני מתקשה לנשום כל הזמן. לא יכול לשבת בכתה למשך יותר מ30 דקות וכו.... שאלתי היא כזו, מה יכול לקרות אם עשיתי עליות בטן ונשמתי בצורה לא נכונה, כלומר במשך תקופה ארוכה מאוד הייתי נושם בזמן שהייתי מאמץ את הבטן [ עולה ]... עכשיו אני לא יכול כמעט להכניס את הבטן כאילו לכיוון הגב, הבטן שלי יוצאת החוצה במקום להיכנס פנימה. ואני ממש מרגיש שהצלעות כל הזמן נכנסות פנימה וחונקות אותי... אני כבר נלחם עם זה הרבה זמן, זה גרם לי להיכשל בכל מקצוע אפשרי, אני לא יכול להיתרכז לשנייה, לקרוא ספר זאת משימה בלתי אפשרית ונשארה לי רק עוד שנה אחת ללמוד ואני חייב לשפר את הציונים שלי אבל אני פשוט לא יכול.

ק ה ו ת

New member
תגובה לרובין הוד

אם הנך סובל כבר שנתיים מבעיה בנשימה מדוע אינך הולך להיבדק אצל הרופא ??? אני מציעה לך לגשת אליו.

קשיי נשימה

קודם כל אם הבעיות החלו לפני שנתיים אני לא מבינה למה זנחת את זה עד היום. מכלל הבעיות כפי שמתואר דורשות הסתכלות כולל לא דווקא של רופא ריאות אלא של רופא המטפל שלך. אני מייעצת לך לגשת להערכה כוללת של רופא המשפחה

למעלה