שכה אחיה..מעולם..אבל מעולם...

drums123

New member
../images/Emo128.gif אין שום הוכחה לסופרסל למעשה

מעבר לזה שקבוצת התאים הזו שמסתובבת סביב עצמה כבר שעתיים חיה כבר שעתיים...

זאת היתה בדיחה.

ודרך אגב, לא צריך פה שום הוכחות "מעבר לספק סביר", זה לא משפט פלילי. נחכה ונראה מה יראו תמונות, מדידות וכו'.

drums123

New member
מה מדידות קשורות?

אי אפשר למדוד ענן, וכמות משקעים גדולה שסיבי מוריד לא בהכרח מראה על סופרסל.

ואלה החלטת להתקטנן היום.

אני אמרתי כמות משקעים? אמרתי מדידות... סה"כ התכוונתי לכל הנתונים שיהיו בידינו בסוף הארוע. (רוחות, משקעים, פסגות הענן, הזמן שהוא ימשיך להתקיים וכו' וכו'). אתה טוען שאין שום מדידות שיתנו לך "ראיות" בכיוון שזה סופרסל...? ז"א שאתה מגדיר אותו רק לפי עדויות של אנשים? רק לפי התצ"ל? ברור שיש גם מדידות שנותנות כיוון. ובוודאי שכמות משקעים גדולה לא מראה "בהכרח" על סופרסל. אז מה? לא בהכרח. אם יהיו עוד אינדיקציות אז היא כן מחזקת אותן.

0צחי0

New member
כשאני אגיע הביתה ויהיה לי זמן

אני אספר לך מה קרה בבסיס הענן. טוב?

drums123

New member
טוב

אם תקרא את השרשור מחדש תראה שגם אני העלתי אפשרות לסופרסל לפי בסיס הענן, אבל לא כל כך מהר קוראים לזה סופרסל. בכל אופן, אתה בנתניה או כפר יונה?

מה שרואים עכשיו מפסגת זיכרון

שלום לכולכם, להשלמת התמונה של רופן: אני גר במרכז זיכרון עם תצפית מעולה לצפון, מערב ומזרח. גוש ענק ורועם נוגס עכשיו בחוף הכרמל ומסתיר את רכס הכרמל. זה לא אותו גוש שנתן כאן את הברד קודם.

איל פורת

New member
מנהל
מה שטויות?! קח סרגל, הנח אותו על

הברד.... כמה יצא לך? 30 ס"מ נכון? אבל הברד לא נגמר - יש עוד! אז אם תמדוד עם סרט מדידה, אני בטוח שייצא גם לך 55 ס"מ ואולי אף יותר!

סנעיר

New member
אני רואה את זה במכ"ם ומתפגר

זו הצמיחה המקומית הכי מהירה שראיתי בחיי ב-live

סנעיר

New member
צ'וח ../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif יש מעליך ענן

עם טמפ' פסגות של 50- מעלות
יחוס האל על נשמתך ותקווה שתצא מזה בחיים

lilon1

New member
סנעיררררררררר זה היה פשוט מטורף

אומנם לא חוויתי את הענן ממש אלא רק את הקצה שלו שכלל ברד למספר שניות אבל המופע האור-קולי שהוא אירגן לי אחחח לא ראיתי דבר כזה מחיי!!

מאט 2

New member
מה עם הגוש מול החוף הצפוני../images/Emo35.gif

נראה רחב ומפותח לפי מכ"מ השמ"ט... יש סיכוי להתפתחויות אצלנו? (חוץ מהפיצוצים ששמעתי עכשיו ולא היו רעמים) נ.ב. אל תהיו בטוחים שבנתניה תימדד כמות גדולה... לפי המכ"מ הבשר של הגוש נמצא מזרחית לקו החוף

ra2m

New member
גם חבר שלי מספר שזה

הארוע הקיצוני ביותר של ברד שחווה מימיו.

אני רואה אותו צפונית לת"א../images/Emo123.gif

והיום בבוקר תעוררתי לכלרעמים חזקים,שמחתי אמרתי לעצמי הנה התחזית מתגשיימת תרתי משמע,איזה מתגשמת ואיזה נעליים ענן הסיבי שייצר ת'ברקים והרעמים,שאחד מהם אפילו הצלחתי להסריט אני אנסה נאוחר יותר להעלות את קובץ,ישב על הגבול הצפוני של ת"א ומי נהנה ממנו? כמובן,איזור השרון....לא יעזור כלום החורף הזה סובל מקללת גשמי אוקטובר.

tcu6

New member
קצה הסדן נראה כמובן מרחובות בזוית

גבוהה- סדן קרוב. סה"כ יש כאן אובך קל ומגדלים סביב ובעיקר שמש.

supercellstorm

New member
55 ס"מ ברד!? זאת לא כמות

הברד הגבוהה שנמדדה או משהו כזה? זה עובר את הצטברות השלג בינואר 2000 בחלקים מירושלים :))

יובל 42

New member
רק בשנה שעברה היה דבר כזה

בשלומי או באיזה קיבוץ ליד. טסונמי או הבת שלה הביאו תמונות (חפש בארכיון). ולפני 10 שנים בערך באי"ס המיתולוגי היו בבאר שבע מעל 80 ס"מ של ברד גם בפורום הביאו קטעי עיתונות שרואים איך מפנים את הברד עם כפות של טרקטורים.

למעלה