שישים שניות על פעם ראשונה...

שישים שניות על פעם ראשונה...

היי, אני בשנות העשרים המאוחרות נשוי כחמש שנים, והזמן עובר. לפני כמה חודשים פגשתי במקרה את אשתו של חבר שלי. לכל אחד יש את אשת החלומות שלו. המושלמת, היפה, המשקיעה - בשבילי, תמיד זו הייתה היא. עם מבט כזה חצי חרמן וחצי בתולי, ותעוזה שלא נגמרת. בהתחלה לא כל כך הבנתי מה היא רוצה ממני. אולי אני סתם מדמיין. אולי זה נדמה לי כי אני רוצה אותה. ויום אחד דיברנו בטלפון במקרה, גלשנו לשיחה אינטימית יותר, ואז היא אמרה לי את זה. "אני אוהבת סקס", היא אמרה. ככה פשוט, בלי להתחבא. הייתי בשוק. עד אז בחיים לא בגדתי באשתי. ופתאום זה כל כך קרוב אליך, מלטף אותך, ועוד זאת שתמיד חלמת עליה. וככה במשך תקופה של חודשים היינו יוצאים לבלות. שני אנשים נשואים, אבל לא זה לזו, ואתה יורד לה, והמוח שלך אומר לך: "רבאק, אשה נשואה, לחבר שלך, בהריון. אתה ממש דפוק"... אבל אתה ממשיך כי זה חזק ממך, חזק מכל מה שידעת, עד כה. המים הגנובים, שלא ייראו אותנו, הסקס החפוז על סלע ביפו בחוף הים, באמצע החורף, כשמזוית העין אנחנו רואים את הזוג שצופה בנו מרוגש. ההרגשה הזו של לשבור את כל המוסכמות, אני שכל כך לא כזה... ואז קרה האסון. התאהבתי. לא רציתי, לא ציפיתי לזה. אבל זה קרה. תלי הודעה מוקדמת, סיכול ממוקד של הלב שלך. התאהבתי באשה, שנמצאת בחודש החמישי להריונה השלישי. לך תדע מה זו אהבה. אני זוכר ששמעתי אז לראשונה, את השיר של אייל גולן "אולי בזמן אחר...". עצרתי את הרכב באמצע כביש החוף, ובכיתי. לראשונה אחרי עשר שנים, בכיתי כמו ילד. הסוף אגב, ברור. היא חזרה אליו, יישרה קו. נו אדיוט, מה חשבת... ואני, אוסף את פיסות הלב הקטנטנות שלי, והולך לחודש מילואים. עם בעלה אגב, שגם הפעם יישן במיטה שלידי. חבל.

dalida3

New member
הגבול הדק שאסור לעבור../images/Emo7.gif

מקווה מאוד בשבילך, שהסיפור הוא רק סיפור ושאתה ניחן בכתיבה מדהימה. ואם הסיפור הוא נכון, בא לי ל
אותך. אסוף עצמך והיזכר למה התחתנת לפני 5 שנים עם האישה שישנה לצידך בלילות. אני בטוחה שתמצא את האהבה אליה חזרה.

אנטוני2

New member
יותר מכול בגדת....

ערב טוב בכול תחום בחיינו יש קווים אדומים, ולדעתי גם בבגידות, יותר מכול בגדת בחבר , זהו קו אדום שאסור לדעתי לחצותו, במערכת של חברויות קיים פוטנציאל גדול למצבים של בגידה, החברים יודעים פחות או יותר על מצבי מערכות היחסים של חבריהם,מי יציב ומי שביר,יש בילויים משותפים ,יש את האפשרות בשם החברות לבקר חופשי וכו... יש אפשרות של ניצול לרעה של החברות, כול בגידה היא כואבת ולפעמים היא נסלחת, ויש לא מעט זוגות המוצאים את הדרך להמשיך ולקיים מערכת זוגית חרף מעשה הבגידה, בגידה בחבר היא בלתי נסלחת, ערב טוב

מוכר מוכר....מאד אבל

כמה פעמים בקשתי סליחה, מעצמי ,ממנו מילדי,,,, מהוא למעלה,ושוב ראיתי ושוב נפגשתי,אבל לא זה לא היה התאהבות,זה היה קטע חולני,מין רעות לראות עד כמה אני בשליטה מלאה עליו פשוט משתמשת בו לצרכיי האישים,אולי זאת היתה נקמה בו על מעשיו מי יודע אבל בשורה התחתונה זה לא שווה כי תמיד נחזור לטוב ולמוכר.... ואין מה לעשות את החוויות תשמור בליבך

טליה33

New member
למהההההההההההההההההה?????

יש חוקים שאסור אבל אסור לעבור עליהם!!!!!!!!! 1. אשת / בעל של חבר/ה. 2. עם קרוב משפחה של בעל/אישה. 3. עם מישהו מהעבודה. לא שמעת על החוקים הללו?????????? טליה

אוש 2

New member
תישמע אם אתה באמת כנה אז תחזיר לי ת

אני בת 34 וגם לי היה מקרה דומה לי ולחבר של בעלי אבל אני לא העזתי לעבור את קו הנשיקה שזה גם המון ולצערי בעלי גילה את זה וכמובן שאנכנו במשבר והוא וחברולא מדברים אם תישאל אותיע אני לא יודעת איך הגעתי לקטע אני מיתביישת כל כך במעשיי עד מוות . אבל אתה הגזמת התאבהת ניסחפת . א. בן כמה אתה ב. בעלה ואישתך יודעים . ואיך ניגמר הסיפור הזה יש עוד אנישים שיודעים . תכתוב לי מעניין המקרה שלך

לבר

New member
ההרגשה הזו-של לב שבור

אני כל כך יודעת מה אתה מרגיש! אני מנסה לכלוא עמוק בפנים אהבה עצומה ותשוקה בוערת לאיש שחזר למשפחתו אחרי רומן סוער, ולא כל כך יודעת איך. אוספת יום יום פיסות לב שבור אבל הן כאילו בורחות לי מהידיים והלב עדיין כואב.

קבל ../images/Emo24.gif.

הלב הוא חלק מגופנו, אך אין לנו שליטה עליו. כאשר הוא מחליט להתאהב אנחנו לא יכולים לעצור אותו, לפעמים זה יכול להיות מהנה מאוד
, ולפעמים
. שולחת לך
.

למעלה