שיר

את ממש נערת פופ גיטרות ../images/Emo13.gif

טוב, סקורפיונס הם לא ממש פופ ככל שזה נוגע לשירים הפחות מוכרים שלהם. ובחזרה לנושא - אולי קאבר של זמרת לפליז פורגיב מי של בריאן אדאמס?

מפתחSoul

New member
די נו, אתה לא רציני

זה בראין עשה קאבר לה... והיא טרייסי צ'פמאן ואם זו אני שטועה, יצאתי חומוס

מפתחSoul

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

too addictive

New member
אני נערת הרבה דברים... ../images/Emo13.gif

ואני כניראה הולכת להופעה של מטאליקה!!!!!!!!!!!!!!!!! יאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אבל גם הייתי הולכת להופעה של זוהר ארגוב אם הייתי יכולה, ורוקסט בכלל היו הראשונים שידעתי לשיר אלבום שלם שלהם, בזמן שאני שרה למטאטא ומופיעה למזנון וטלויזיה, שמור להם חסד נעורים מתוק

too addictive

New member
אם יהיה לי מזל...

אני אחמם אותם!
אין לי מושג, עוד לא שברתי את קופות החסכון לקנות כרטיס

הרושם שאני מקבל הוא שהרבה מטאליסטים התחילו עם

רוקסט והתקדמו עם הזמן. גם אצלי יש להם פינה חמה
ועל הופעה של זהר (המלך!) הייתי שם גם אלף דולר, למרות שאני בכלל אשכנזי לבנבן.

too addictive

New member
הרושם שאני מקבלת

הוא שהרבה מטאליסטים מכחישים את זה שהם התחילו מבון ג'ובי ורוקסט, כי הם נולדו קשוחים ושחורים
אתה אשכנזי...אני....

הבעיה עם מטאליסטים היא הפוזה

אני מאוד אוהב מוזיקת מטאל, אין מה לעשות נגד זה - היא פשוט טובה! אבל כל הפוזה שמגיעה עם זה, בין עם זה הבחורים הקשוחים עם המעילים ומכנסי העור של הרוק הכבד והמטאל ה"מקורי" (אם אפשר לקרוא לזה ככה), כל מוזת השטן\עבודת אלילים\חאר כזה של הדת', כל הגותיות, כל מזייני הדרקונים של הפאואר וכו'... זה פשוט חרטא שלא יאומן! למה אי אפשר שהמוזיקה הנפלאה הזו תהיה נקיה מכל המופע המיותר הזה?

ברור שלא כולם

ואני בדיוק הדוגמא לכך! אבל הרוב המוחלט כן ואני די בטוח שזה רק כדי להטמע ולא להיות נבדלים...

מפתחSoul

New member
גם פחות אישי ויעיל.

הרי המטרה להתנצל על משהו ספציפי.. לא על הקיום שלה או מצוקה של משורר.

יש לי יש לי יש לי....

"אני הולכת אליך בדרכים מחליפה גלגל אצל אלכס צמיגים מתלבשת אצל סימה, אופנה אופנתית וקונה אצל יעקב במכולת השכונתית..."

למעלה