שיר לאורי בץ
החזאי הנערץ

שיר לאורי בץ ../images/Emo41.gifהחזאי הנערץ../images/Emo13.gif

אתמול המתנתי לדניאל בתחנת דלק בצומת סביון כדי להקפיץ אותו למפגש חברים של הפורום המצליח שלנו והייתי כל כך מאושר מיום גדוש פעילות בפורום שלנו ומנוכחותו של אורי בץ, וגם לאחר פגישתי איתו בשמ"ט בשישי לילה וזה מה שיצא בפחות מ 10 דקות: שוב אני כותב לך, אורי בץ שכל מי שאליך לביקור קפץ הוכיח לעצמו באופן מובהק ונחרץ שאתה אכן ראוי לכינוי "חזאי נערץ". איך אפשר שלא להתפעל איך לרגע אתה לא מתבטל את זמנך הפנוי מנצל לחקור תופעות ושאלות שואל. גם אם חצי מדינה שולחת בך חצים מורעלים של ביקורת עליך לדעת ולזכור שהמחצית השניה לך מפרגנת על כך שאתה מתפקד כמו תותח בכל משמרת ועל איך שאתה שוקד על הכנת התחזית המבשרת שהרמה הברומטרית החוסמת והמחממת אט אט נחלשת ומתפוררת ואת מקומה תתפוס מערכת קרה מתעוררת. רק כשאתה במשמרת רוח חיים מהשמ"ט מנשבת ומי שלא מפרגן לך ורק פולט דברי ביקורת עושה זאת כי הקינאה בגופו מקוננת וכל חלקה טובה בליבו היא אוכלת. את הנשמה אתה נותן בעבודתך לפעמים על חשבון בילוי במחיצת אישתך ואני מבין שזה מתסכל שלא מעריכם את השקעתך ולמה זה מגעי לך אתה אולי שואל אז תדע אורי, מה שלא הורג רק מחשל. אי אפשר להיות במחיצתך ולא להתלהב תמשיך לכתוב בפורום שלנו שפורח ומלבלב, שלא תדע צער, פגע או כאב לגזרה ולחתימה טובה תיזכר ותיכתב. אני הולך לישון כי לא ישנתי כל הלילה, הייתי בבית כנסת לסליחות והתרת נדריים וקללות, אז יום נפלא ותפציצו בודעות את הפורום. אתם גדולים. הפורום שלנו יהיה לתפארת מדינת ישראל, לתפארת תפוז ולתפארתנו

למעלה