שירשור

pulpula

New member
לא, עוד לפני זה.. כל הקטע שמישהו

רוקד עם המסיכה של הזאב.. זה לא הוא..... חחחח מייקל הנתיים הולך להתכונן להיט איט.. אחרת איך לדעתך הוא עשגר את עצמו למנוף תוך שנייה חחחחחחחחחחח

~orit~

New member
אולי אתה מתכוון להופעה של THRILLER

כי שם באמת יש כפיל (מתחת למסכת האיש זאב) וזה על מנת שהוא יספיק לעלות על המנוף בשיר BEAT IT. וגם כמובן ב man in the mirror - לא הוא טס מעל הקהל כמובן.

midnightcat

New member
נצל"ש- הבנתי, הם לא אנטישמים, פשוט

סתומים לחץ! גם ב-MJJFORUM כולם מתלהבים מהזוועה הזאת שנקראת "ייסורי ישו". מה הם חושבים, אם הבנאדם שחקן טוב ו"חתיך", אז השמש זורחת לו מאיפה שהיא לא אמורה לזרוח? אסור בתחלית האיסור שהוא יביים- אני יודעת את זה מאז שראיתי את "SIGNS"- עוד קשקוש איזוטרי. מסע צלב מודל 2004, מי ציפה?

חממי21

New member
תודה!

על ששמת את זה פה בפורום, זה אכן חשוב. מאוד! יאללה אנשים תצביעו

pulpula

New member
חבר'ה........ קרה נס!!!!!!!

חחח סתם סתם להירגע........ פשוט אמא שלי אמרה שמייקל נראה טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וואו... זאת ממש התקדמות... טוב האמת שהיא כבר אמרה את זה בעבר.. אבל יוצא לה לומר את זה רק אחת לשנה או שנתיים... לכן ההתלהבות! חחח

יפהה שרונה! ../images/Emo23.gif בהשוואה לאמא שלי..

ואנחנו לא רוצים להיכנס לשם...
בכל אופן...שישי שבת הזה אני ביום צופה..קריעת תחת פיזית ביום שישי ומנטלית ביום שבת כשהחניכים באים
אבל האמת היא שאני נהנית מכל רגע (
!) ואני מופיעה ביום רביעי עם שיר שלי בהיכל התרבות בלוד ... ואני כותבת כתבה לעיתון בית ספר על מייקל...
חחח רונן! כתבות שלך תלויות כרגע בלוח מודעות של הכיתה שלי ובלוח מודעות של הביניין השני אצלנו חחח!!

רונני2001

New member
ואת מעיזה לשים את זה בשרשור ../images/Emo32.gif?!

איך את מעיזזזזה
מה קורה פה
זה צריך ללכת ישר לתאג-ליין!!! בשירשור חדש בלי לנצל"ש!!! להופיע בדף הראשי של האתר שלנו!!! מחר בבוקר בדף הראשי של ידיעות אחרונות (
טוב, נו... הגזמתי... מיצינו...)
בכתבת השער של ה- New York Times!!!! מה הולך פה, חבר'ה!!! חבר'ה!!! המשולשת הגדולה אמרה לבִּתה, המשולשת הקטנה, שמייקל נראה טוב!!!!!!

רונני2001

New member
אה...מצטער שהייתם חייבים להיות עדים

למחזה שכזה... פשוט - עבר הרבה זמן מאז שצחקתי כמו שצריך... הייתי צריך להתפרק... ו... גם בנוסף לזה, לא לקחתי את הכדורים שלי... החמצתי שעה אחת ו... עכשיו אני בבלאגן... חחחח!!!

DANGEROUS GIRL

New member
כועסת לאללהההה ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

איזה Zונהההה המורה לספרות שלי
אתם רואים שני ילדים שיושבים מאחורי כזה היתווכחו סתם כזה ואז המורה באה ואמרה מה קרה וילד אחד אמר "מייקל ג'קסון הומו" אז היא אמרה "לא הוא לא הומו" וחשבתי שאולי היא מעריכה אותו או משהו ואז היא אמרה "הוא תופעת טבע" מהבחינה הרעה... עכשיו אני הייתי מאחוריה כמעט פוצצתי לה את הראש הקופיפי שלהההה
ואז היא אמרה לי "הא את אוהבת אותו
" ובעצבים אמרתי "ככככןןןןןןן
" והיא אמרה "בשנות השמונים הוא היה להיט ועכשיו הוא מחורפן" וכלללל הכיתה שלי צחקה עליו ועליי ואיזה חצופה ממתי היא יכולה לקבוע עד מתי מישהו להיט? מבחינתי הוא היה להיט עכשיו להיט ויהיה להיט
היא לא קובעת
אחר כך גם קטלתי ילד אחד שאהב אותו פעם ואמרתי לו "רועי מה אתה צוחק גם אתה אהבת אותו
" וכולם היתנפלו עליו... איזה יום קקה.......

אממממ...

היא צודקת... הוא תופעת טבע!!! והוא גם מחורפן!!! והוא שרוט!!! והיא גם צודקת.... בשנות ה-80 הוא היה להיט עכשיו הוא פחות... והוא הבן אדם הכי מחורפן שראיתי!!! ובגלל זה אני אוהב אותו עוד יותר!! למה להתעצבן?!

למעלה