שירשור
שבועי

pix37

New member
נימוסים,נוהג-האם לגיטימי לבקש ממוכר פלאפל לטגן פלאפל חדש ...

במקום להגיש את הקציצות שעמדו מוכנות לפני ביצוע ההזמנה ואתה לא יודע כמה זמן הן כבר עומדות ?

האם לגיטימי לבטל הזמנה אם הוא מסרב ?

מיתר44

New member
אתה שואל כאילו שיש קוד. אין!

ברור שאתה הלקוח וזכויותיך בידייך. אני אוכל לאחרונה ב פלאפל השלום (ברחוב
השלום בבאר שבע). הצעירים שמפעילים אותו תמיד שואלים אם בא לי להמתין לטיגון
טרי או שאני ממהר. קציצות הפלאפל במיטבן כשהן לוהטות ושם
יש גם מבחר סלטים מצויינים ותוספות (צ'יפס חמוצים וחציל מטוגן)
טריים.

pix37

New member
זה בדיוק מה שאני מנסה לברר - האם יש קוד מקובל

קרה לי בשבוע שעבר בשני מקומות שונים שביקשתי כי יטגנו כדורים חדשים וכאשר סורבתי הלכתי. על פניו, בשני המקרים, נראה לי שהמוכרים הופתעו ממה שלי נראה צעד לגיטימי לחלוטין ולכן אני מנסה לברר אם יש איזה קוד לא כתוב שהפרתי.

Omnivore

New member
אני חושב שקודם כל זה לא לאכול פלאפל במקום שהכדורים שוכבים

ומחכים ללקוח וזה בדרך כלל קורה בדוכנים שאינם מתמחים בפלאפל ויש להם גם שווארמה וגם שניצל ועוד אלף ואחד דברים.

באשר לשאלה שלך, כן לגיטימי לדרוש כדורים טריים.

החתולית

New member
מסכימה

אין קוד, מלבד הקוד הברור של להיות נימוסי. לדעתי הקוד צריך להיות, שלקוח זכאי לאוכל טרי.

trilliane

Well-known member
מנהל
נראית לי בקשה לגיטימית... או פשוט לאכול בדוכן הומה עם תחלופה

גבוהה. אמי סיפרה לי שכשהיא נוסעת במיוחד לת"א יש מקום (כנראה באזור אלנבי, אני יכולה לברר) שמוכר פלאפל לא רע בסכום חד-ספרתי כלשהו. תמיד יש בו תור ואנשים תמיד מחכים ולכן הם כל הזמן מכינים כדורים טריים.

Gרר

New member
נומה בטריפ אדוויזר

במקום 15 מבין המסעדות של קופנהגן

Gרר

New member
895

למרות שיש להם הרבה ביקורות טובות וכמעט אין להם ביקורות רצחניות - מה שמפיל אותם בדירוג זה הרבה ביקורות "פושרות" של אנשים שכתבו שהיה "בסדר" אבל ביחס לציפיות שלהם ממסעדה של שני כוכבי משליין ומחיר ארוחה כל כך גבוה הם ציפו ליותר.

אגב מספר אחת שם זה, כרגיל בטריפ אדווייזר, לא איזה מקום של פיין דיינינג אלא, איך לא, מקום של פנקייקים. אבל דווקא מספר 2 שם, שהגיעה למקום הכי גבוה מבין המסעדות, היא Vinkles שיצא לנו לאכול בה ולדווח

חרשתי אתמול על 2 הדיווחים שלך מאמסטרדם, זה מ-2012

[כשהקטנה הייתה בת שנתיים וחצי] והאחרון. אני מתכננת הפלגה לפיורדים שיוצאת וחוזרת לאמסטרדם ביולי, ואוסיף בסוף 3 ימים בעיר. האמת, גם אתה כותב בין השורות על מושיק שהיה רק 'בסדר'.
ראיתי את הפנקייק במקום הראשון. האמת, זה נראה פנקייק אמריקאי עגול ועבה ולא הפנקוקן ההולנדי. אז אשמור אמונים למקום הקבוע [איפה שאתם אכלתם].
אגב, המלון בו שהיתם נראה נפלא. גם המיקום מעולה. שווה את הכסף?

Gרר

New member
גם אני לא מחליף את המקום של הפנקייק בשום מקומבן טריפ אדוויזר

לגבי המלון - אפנה את השאלה לאחראית מחלקת לינה וקורת גג במשפחתנו... אישתו של.

המלון

האמת שאני לא זוכרת לפרטי פרטים
ממה שאני זוכרת- המיקום היה מעולה- ממש על ה9 ליטל סטריטס- ליד אלברט שטיין נחמד- אחלה מיקום.
החדרים היו קטנים- אבל מעוצבים היטב.
סך הכל זכור לי ממש לטובה.
אפילו LE PAIN- ממש ממש קרוב שסיפק לנו אחלה ארוחת בוקר!

Gרר

New member
אני גם זוכר

שמאד התלהבת מזה שמהחלון של החדר ראו את התעלה. מה שנקרא street view.

inבאלי

New member
מחפשת המלצה על מלון ברומא

אני מחפשת מלון ברומא לשהות באוקטובר במיקום מרכזי ובמחיר סביר ואשמח להמלצות.
מראש

מלון מצוין במיקום מצוין [ליד הטרבי ובמרחק הליכה מכל מקום]

הוא מלון WHITE. השאלה אם מתאים לתקציב כי הוא קצת יקר. שווה בדיקה כי המחיר משתנה בעונות שונות.

salo22

New member
ערי האוכל הכי טובות באיטליה

עמית בסביבה ?
אנחנו זוממים על טיול עם מסלול מעניין, גם טבע וגם עירוני, עם דגש על איזורי אוכל מעניינים.. ממה שזכור לי בעבר - לא רוצה לוותר על בולוניה ופירנצה ולמען הסדר הטוב בטח נעבור כמה ימים גם ברומא, זוגתי עוד לא הייתה, השאלה מה אפשר "לשזור" פנימה עם שלושת הערים האלו, גם בכיוון איזורים יפים מאוד וכפריים, עם שווקים כפריים ואוכל טוב ? רב תודות..

למעלה