שירשור ס
החופש

West Doll

New member
אני עונה../images/Emo178.gif

שם: חן
האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא.. האם תקרא לבן/ת שלך על שמך? חח ממש לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? תשאלו את ההורים אם אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? עם אפחד! האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? מה הוא? אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? ברור שלא מין: הא? נקבה? סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית
רווק? נשואה+7...כן, רווקה
אם לא, רוצה להיות? מה? תאריך לידה: 3/6/89 גיל: 17 כיתה: עולה לי"ב מצבך החברתי: מה? למה את/ה בישראל? מה השאלה בכללל!? כי בא לי...מה תעשו לי? גובה: 1.65 מטר צבע עיניים: לא מוגדר...כחול-ירוק-אפור אוהב אותו? כן, נחמד צבע שער: לא יודעת....מור מה הצבע שיער שלי?
אוהב אותו? לא..חחח צבע אהוב: כחול ואדום חיות מחמד? אין...ולא רוצה שיהיו מה העבודה שלך? תלמידה נחשב? יש פירסינג? לא קעקועים? ממש לא אובססיות? אממ למי אין?
התמכרויות? ברור איזה שפות אתה דובר? כל מיני
ציטוט מועדף/ מוטו: אין לי כוח האם אתה חי את הרגע? חח ברור...שלא יש לך סודות? כן..ואני לא מגלה
אתה שונא את עצמך? חחח ממש לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? אממ בסדר כזה יש לך הרגלים רעים? ברור איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? חחח לא זוכרת..כנראה שלא הרבה אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? "סרט משעמם" מה הפחד הגדול ביותר שלך? למה שאני אגלה לכם? אתה יודע לשיר? חח ברור...במקלחת האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? חח מה?? לא האם אתה מתבודד? לפעמים... מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? משפחה אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? ברור שלא...אני מפחידה..חח האם אתה פועל בפזיזות? אממ תלוי למה האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? אממ..יש תקופות כאלה האם אתה פסיבי או פעיל? מה אני? יש לך יומן/ ג'ורנל? לא.. מה החולשה הכי גדולה שלך? לא מגלה מה החוזק הכי גדול שלך? לא יודעת..חח אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? כלום אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? אממ תלוי למה אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן...אחלה מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מי נכנס לשיעורים? יש לך ביטחון עצמי? אממ..כן לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לשרק
האם אתה: מעשן? כבר לא על סמים? מדי פעם
קורא עיתון? עכשיו? לא...בכללי? כן מתפלל? חחחח מצחיק.. הולך לבית כנסת? איפה זה?
מדבר עם זרים? חח ברור ישן עם בובות פרווה? הא? לא... יוצא לטיול בגשם? כן..זה כיף מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? חח כן נוהג? עוד לא
אוהב לנסוע מהר? שיהיה לי רשיון זה מה שאני אעשה...חח אוהב את הקול שלך? איכס..לא האם אי פעם: פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? לא אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? חח לא היית מאוהב?
היית על סמים? חח ממש..כל יום שחית בעירום? אולי, כשהייתי בת שנה היה לך מקרה חירום רפואי? ברור עברת ניתוח? ברור ברחת מהבית? חח לא שיחקת "strip poker"?
לא חטפת מכות? לא..אני מחטיפה פה
החטפת מכות למישהו? ^^ התחילו איתך? דה...עם מי לא מתחילים? היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית? ברור חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה? חח ברור לא אכלת יום שלם? ברור דיברת בטלפון כל הלילה? אמממ כמעט ישנת עם מישהו מהמין השני בלי סקס? חחח מה? ישנת כל היום? לא הרגת מישהו? כן
חשבת שאתה משתגע? חח כל יום בגדו בך? לא יודעת היה לך חלום שהתגשם? אממ לא עברת על החוק? כן... פגשת מישהו מפורסם? ברור הרגת חיה בטעות? אממ..כמה נמלים הרגת חיה בכוונה? יכול להיות סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? אממ כן
גנבת משהו? חח ברור היית ברדיו/ טלוויזיה? כן.. היתה לך התמוטטות עצבים? אממ..כן קפצת בנג'י? לא..אבל אני רוצה היה לך חלום שחזר כמה פעמים? לא זוכרת האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לא... בקסם? חח לא באלוהים? ברור בשטן? אממ כן בסנטה קלאוס? חחחחח לא
ברוחות? לא בפיות? לא במזל? אממ לא באהבה ממבט ראשון? יכול להיות ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? אממ נראה לי שכן במכשפות? חח לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? ממש לא באמונה המסורתית של גן עדן וגיהנום? כן בדת מאורגנת? במי? אתה חושב שלאלוהים יש מין? לאדעת לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? לשכנה מלמעלה אנשים: מי החבר הכי טוב שלך?
אתם לא תכירו מי הבן אדם שיודע הכי הרבה עליך? ההורים? וסתם איזה אחת
מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? "תמשיכי להיות אהבלה כמו שאת"
מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? מה? איזה פנימית? מי החבר שלך,חבר אהבה?
שאתה מכיר הכי הרבה זמן? לא יודעת..יש הרבה.. הכי מעט זמן? אממ..איזה מישו שבא אתמול אלינו
הכי מצחיק? אחותי המפגרת...ועוד מלא
הכי קרוב? שאלות קשות
הכי מוזר? אני? הכי חכם? טוב, זה כבר לא אני
שאתה הכי מתגעגע להיות קרוב אליו?
הכי נחמד? כולם
הכי רועש? אחותי...נראה לי היא לא שומעת את עצמה האם חשבת פעם על לעשות סקס עם חבר? WTF? מי מקשיב לבעיות שלך? לא הרבה... עם מי אתה רב הכי הרבה? לא משנה... האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא תמיד.. האם אתה סומך על אחרים בקלות? אממ..לא ממש
האם החברים שלך מכירים אותך? מכירים? דה...אחרת הם לא היו חברים שלי האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? מה? לא.. האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? מה אכפת לי? אני לא אעשה את זה
מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? לא צריך לשתף מידע כזה שצחקת עליו? חחח בטח אחותי.. שהלכת איתו לקניות? אמממ..אמא? ששבר את הלב שלך? חסוי
שאיכזב אותך?
דיי
שגרם לך לבכות?
לא משנה ששימח אותך? מור הצחיקה אותי בטלפון...זה נחשב? שדיברת איתו בטלפון? מורוש
שראית? אחותי הקטנה

FRIENDSforever

New member
עונהה ../images/Emo105.gif

שם:מור האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?
האם תקרא לבן/ת שלך על שמך?
אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך?אני חושבת שגם מור אם אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה?יערה האם השם שלך משובש לעיתים קרובות?
אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?
סטרייטית
רווק?
אם לא, רוצה להיות?
תאריך לידה:29 למאי גיל:15 כיתה:י'1 מצבך החברתי:טוב למה את/ה בישראל? מה השאלה בכללל!?כי נגמר לנו הרילוקיישן
גובה:157 צבע עיניים:ירוק אוהב אותו?
צבע שער:חום בהיר אוהב אותו?
צבע אהוב:
אדום חיות מחמד?2 אחים מה העבודה שלך?ממתי אני עובדת
יש פירסינג?
קעקועים?
אובססיות?יותר מדיי התמכרויות?יותר מדיי איזה שפות אתה דובר?אנגלית, עברית, (צרפתית, דנית..) ציטוט מועדף/ מוטו:live and let live האם אתה חי את הרגע?משתדלת יש לך סודות?לצערי, כן אתה שונא את עצמך?
האם אתה אוהב את הכתב יד שלך?
כן יש לך הרגלים רעים?
איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?שאני "מקסימה" ויפה אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו?בלאגן מה הפחד הגדול ביותר שלך?מוות של מקורב
אתה יודע לשיר?
לא נראה לי.. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool?
שונאת שעושים את זה האם אתה מתבודד?
לפעמים מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים?משפחה ג'ניפר וקורטני אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך?
האם אתה פועל בפזיזות?
האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך?לא יודעת.. האם אתה פסיבי או פעיל?פעילה יש לך יומן/ ג'ורנל?
מה החולשה הכי גדולה שלך?
אוכל מה החוזק הכי גדול שלך?אין לי מושג..חחח אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?אחוזי שומן אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית?
אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?
מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?לחיות את הרגע יש לך ביטחון עצמי?
מתחיל להיות לי.. לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה?בת הים האם אתה: מעשן?
על סמים?
קורא עיתון?
מתפלל?
הולך לבית כנסת?
מדבר עם זרים?תלוי איפה ישן עם בובות פרווה?
יוצא לטיול בגשם?
מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם?
נוהג?
אוהב לנסוע מהר?
אוהב את הקול שלך?
האם אי פעם: פגעת בעצמך?
יצאת מהמדינה?
אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא?לקריש היית מאוהב?
היית על סמים?
שחית בעירום?
היה לך מקרה חירום רפואי?
טפו טפו טפו עברת ניתוח?
ברחת מהבית?
שיחקת "strip poker"?
חטפת מכות?
החטפת מכות למישהו?
התחילו איתך?
היית על במה?
ישנת מחוץ לבית?
חשבת על התאבדות?
נשארת ער כל הלילה?
לא אכלת יום שלם?
דיברת בטלפון כל הלילה?*אהמ*חן*אהמ* כן אני וחן דיברנו בלילה שלוש שעות... ישנת עם מישהו מהמין השני בלי סקס?
ישנת כל היום?הכי הרבה שלי זה עד שלוש וחצי הרגת מישהו?
אה, בעצם
חשבת שאתה משתגע?
כשנולדתי, הייתי בטוחה בגדו בך?
לא בתוך מערכת יחסים בלה בלה.. היה לך חלום שהתגשם?
עברת על החוק?
פגשת מישהו מפורסם?מלא..... הרגת חיה בטעות?נמלה..
הרגת חיה בכוונה?
סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?
גנבת משהו?היית לי חברה, מניאקית, והיה לה עיתון ישן עם תמונה של ג'ניפר עליו...והיא לא רצתה לתת לי אותה, אז לקחתי בלי שהיא תראה
היית ברדיו/ טלוויזיה?
היתה לך התמוטטות עצבים?
קפצת בנג'י?
היה לך חלום שחזר כמה פעמים?
מפחיד... האם אתה מאמין: באסטרולוגיה?
בקסם?
באלוהים?
בשטן?
בסנטה קלאוס?
חחח
ברוחות?
בפיות?
במזל?
באהבה ממבט ראשון?
ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)?
במכשפות?
האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל?
באמונה המסורתית של גן עדן וגיהנום?
בדת מאורגנת?
אתה חושב שלאלוהים יש מין?
לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים?לקבר אנשים: מי החבר הכי טוב שלך?דודה שלי מי הבן אדם שיודע הכי הרבה עליך?ענת, דודה שלי מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך?לחיות את הרגע
מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך?י'זאיןןן מי החבר שלך,חבר אהבה?מי
שאתה מכי

למעלה