שירים על אגד ואוטובוסים

• פותח הנושא TDR
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
אנחנו מחכים בקוצר רוח ../images/Emo13.gif

בסה"כ יש 198 שירי רכבת ואוטובוס ב
ישראל. אפרסם את רשימת כל השירים מתי שהוא. הרשימה כוללת את כל התקליטים, כל המספרים הקטלוגיים שלהם, כל הפרטים אודות היוצרים, שם אולפן ההקלטה, תאריך הקלטה, תאריכי הפקה, מס' עותקים שהודפס ושווי הפריט בשוק. הרשימה לא תופיע באינטרנט. יום טוב. הודעה זו הינה חד פעמית. אודה באם לא תתקבלנה תגובות. תודה !
אנחנו מחכים בקוצר רוח

מעניין איך תפרסם את רשימת השירים "מתי שהוא" אם ההודעה הזאת היא חד פעמית.

פרסומה יהיה חד פעמי ותבוא הודעה.

אנחנו מחכים בקוצר רוח

מעניין איך תפרסם את רשימת השירים "מתי שהוא" אם ההודעה הזאת היא חד פעמית.
פרסומה יהיה חד פעמי ותבוא הודעה.
הודעה זו נושאת אופי חד פעמי. אנא אל תשיבו. תודה !

TDR

New member
הרבה הרבה תודה !!!../images/Emo168.gif

שירים על אגד ואוטובוסים
זקוק לשירי רקע בנושאי תחבורה למצגת pps מי שיכול לעזור בהפניה או קיצור דרך יבורך תודה !!! אפשרי גם רכבות
הרבה הרבה תודה !!!

עכשיו נשארה השאלה איך הופכים MP3 לקבצי WAV אבל גם על זה נתגבר. שוב תודה
אביתר? הרשימה קימת גם אצל דני ג. ???

אפשר ב-Winamp

הרבה הרבה תודה !!!

אפשר ב-Winamp
אתה הולך ל-Options, בוחר Preferences. בחלון שנפתח אתה בוחר בענף ה-Plug-Ins את ה-Output. בשדה מימין תבחר את "Nullsoft Disk Writer plug-in". אתה יכול להגדיר כל מיני דברים ע"י לחיצה על Configure למטה. תריץ את השירים והם כבר יקודדו לWAV (הווינאמפ יראה שהוא מנגן, אבל לא תשמע כלום). בסוף אל תשכח להעביר חזרה למצב הקודם (אחרת כל השירים שתרצה להשמיע יקודדו ל-WAV).

דובושכ

New member
שירי רכבות

הרבה הרבה תודה !!!

שירי רכבות
תוצאות חיפוש שמות שירים הכוללים 'רכבת' חיפוש חדש 1) הרכבת כבר עברה בתחנה - אסתר שמיר 2) כבר סידרנו כאן רכבת - עממי 3) רכבת אדומה - עוזי חיטמן 4) רכבת ארוכה - עממי 5) רכבת הברית - בני ברמן 6) רכבת ההפתעות - אלי גורנשטיין 7) רכבת העמק - אביב גפן 8) רכבת העמק - דורית ראובני 9) רכבת לילה - משינה 10) שיר הרכבת - האחים והאחיות ויש גם אתר מדליק לשירים באופן כללי:

דובושכ

New member
שירי אוטובוסים

שירי רכבות
תוצאות חיפוש שמות שירים הכוללים 'רכבת' חיפוש חדש 1) הרכבת כבר עברה בתחנה - אסתר שמיר 2) כבר סידרנו כאן רכבת - עממי 3) רכבת אדומה - עוזי חיטמן 4) רכבת ארוכה - עממי 5) רכבת הברית - בני ברמן 6) רכבת ההפתעות - אלי גורנשטיין 7) רכבת העמק - אביב גפן 8) רכבת העמק - דורית ראובני 9) רכבת לילה - משינה 10) שיר הרכבת - האחים והאחיות ויש גם אתר מדליק לשירים באופן כללי:
שירי אוטובוסים
אוטובוס הקסמים לא ידוע מילים ולחן: לא ידוע לחגור חגורות הלוואי שזה יהיה טיול רגיל הפעם עם פריזל? מה פתאום! יוצאים שוב אל הדרך עם פריזל לטייל זה תמיד מתחיל רגוע עד שהיא מתחילה להשתולל טסים אל השמיים נוגעים בכוכבים או מתחת למים לומדים על החיים אז בואו איתנו באוטובוס שלנו מהרו לשבת כי לא תרצו לרדת הדקו היטב ת'חגורות כאן הכל יכול לקרות אנחנו פה בשביל לחקור ויש הרבה חידות לפתור אז בואו איתנו באוטובוס הקסמים אוטובוס הקסמים אתר מילות השירים העבריים - www.shiron.net וגם: אוטובוס מספר אחת - שלמה ארצי גברת עם סלים - אריק איינשטיין

צחקן

New member
------->

שירים על אגד ואוטובוסים
זקוק לשירי רקע בנושאי תחבורה למצגת pps מי שיכול לעזור בהפניה או קיצור דרך יבורך תודה !!! אפשרי גם רכבות
------->
ב"ה "הנהג שלנו הוא אלים, הוא יקח אותנו לבית חולים . ו"הנהג שלנו הוא אידיוט, הוא יקח אותנו לגן חיות". יש עוד כמה אבל אני לא זוכר
.

שיר על אוטובוסים של אגד ודן

שירים על אגד ואוטובוסים
שיר על אוטובוסים של אגד ודן
שייך לטיפקס "בתחנה הישנה" הרי היא תחנת אגד הישנה בת"א.

feedback

New member
מכירים את "האחים ואחיות"?

שירים על אגד ואוטובוסים
יש להם שיר שמופיע בתקליט "פסטיבל שירי ילדים מס' 8" משנת 1978 התקליט המקורי שרד אצלי בבית עם מילות השירים
שיר הרכבת (מילים ולחן: גידי קורן) צ'יק צ'יק הרכבת צ'יק צ'יק על הפסים וצ'יק צ'יק כבר קנינו את הכרטיסים וצ'יק צ'יק עוד מעט נגיע לחיפה ארץ ישראל שלי כל כל יפה פזמון: טסה הרכבת טו טו טו טואה טסה הרכבת טו טואה טו טו טו וצ'יק צ'יק הרכבת היא תוביל אותי בצ'יק צ'יק אל הנער שאוהב אותי עברנו את חדרה ואם שוב תסתכל משמאל, נכון זה ים תיכון ומימין - כרמל טסה הרכבת... וצ'יק צ'יק הרכבת הגיעה לחיפה אני אותה אוהבת זו עיר כל כך יפה פגשנו את החברה היה נורא נעים עכשיו כולנו נעשה חיים משוגעים טסה הרכבת...

למישהו יש תמונות או מידע על הכרטיסנ

יש להם שיר שמופיע בתקליט "פסטיבל שירי ילדים מס' 8" משנת 1978 התקליט המקורי שרד אצלי בבית עם מילות השירים
שיר הרכבת (מילים ולחן: גידי קורן) צ'יק צ'יק הרכבת צ'יק צ'יק על הפסים וצ'יק צ'יק כבר קנינו את הכרטיסים וצ'יק צ'יק עוד מעט נגיע לחיפה ארץ ישראל שלי כל כל יפה פזמון: טסה הרכבת טו טו טו טואה טסה הרכבת טו טואה טו טו טו וצ'יק צ'יק הרכבת היא תוביל אותי בצ'יק צ'יק אל הנער שאוהב אותי עברנו את חדרה ואם שוב תסתכל משמאל, נכון זה ים תיכון ומימין - כרמל טסה הרכבת... וצ'יק צ'יק הרכבת הגיעה לחיפה אני אותה אוהבת זו עיר כל כך יפה פגשנו את החברה היה נורא נעים עכשיו כולנו נעשה חיים משוגעים טסה הרכבת...
למישהו יש תמונות או מידע על הכרטיסנ
על הכרטיסניות? אני זוכר אותן בקו 4 בתור ילד קטן

מקצב דפיקת גלגלי הרכבת בחיבורים

שירים על אגד ואוטובוסים
(מלפני עידן הפסים המרותכים) נשמע בקטעים מתוך הפתיחה "אגמונט" של בטהובן: דה-דה-דה-דה|---דה-דה-דה-דה---דה-דה-דה-דהה-דהה-דהה-דהה...

easyn

New member
בטהובן מת ב1827

(מלפני עידן הפסים המרותכים) נשמע בקטעים מתוך הפתיחה "אגמונט" של בטהובן: דה-דה-דה-דה|---דה-דה-דה-דה---דה-דה-דה-דהה-דהה-דהה-דהה...
בטהובן מת ב1827
ב1825 נחנך קו הרכבת הראשון בעולם. (סטוקטון-דרלינגטון) ב1809 היה ביצוע הבכורה של הפתיחה לאגמונט.

נכון מאוד

בטהובן מת ב1827
ב1825 נחנך קו הרכבת הראשון בעולם. (סטוקטון-דרלינגטון) ב1809 היה ביצוע הבכורה של הפתיחה לאגמונט.
נכון מאוד
והרי הוכחה שבטהובן היה נביא
כמו-כן, שים לב לקטע "ג'ז" בקונצ'רטו לפסנתר ותזמורת מס' 1 שלו (פרק 3). כמו שסולז'ניצין ניבא את התפוררות ברית המועצות ב"מעגל החיצוני"... ועוד דוגמאות רבות מיצירות האמנים הגדולים והגאונים.

TDR

New member
מחפש כרגע שיר ספציפי ../images/Emo168.gif

שירים על אגד ואוטובוסים
מחפש כרגע שיר ספציפי

השיר הולך בערך כך:
אגד, אגד, אגד משפחה חוגגת אגד, אגד,אגדה אגדה חוגגת
וכו' וכו'
נכתב בנראה לארועי 50 שנה ליסוד אגד כלומר בשנת 1983 והוקלט בהופעה חיה באמפיתאטרון של לוחמי הגטאות ואולי ישנן הקלטות נוספות ??? למי שיוכל לעזור
מראש

השיר חנהל'ה התבלבלה

שירים על אגד ואוטובוסים
השיר חנהל'ה התבלבלה
שלא זוכר את שמו הפורמאלי, שנכתב ע"י נתן אלתרמן הענק, מתחיל במלים : מעפולה הנה באנו יחד ברכבת יום שישי. כנראה הכוונה לרכבת העמק ! שכן כבר כ-50 שנה +- אין רכבות מעפולה...

נוסע99

New member
לא שיר - אבל להקת "קו 4"

שירים על אגד ואוטובוסים
לא שיר - אבל להקת "קו 4"
קבוצה של 4 זמרים משנות השמונים - מענה ישראלי ל-manhattan transfer

מצב
הנושא נעול.
למעלה