שירים אהובים מלהקות אהובות

t a o t a o

New member
כי..........

הגבתי לך מקודם בוולשית?

sha na na revol

New member
כי...

אם זו לא היית את זה היה נשמע נורא CoR, אבל כבר הגענו למסקנה שאנחנו אליטה (....הכל יחסי.)

lestatgirl

New member
../images/Emo23.gifThe Libertines ../images/Emo120.gif

אני באמת לא יכולה לבחור, בגלל זה אני מבקש מכם תעשו את זה.. באמת שהכל מעולה, במיוחד UTB ועוד אחרי שלמדשתי לאהוב את radio america (אם מישהו יצליח)

sha na na revol

New member
אוי, מסכים נורא גם

עם The Man Who Would Be King ו Last Post On The Bugle - כמעט בחרתי אותו.
What Katie Did היה מבין הראשונים שאני זוכר ששמעתי.

sha na na revol

New member
זה היה לפני...

במקרה הייתה לפיט עוד אחת בשם קייטי... אבל What Katie Did זה שם של ספר, כמו The Man Who Would Be King.

sha na na revol

New member
אז אני לא היחיד שאין לו כלום נגד

'רדיו אמריקה' כבר...
אם כבר אני פחות אוהב את איי גט אלונג, יותר מדי סטרוקס. Cyclops
לב| - השיר האהוב עלי, לא יודע למה אבל פשוט זה! Don't Look Back Into The Sun, כ"כ Good Old Days אי אפשר בלעדיו.... The Road to Ruin ווו... Up The Bracket למעשה אני אוהב את כל השירים, אבל אלה אין לי ספק שהם צריכים להיות כאן.

לדעתי האלבום ש\השני שלהם טוב p כמה

הראשון. אני מכורה לשני, בין האלבומים הכי טובים שיש, לטעמי. זה והראשון של הפיסטולסאני חולה עליהם.

sha na na revol

New member
נתתי את 'נוורמיינד דה בולוקס' שלי

למישהי שנמצאת כאן.... גם אני אוהב יותר את האלבום השני כי נשרתי אליו קודם, אבל קשה לי לבחור שירים אחד אחד, אני מעדיף לשמוע את הכל... במה שנוגע לדיסק השני. בדיסק הראשון אני שומע בעיקר את הסוף או רק את Up The Bracket. וזה עצוב שאין שם את הסינגל What A Waster, שמעת אותו? שנעשה אח"כ סקס פיסטולס?....

t a o t a o

New member
המישהי הזאת

קנתה כבר לפני שנתיים ומשהו עותק משל עצמה כדי שתוכל להחזיר את העותק שלך, ואיכשהו זה לא יצא. -to be continued-

lestatgirl

New member
אני לא אוהבת תקליפ של איי גט אלונג

משהו חסר לי בו...לא יודעת מה.. אולי אם הם היו שמים בו איזה מישהו לקראת סוף שנות ה20 שלו, כזה שיצא עם קייט מוס ויתאבק בעיות סמים כל חייו.. אגב פיטר מה עם הראיון עם דרו דרו?

Luna Sphere

New member
סורי גם אני לא יכולה

ואני עוד לא ממש הצלחתי לאהוב את RA, אבל יש לי עוד מספיק שנים לנסות... הו כן ניקי cyclops

למעלה