שינוי בשיער

Xx Pinki xX

New member
../images/Emo207.gif ../images/Emo10.gif

אוף.אוף.אוף. זה היה יכול להיות יום מושלם אם רק הייתי אומרת לו שלום. נמאס לי,נמאס לי לנתק קשרים עם כ"כ הרבה אנשים רק בגלל שאני לא ניגשת לאמר שלום ונעלמת. באלי למות.זאת לא פעם ראשונה.אוף.אני כזאת סנובית.בטוח עכשיו הוא חושב שאני סנובית. אל תתעלמו ממני.אפשר חיבוק?. כול החברות שלי פתאום צריכות ללכת לאכול או להתקלח.

mkarin

New member
../images/Emo24.gif

יהיה בסדר. תתפלאי, אבל יש אנשים שמבינים את זה.

lim02

New member
../images/Emo32.gif מצחיק :)

הלכנו כמה בנות למופע של סטאנדפיסטים (מוזר לרשום) בצוותא. בכלמקרה, ישבנו שורה ראשונה באמצע. כל ההופעה, דיברו איתנו, ירדו עלינו, חרשו עלינו.. ואנחנו נקרעות. שחר חסון הזה גאון, הוא מאלתר כ"כ טוב.

../images/Emo32.gif עייפה

מדוע כואב כשאוהבים כיצד זה הלב לא מאמין נמצא לבדי בעולם שכולו מכשולים עכשיו מתמודד לבד מול החיים
וואלה לא יודעת מה בא לי בעצם יודעת אבל ...

THE ronch

New member
../images/Emo32.gif אומגד. אומגד.

מחר שלומצה באה אליי בבוקר וב1 בצהריים נדב מגיע. אומגד!!!!!!!!! טוב שאני לא רוצה את הבחור הזה כבר שנתיים. ואין לי מושג איך השיחה התגלגלה ככה. אבל אומגגגגגגגגד וויש מי לאק >:

כן כן

מנדב מתלהבים, אבל משלומצה [הפרחה] לא! סבבה...את עוד תתקעי בעמודים, זכרי מה אמרתי

../images/Emo6.gif

היא מחכה שאני אפרט הסרח הזאת
[כי נדב גם ככה לא בא אז מה זה משנה?!
]

../images/Emo32.gif פתאום תקף אותי מצב רוח רע

לא יודעת מה קרה לי אבל נהיה לי פתאום מצב רוח אולי בגגל שאני במחזור :( חשבתי על משהו שהוא נורא קשה... אין לי סבתא כבר יותר מ- 12 שנה וסבא בכלל שלא נדבר על (שאמא שלי הייתה בת 13 הוא נפתר והיום היא 46 תעשו לבד ת'חשבון). הנה וגם עכשיו כשאני מנסה לכתוב את הודעה הזאת אני לא מצליחה אפילו בקושי לכתוב מילה או אות! אני מוחקת וכותבת ומחוקת וכותבת! יצאתי פלצנית!! נסיתי לפרוק אבל אני לא מצליחה לכתוב כלום! חיבוק אפשר?!

../images/Emo32.gifבחייאת אני לא עייפה

והיום הזה הוא כ-כ-ה טוב! אבל באמת ושלומצה היא מלכת חוכמת החיים, תעשו איתה שיחות וכאלה מומלץ בחום ואהבה
עד כאן הודעה חסרת פואנטה לחלוטין אני פשוט לא נרדמת/עייפה והיה לי מצחיק היום

למעלה