שינוי בדרך חיים

בעבר הייתי משמיע קולות מפחידים ומדבר עם זרים מסוכנים כדי לשפר את העולם ולכן רדפו והכו אותי בכפר. עכשיו שהבנתי שזה מאיים ונראה אלים החלטתי במקום לדבר בתחכום עם זרים לדבר בתחכום עם שוטרים ועם שופטים, ובמקום לעשות קולות מפחידים להגיד לעצמי בשקט מילות מחאה כמו פק שיט כדי להביע את דעתי על חומרנות החברה. בזמן האחרון פוחדים ממני כי אני עושה מבטים מאיימים כדי שיכבדו אותי ולכן מתרחקים ממני, אז החלטתי לחייך במקום לעשות מבטים מאיימים. אני מנסה להתעניין בתחביבים של חברים, לדבר מאוד ברור ולפתור מריבות בעזרת הסברים כדי לשפר את העולם בדרך חיובית. עברתי בחיי את התהליכים הרגשיים הכי קשים וחשובים של עימות עם העולם: עימות עם זרים מסוכנים כדי לשפר את הדיבור הכללי, אהבה אנושית אדירה לאשת מקצוע ואיבוד יכולת השיחה עם חברים כדי למצוא דרכי שיחה יותר מתעניינות ומוצלחות. אדם אחר היה משתגע, אותי התהליכים האלה חישלו והפכו אותי ליותר רוחני, מעניין ומיוחד. אני כותב המון שירים, שר מורכב ומיוחד ומצייר מופשט סימבולי מיוחד. אני עושה פרויקטים חשובים כמו פיתוח בינה מלאכותית, תרגום התורה לעברית עממית מודרנית, מציאת תיאוריה פילוסופית קיומית שמסבירה את משמעות העולם, והמצאת שפות מדעיות מדויקות שיכולות להיות אוניברסליות. עכשיו אני מנסה לחזור בתשובה כדי לחזק ולהשלים את הרוחניות שלי ואת שליחותי הרוחנית בעולם.

נערך לאחרונה ב:
למעלה