שחרור מועקה

boty91

New member
שחרור מועקה

אני די טרייה בצבא, וכבר למדתי את רשעות הצבא.. אני אדם מאוד רגיש שבעבר סבל מדיכאונות שתמיד פתרתי בעצמי ללא עזרת אף אחד אבל אם הייתי רוצה לשתף הייתי משתפת והיו מקשיבים לי.. יש לי פציעה ברגליים, כאבי רגליים מטורפים מתחילת הגיוס, ואף אחד לא מפנים את הרגשות שלי, לא הרופא היחידה ולא האורטופד.. לא נתנו לי את הטיפול הנכון ולא מעקב על הרגליים וזה קשור לעצמות.. אני לא אדם שמתווכח אני עדינה ..ממש עדינה...אם מעירים לי על משהו, אני לוקחת ברצינות... מפנימה.. וזוכרת לכל היום ולא עוזבת את זה.. אני ניסיתי להתחבר אם כל אחת שמצאתי שעובדת איתי בבניין.. כדי לא להיות לבד.. אבל אני מרגישה לבד.. כ"כ לבד בצבא..רק לרשום את זה עולים לי דמעות.. אין לי עם מי לדבר על איך שהרפואה שמה *** עליי ועל הבריאות שלי, אני כ"כ סובלת מכאבים, אחרי הליכה וגם במנוחה ולא אכפת להם..אני מרגישה,שמזלזלים בי כבנאדם, כל כך אדישות .. אני לא רגילה לזה.. כ"כ רע לי.. גם אם אני כמעט מכירה כל אחד בבניין ומדברת איתם בחיוך כדי להתחבר,אני מרגישה כ"כ בודדה בצבא.. אין לי עם מי להרגיש בטוחה שם,עם מישהו לשוחח כדי שיעזור לי.. אין לי כוח נפשי, אני לא יכולה לתפקד יומיומי בגלל הכאבים.. אני מאמינה שיש אנשים שיש להם הרבה יותר על דברים נושאים רציניים, אני מרגישה ממש מפגרת בלהתלונן על מה שיש לי בצבא... אני כבר מפחדת לדבר עם רופאים, להסתכל עליהם.. כשהמבט שלהם פשוט אומר "מה את רוצה? לכי מפה" אני מרגישה לכודה ברגשות, מי יכול באמת לעזור? מי? אף אחד אני לא אדם שמרים את הקול, לא מתחצף, לא פותח את הפה... מה אני מול הרופאים האטומים האלו? אני כלום,אני לכלוך,אני עוד סתם טרחה אין לי כוח להתמודד

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
boty91 היקרה

מדברייך נשמע שאת מרגישה בודדה ומיואשת מהשירות שלך, עד שאת לא בטוחה אם תוכלי להמשיך לשרת ולתרום בדרך הזאת.. שומעים שאת מתלבטת באיזו דרך לבחור לגבי המשך השירות הצבאי שלך.. ואולי אם תוכלי להתייעץ עם קב"ן, לספר לו מה את מרגישה, תוכלו לנסות ולמצוא ביחד את הדרך המתאימה ביותר עבורך.. וגם אם לא, רוצים להזמין אותך להמשיך ולפרוק את הכאב שלך, לנסות ולהרגיש מעט פחות לבד, כאן איתנו בפורום, בקצב שלך ומתי שתרצי.. לפעמים עצם השיתוף יכול להקל.. רוצים שתדעי שאנחנו כאן איתך, מקשיבים לך ומחכים לשמוע ממך עדכונים לגבי השירות הצבאי שלך והרגשות שמתלווים אליו..

kdani

New member
אורטופדים בצבא

תראי - אורטופדיה זה אחד התחומים הכי בעייתיים בצבא. יש המון חיילים שממציאים כאבים, והאורטופדים פתחו אדישות. לוקח זמן לעבור את המחסום הזה. תנסי להגיע למומחה,או לקבל הפניה לאורטופד חיצוני (בבית חולים), מרפאת כאב, או כל מי שיהיה מוכן לבדוק את הבעיה שלך.... זה לא את... זה הם.

boty91

New member
תודה רבה

תודה רבה על תגובתכם, האמת הייתי אצל אורטופד חיצוני (בית חולים), הוא לגמרי זילזל במה שהתלוננתי, גם לאחר האבחנה שנמצאה, כמובן אמיתית, גיליתי מתוך האינטרנט טיפולים שצריכים לעזור לי שהאורטופד אפילו לא הזכיר לגבי הבעיה, אפילו לא המליץ על מעקב... אין לי כוח להתווכח הלוואי שהייתי יכולה להיות אדם שצועק ומביע במהירות את דעתו.. אולי הדברים היו אחרת.. שמעתי שרק ככה זה עובד.. אבל בכל זאת אני לא כזאת וזה לא בטבעי אצלי..

למעלה