שוק חפר

Teo Toriatt

New member
שוק חפר

שלום לכם, הייתי היום בשוקעמק שפורסם די הרבה לאחרונה, באיזור התעשיה עמק חפר. אני חייב להגיד שהתאכזבתי. המקום עצמו מסודר מאוד, עם הרבה חניה, ההגעה משולטת ורחבת המכירות עם אספלט והצללה חלקית, יש נגיעות עיצוביות עם ערימות חציר וכדומה. אבל.... רק שליש מהמקום מאוכלס בדוכנים (ואני נדיבר בהערכת השליש, זה יכול להיות פחות) מעט מאוד לקוחות, וזה באיזור 11:00 בבוקר - שעה שאמורה להיות שעת שיא בימי שישיץ מבחר קטן של מוצרים בכל דוכן שכן קיים. בקיצור - פחות מ10 דקות הספיקו. לשוק יש פוטנציאל נהדר אבל מיהרו לשווק אותו בלי לאכלס וכרגע נראה ממש עלוב, וחבל. איך משפרים? 1. חייבים להוסיף דוכנים, כגון : פירות וירקות אורגניים או מיבולי בשדות בעמק, בגדים של תושבי המקום 2. הגדרת פינה ל"שוק יד שניה" למי שרוצה לעשות מעין garage Sale כמקובל אצל האמריקאים 3. הבאת חברות גדולות ל"מבצעים לתושבי העמק" - ראיתי שוק כזה בכוכב יאיר למשל שהקימו "דוכן" של סובארו, זה יותר פרסום מבחינתם מאשר מכירות אבל זה עובד ומעניק נופך למקום כזה עוד מישהו היה שם ? עם חוויות שונות? אולי בגלל היום (שישי של חג) השוק היה שונה מהרגיל?

קראתי הרבה פירסום על השוק הזה

השאלה היא אם באמת היה שם ריק כי זה שישי של חג- לא שונה אלא ריק יותר כי זה חג. שווה לנסות שוב- אני בכל מקרה רציתי ללכת לשם להתרשם. אני אחזור גם עם חוויות

למעלה