שונאאאאאאאאאא את אבאאא

dean4

New member
אני מת על שביתות איטלקיות!

ועל איטלקים בכלל...

sexy rexy

New member
אני לא אוהב אותו!!

באמת שאני לא סובל אותו.. זה לא משו שאני אומר רק בגלל איך שהוא מתנהג... אני פשוט שונא את הבן אדם הזה.. אני לא מוצא את המילים להסביר אם היית רואה איך הוא מתנהג היית כבר מבין..

אתה צריך להתקשר

לקווין פישר ולקבל ממנו "מוראל ספורט" חחחחחחחח בטח לא הבנת, לא חשוב

אמממממממ../images/Emo163.gif

וואי זה כ"כ מוכר לי...אבל התקופה הזאת עברה לי. פעם חשבתי גם שאם אבא שלי עושה את הכסף בבית אז הוא יכול להתייחס אליי כמו לזבל ובובת מריונטה. אבא שלי היה פחות מעודן, והיה מקלל אותנו ועושה פרובוקציות אבל לעולם לא מרים יד. למרות שהיו לו עונשים מהגיהנום כשהייתי קטן(לדוגמא: נעילה בחדר ארונות בחושך בידיעה שזה הדבר שהכי פחדתי ממנו), ממש דברים שנראים לאנשים נורמלים חולניים אבל כנראה שהוא למד את הדברים האלה מהמעברה בעירק כשאבא שלו היה מעניש אותו(מוציא אותו ואת אחים שלו עירומים בגשם). תקשיב אל תהיה צודק תהיה חכם, אל תנסה להראות מי יותר חזק ומי יותר לא יודע מה...תעשה את הדברים בשקט. דבר עם אמא בקטנות גיליתי שזה עוזר, כי להורים בכל זאת יש שיחה במיטה לפעמים לפני השינה חחח... קצת סבלנות, כשתהיה בסיטואציה שאפשר להטיל בה את הפצצה כמו כשהוא לא מעוצבן תוכל לפתוח את הנושא ולהגיד לו בפשטות שהוא עושה לך רע...ושוהא צריך להפסיק קצת עם הסינג'ור. מקווה שזה מה שיעזור...

הוא היה נועל אותך בארוןןן../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

גועל נפששששש
יש אנשים שעדיף שלא היו מגדלים ילדים
כל הזמן אני מודה לאלוהים שאבא שלי עזב אותנו כשהייתי בן 6 אחרת הייתי סובל ממנו קשהההה.. הוא היה בנאדם מגעיל הסריח מאלכוהול(מה שמסביר את הסלידה שלי מאלכוהול היום) אני רק זוכר איך אמא שלי תמיד בכתה בגללו וגם היה מרביץ לאחי הקטן הדבר הכי טוב שהוא עשה זה שהוא עזב אחרת בטח גם היה נועל אותי בארון ואלוהים יודע מה עוד

בעע... איזה אנשים נוראים יש

בגלל זה כל הסטרייטים צריכים לחשוב טוב טוב כשהם לא משתמשים בקונדום, לא רק בגלל המחלות - אלא הכנסה לא רצוייה להריון. יש כאלה שפשוט לא בנויים להיות הורים, לפחות לא בשלב המסויים שהם נמצאים בו באותה התקופה, ואח"כ העתיד של הילד נהרס בגלל הדפיקות שלהם... זה ידוע שההורה מעצב את הילד בגיל הרך ותורם רבות לדמותו העתידית. בגלל זה גם המון פעמים הילדים הולכים בעקבות ההתנהגות של ההורים - אבא מרביץ ואתה עד לאלימות בבית
בעתיד יש סיכוי גבוה שגם אתה תשתמש באלימות כי ככה חונכת... פשוט נורא... איזה מן דבר זה לנעול את הילד שלך בארון חשוך, כשאתה יודע שהוא מאוד מפחד מזה? זה התעללות איומה.... מזכיר לי איזה דמות אב אכזרית מאחת התוכניות בטלוויזיה, אתם לא מכירים

../images/Emo24.gif

תראה, אבא שלך בכלל חושב שהוא מנצל אותך? יכול להיות שבעיניו זה כאילו, "אני מבקש ממנו, פה, שם, מה זה כבר יכול להפריע לו?". אתם צריכים לעשות בירור והסדרה מחדש של הריליישן שיפ בינכם. קח אותו לשיחה, מנומסת ושקטה [צעקות לא מועילות בכלום], תסביר לו שכל מה שהוא מבקש ממך לעשות ממש מכביד עלייך ומציק לך, שאתה מרגיש כמו עבד. אבל, תבהיר לו שאתה מוכן לבצע מטלות שונות ונורמליות, כגון סידור החדר, שטיפת כלים.. דברים כאלה. זה פשוט כמו שזה נשמע, ואני משוכנעת שזה יועיל. בהצלחה

וואי אני ממש שונא ת'מקרים האלה

שההורים מתנהגים לילדים כאילו לילדים אין החלטות אני מכיר כל כך הרבה בנות שההורים שלהם לא מרשים להן לצאת לבלות וכל זה זה כל כך מבאס שיש הורים כאלה אבל תראה... מתישהו תעזוב ת'בית ותחיה בסבבה!! או שתעשה את זה כבר עכשיו תמצא איזה קן נוער לנוער הגאה ובלה בלה בלה יא יא יא קאש קאש קאש... ותבקש מקום לינה :|

הוא צריך לשאוף להיות ברשות עצמו

שזה אומר כסף - ומאחר שאני מניח שאין סבתא עשירה שיכולה להציל אותו, ו/או להסתמך על זכייה בלוטו... המוצא היחיד כדי להיות עצמאי זה עבודה. הבעיה, שהוא רק בן 15, כך שבמקרה הטוב יקבלו אותו לעבודת יזע בשכר מינימום. מה גם שהוא לומד, הוא לא יעשה הרבה כסף שיקדם אותו לאנשהו וזה סתם יסבך לו את החיים... הוא צריך כרגע פשוט להגיע להסכם על האבא, לעמק השווה. אין ברירה אחרת.

sexy rexy

New member
אני נורא שמח שאתה מגיב במקומי../images/Emo3.gif

חחחחחחח טוב דוגרי אתה צודק בכל מילהה.. ובקשר לסבתא, יש אחת עם כסף הבעיה היא שהיא קמצניתתתתת והיא רק נוסעת לחו"ל כל יום.. שוב תודה לכולם על העזררהה אוהב אותכם אושריי

sailor18

New member
הודעה די סתמית../images/Emo4.gif

אני ממש מצטער שאני לא יכול לעזור באופן ממשי או אפילו לתת איזו עצה קטנה, כי אני לא אוהב להגיד דברים על נושאים שאין לי בהם ניסיון. אבא שלי היה בן-אדם נפלא ומקסים ופעיל ואהבתי אותו מאוד, רק אלוהים יודע כמה היוא חסר לי בחיים. אני מאחל לכל ילד שיהיה לו אבא כמו שהיה לי. אושרי, אני מצטער שאני לא יכול לעזור בנושא הכאוב הזה, כי אין לי שמץ של מושג בנושא... אני רק מקווה שתזכה לעתיד יותר טוב ממה שעכשיו.

למעלה