שבת שלומס והחלמה מהירה לכולם!

rutti

New member
עדידוש מה קורה???

עדידי לא מתאים לך לכתוב כזו הודעה קצרה אחרי שלא היית כאן המון זמן.... קרה משהו??? גם את וגם מיקה... אני נשברת מרוב געגועים. עדידי, אם קרה משהו בבקשה תשלחי לי מייל אולי אני אוכל לעזור.... אוהבת אותך המון ומתגעגעת....
רותרות.

rutti

New member
ובאותו קשר...

מה קורה עם ארינוש??? איפה את מתוקה? לא אמרת שכבר תיקנו לך את המחשב?

ELY

New member
היי בנות ../images/Emo10.gif

אני עצובה כי עליתי קילו, אוףףףףףףף למה לעזאזל? כשצמים עולים?? אני צמתי, התכפרתי ואלוהים מעניש אותי???? הוא אמור לסלוח לי ולצ´פר אותי... לפחות ישנתי בצהריים פעם ראשונה בזמן האחרון שהאסטמה נעלמה אבל לצערי היא תחזור, מצב זמני (קרה לי הרבה ככה) אין מה לעשות, אני במבחן התמודדות נראה לי, אין מה להצטער על גורלי האכזר, אם הורדתי 10 קילו אני אוריד גם את זה וגם את ההבאים היום אני עושה על ההליכון שעה, אני אוכלת הרבה אולי יש לזה קשר היום אכלתי לא ממש הרבה מקווה שזה יעזור ושבת שלום לכולכם... אני רוצה לראות ה-מ-ו-ן הודעות בפורום בכללי

rutti

New member
לא נורא אלוש

מצחיק שהצום אכן עשה את הפעולות ההפוכות ממה שהוא אמור לעשות. במקום לרזות- משמינים במקום להרגיש רזים- מרגישים שמנים. בכל אופן, אלוש, את מורידה אותו תוך שניות. קטן עליך! טוב, לא יצא לי להכנס לכאן יותר היום לצערי. אז שיהיה לכולם שבת שלום. בבקשה תעזרו להחיות את הפורום הזה לא חבל על ה
המקסים הזה??? מתה עליכם
רותרות.

איך ידעת? את גאון... ../images/Emo8.gif

כן, קרה משהו... אני לא יכולה בדיוק להסביר את זה, אבל נכנסתי למן דיכאונון כזה... אתן מכירות את זה, שכעיקרון הכל טוב ויפה, אבל ההרגשה כזאת... מוזרה? לא יודעת למה, אבל אני מרגישה קצת פיכסי עכשיו... מכל הבחינות. כאילו, אני עדיין מחייכת כמו תמיד, שמחה ומאושרת, אבל בפנים... לא יודעת... קצת רע לי. באמת שאין סיבה מיוחדת, כך שאל תדאגו, באמת שאל תדאגו... אני עוד אחזור לעצמי!!! עד מחר זה יעבור...
זאת באמת תחושה בלתי ניתנת להגדרה, אבל פשוט... זה ככה, בלי סיבה. רותרות... איזו חמודה את שאת ככה דואגת... פשוט מדהימה!!!!!!!!!!! לא, באמת, אין לי מילים... את מדהימה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני כ"כ אוהבת אותך... אני לא יודעת אם את יכולה לקלוט עד כמה, כי זה במימדים כ"כ גדולים... כ"כ ענקיים... עד כדי כך ששום מילה או כמה מילים ביחד - לא יוכלו לתאר עד כמה!!!!!! זה פשוט כזה המון... כזה הרבה...
אני שולחת לך מלא מהסמיילים שלך:
על זה שאת כזאת נשמה טובה... מדהימה שכמותך!!!
אגב, בקשר לארינוש... אז היא פשוט קצת חולה (היא כתבה לי במייל). כולנו כאן מאחלות לך החלמה מהירה, ארינוש!!! מתות עליך!!!
גם לך, שאקלוש!!! תחלים לנו מהר, אתה שומע?!
אה, ובהזדמנות זו... מה קורה עם אלינוש המתוקה?
פורומית המדהימה?
שניני היפיפיה?
ס.ש הנשמה?
ומיקושקשת המקסימה? מה איתך, יפה? מה קורה איתך? מתגגת נורא...
קבלי כמה חיבוקים כמו שאת אוהבת:
ולכל השאר ששכחתי... (סליחה!!!) שולחת המון המון נשיקות:
אה, וכמובן: אלוש!!!!!!!!
אז מה אם עלית קילו? so what?! את עדיין יפה ומדהימה ומתוקה ומקסימה!!! הקילו הזה לא משנה שום דבר!!!!! שום דבר, את מבינה?! נאדה דה-נאדה!
את עדיין
נסיכה
, פשוט
מהלכת... ואת עוד תורידי את הקילו הזה, אם הוא כזה משמעותי בשבילך!!! את עוד תראי... ועד אז- תנשמי עמוק... ותזכרי ש...
אנחנו מתות עליך עם או בלי הקילו הזה!
יפיפיה שכמותך...
קבלי עוד כמה מהסמיילים שלך:
אה, וקרינוש... לא שכחתי אותך!!! מתה עליך, יפיפיה!!!
וגם עליך, דובשניתוש...
וגם על שתי ה"מאיות" המדהימות שלנו!!!!! ואל תדאגו... סתם קצת מגעיל לי עכשיו... זה יעבור! אני יודעת שזה יעבור...
אני אגרום לזה לעבור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קבלו כמה מהחננות המקסימים שלי:
ואל תשכחו שתמיד, תמיד, גם כשרע לי ועצוב וקשה וסתם פיכסי, אני תמיד, אבל תמיד, אוהבת אתכן המווווווווווווון... מקסימות שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שולחת הרבה נשיקות ומלאנתאלפים חיבוקים :)
עדי התל-אביבית

רותרות, חשבתי על זה קצת ו...

אני חושבת שאני יודעת למה נכנסתי לדיכאון... היום דיברנו על האזכרה של סבתא שלי שתהיה בעוד חודשיים (תחילת דצמבר), ו... לא יודעת... אני חושבת שזה קצת (קצת הרבה, אולי)
השפיע עלי, פתאום הבנתי כמה אני באמת מתגעגעת אליה. סתם רציתי לשתף אתכן
... אני פשוט אוהבת אתכן כ"כ...
נשיקותס ושבת שלום
עדי

ELY

New member
בסה"כ מצבי רוח משתנים...

מי שמאמין באסטרולוגיה, מצבי הרוח משתנים תלויים במצב הירח בשמיים אני מאמינה... אז שטויות, ברור שתחזרי לעצמך, גם אני די הפכפך במצבי הרוח שלי לפעמים אני חושבת שאני הכי שמנה בעולם, אבל היום היבטתי על עצמי במראה והרגשתי כזו סקסית חבל"ז... בקשר לסבתא שלך, אני מבינה, לי נפטרו כל הסבים והסבתות, אבל חזרתי לשגרה (אם זה קשה), מוות זה חלק מהחיים אני מאמינה בכל מקרה שיש חיים אחרי המוות

אני לא מאמינה, אבל...

זה לא ממש משנה... אני יודעת שהיא כבר לא נהנתה מהחיים. וברגע שמפסיקים להנות מהם - בגיל 85 - כשכל החלומות התגשמו בחייך: ילדים, נכדים, חיים מאושרים... אז אני לא רואה שום סיבה להמשיך לחיות באי-הנאה. סתם, אני מתגעגעת אליה... מאוד... מאוד מאוד מאוד... אבל זה טבעי, לא? טוב, יאללה, אני זזה... צריכה לארגן מסיבה ביום ראשון לחברה שלי, יש לה יומולדת... (איזה מעבר חד: מדברים על מוות, מיד אחרי זה - על מסיבת יומולדת). בכל מקרה, אני אוהבת המון... הכי הרבה שבעולם!
עדי התל-אביבית

רותרות יפה,

רק רוצה שתדעי שזה עבר לי... לא לגמרי, אבל כמעט. רק רציתי שתדעי שעדידי שלך חזרה לעצמה!!!
אוהבת לאללה :) עדי

rutti

New member
עדידי נשמה שלי!!!

יש לי חוש לדברים האלה. כשמשהו בדיכאון או כועס אני בד"כ ישר מזהה את זה. בכל אופן, אני רואה שאת מרגישה עכשיו יותר טוב. אני מכירה את הדיכאונות האלה כ"כ מקרוב כך שאני מאוד מבינה אותך, גם אני עוברת איזה תקופה מגעילה בזמן האחרון. כולנו נעבור את זה ביחד בעזרת התמיכה של אחת מהשניה. אז תמשיכי לחייך חמודה
מתה עליך וא לא מתארת לעצמך עד כמה!!!
רותרות.

למעלה