שבת שלום

בן בן - נכון עד מאוד..........שהרי

מחזאים, סופרים, - מביאים את בבואת החיים אל הכתוב. גם, השתקפות המציאות בספור שלך על ועד הבית, כמוהו - כבבואה שלנו. ואני - כמוך, רואה את השורות- רואה את שביניהן, לא תמיד "האצבעות" מסכימות שלא להגיד..................למקלדת איזו מילה שאיננה סתם. ואז, פשוט מפזמת את "תני לאצבעות ללכת............" לא ראיתי את "מחכים לגודו"................. אבל, מסביב קיימת התפאורה בכל "הדרה"........................

magy

New member
אהבתי את ה"סתם" של......ורדושה

חתיכת "סתם" ........ ולמעשה, חיינו עומדים על הסתם הזה..........לטוב ולרע........

מצטער וורד.../images/Emo4.gif

אם המלה זהה למילה, חתכו לי קצת יותר מדי.. מילא, סופר ומשורר גדול, כבר לא ייצא ממני. לפחות עם השכנה אני מקווה להשתפר...
מי זה השמאלני הדפוק, שהמציא את הכיוון של ההודעות בפורום ?

../images/Emo24.gifעם השכנה? ולמרות המילה?

כנראה שאני כותבת.............................. אז העסק נמשך שמאלה..............
אז, יתכן שבכלל אני הוא השמאלני הד...................

magy

New member
משהו ימני........צפיה חובה

מדייה פלייאר.......למי שפיספס אתמול את השיחה עם נעם פדרמן...... (שי ודרור) נא ללחוץ בכתבה על "לחצו כאן" שמופיע בכחול........ שבו בנחת......אחרי כדור הרגעה....... ואל תשברו את המחשב...... כמה כמוהו יש לנו?

מיין גוט...../images/Emo94.gif

ולמה אתה חושב שזה נבנה רק לנשים הא? סטטיסטית מי הולך יותר לאיצטדיונים? גברים או נשים?

אני רק בניתי חונ´לה.

אבל ראיתי גם גברים. מאמא´מיה. שלא נדע. היו ממש גאים בעצמם...

טרה10

New member
בן אהרון..יש לך בעיה קטנה.

ב-48 לא יצאו לפתוח מיצרים אלא הפלשתינאים התחילו כאן מה שהיום נקרא אינתיפאדה. ז"א המניע למלחמות כאן הוא לא איום או סגירת מיצרים אלא מצב קבוע של התנגשות ועויינות בין שתי אוכלוסיות. זה שזה פורץ מדי כמה שנים אלה כבר סיבות משנה. ולענין מיצרי טיראן. נאצר חש שקיצו קרב..והוא החליט לצאת למלחמה..לפני מותו כדי לנקום את ההשפלה שלו בפלוג´ה ב-48. הוא לעולם לא היה עושה שלום בגלל זה. ואכן רק יורשו הבין שזהו- במלחמה זה לא יילך. חוץ מזה יש כמובן התרומה של גנרלים שאחד מהם עומד כרגע בראש הממשלה..ואת תרומתו לטוב ולרע..[למצב הקבוע הנ"ל] אין צורך להזכיר.גנרלים מטבעם נוטים לכך. הרמטכ"ל ב-82 היה גם כזה. זו דעתי שאינך חייב לקבל..וכבר דברנו על זה. מאידך הנסיון לשנות את המצב- לא תמיד צולח.[כדברי מאיר איינשטיין.]

אתה מספר לי ? ../images/Emo4.gif טרה.

זה בגלל , שלא קיבלתי ממך אף פעם כוס מיץ רימונים. לכן, לא זכור לי איפה כתבת כאן אי פעם, שפתיחת מיצרי טיראן נעשתה במלחמת השיחרור. יאללה, שחרר כמה זיתים דפוקים, בשביל המוראל.

למעלה