שבת שלום ובוקר טוב,

dani 123

New member
מנורה, מותר לא לאהוב לראות קיטש

ובאותו זה לא להיות מתוסכל. ולמי שרוצה מותר להיות מכור לטלביזיה ולראות את המופעים/המצבים המלכותיים. אני עובר ערוץ או מכבה את המכשיר כאשר האירוביזיון, כוכב נולד, ועוד תוכניות רבות דומות משודרות

p a l o m a

New member
דני הכי כיף זה לעבור ../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

ל - בי.בי.סי. פריים. תוכניות נהדרות ! ומעולות.. וגם לומדים בהזדמנות זו אנגלית

אנפה2

New member
ואני למדתי שהכי כיף../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

זה לקום בבוקר לצעידה, עם הכלב
והבעל
, הפארק הלאומי ברמת-גן כל כך יפה וכל כך מוזנח (מי האגם כמו מי מדמנה ), יש שם עצי דקל מכל המינים, באגם קני סוף בוגונוויליות פורחות
, אגמיות אנפות ברוזים ועוד כל מני ציפורים
שאני לא מזהה, חבורות ברוזים במים שטים בנחת, קבוצות אנשים שעושים יוגה עם מוסיקה
, חבורות שמארגנות ימי הולדת ותוחמים מקום עם סרטים
ובלונים
, בקיצור כיף גדול, ועל זה תודה לך ה' שאני קמה כל בוקר על רגלי, רואה בשני עיני, נושמת באפי ויכולה להנות מכל היופי והטוב שמסביבי.

odo13z

New member
אנפה....איך אני אוהב את הפארק

הלאומי. כילד הייתי שם כל קיץ. שטים בסירה , קונים ממתקים בקיוסק. היה נהדר. מדשאות ענקיות ירוקות.

אנפה2

New member
מסכימה איתך אודו , אפשר לעשות

את המפגש של הפורום בפארק, יש שם בית קפה נחמד, ואפשר גם על הדשא. בתי מנהלת פורום והם תמיד עושים את המפגשים בפארק הלאומי, באים מכל קצות הארץ, במפגש האחרון הגיעו 60 איש.

אפי 7

New member
אנפה - היינו במפגש בזמנו

בפארק המדובר. יש לנו חבר חמוד בפורום - שכל שבת עושה צעדה בפארק זה. אפי

ע ו מ ר 4

New member
הההההההייייייייי

אנפה.....את חייבת לחזור בך.... את זאת שהצעת....שאחד הקיבוצניקים ירים את הכפפה שזרקת....ויארגן מיפגש בטעם קיבוצי. אבל.......הכל נתון לשינויים ואתם בסופו של דבר תחליטו.....כי רובכם גרים במרכז. אני אשמח אם אכן תבואו לכאן........ ואודו ואני בהחלט ערוכים לארח אתכם כמו נסיכים.

אנפה2

New member
חוזרת בי בחוזרת בי, פשוט

רציתי לרצות את אודו והתפתתי לרגע. ושוב חוזרת בי. באה אליכם עד קצה העולם.

ע ו מ ר 4

New member
אנפה......סעי לך בשלום.

אנחנו נחכה לך....... ולאנימו... ומקווה שמספר
לא יקטן.

p a l o m a

New member
אני חזרתי מצעידה עם כלבי בגבעת ח"ן

יפה שם כל כך... פרדסים עם תפוזים ואשכוליות - איש אינו קוטף אותם.. ממש כואב הלב.. בפעם הבאה אלך עם שק ואמלא לעצמי... המקום ארץ ישראל היפה והנשכחת. יש שם אפילו מקום שעליו שלט "צרכניה"...

ע ו מ ר 4

New member
פלומה......

כשתבואי עם השק..... יצא גם האיש שהפרות שייכים לו...ולא יאהב את זה.

p a l o m a

New member
עומר - שנים שאיש לא קוטף את

התפוזים בפרדס..תגלי לי מאיפה את מביאה את הלינקים המתנועעים האלה? וכל כך מהר נשלף לך מהשרוול?....

ע ו מ ר 4

New member
צודק מיכה...

לי יש עצי פרי הדר מאחורי הבית מוכנה לתת למי שרוצה. לא אוהבת שעורכים קטיף....כאילו העץ לא שלי......ללא רשות.

ע ו מ ר 4

New member
ולחצו על התמונה.....

וזו לא אני. רק ככה נראית כשמטיפה לקוטפים ללא רשות

למעלה