שבתשתיות - A1

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
התשובה תלויה במספר חזיתות הכרייה שבהן

מצויין. מתי הצפי לפריצתן ומתי להתחלת הנסיעה
בהן?
ייעשה שימוש ובאיזו נקודת זמן תתווספנה, אם בכלל, חזיתות כרייה נוספות. בשלב זה נעשה שימוש בשלוש חזיתות כרייה: שתיים במנהרה הדרומית (עניין שמסביר את הדבקת הפער שהתקיים בין שתי המנהרות) ואחת בצפונית. אם תימשך הכרייה בשלוש חזיתות, תוכל להעריך די טוב את מועד הפריצה של כל מנהרה ע"פ חישוב של ארבעה מטרים ליום בכל חזית.

אלון ל 2

New member
כלומר

ייעשה שימוש ובאיזו נקודת זמן תתווספנה, אם בכלל, חזיתות כרייה נוספות. בשלב זה נעשה שימוש בשלוש חזיתות כרייה: שתיים במנהרה הדרומית (עניין שמסביר את הדבקת הפער שהתקיים בין שתי המנהרות) ואחת בצפונית. אם תימשך הכרייה בשלוש חזיתות, תוכל להעריך די טוב את מועד הפריצה של כל מנהרה ע"פ חישוב של ארבעה מטרים ליום בכל חזית.
כלומר
אורך המנהרה הכולל 640 מ'.

למנהרה הצפונית נותרו 210 מ' / 4 מ' ליום = 52 ימי עבודה (כחודשיים וחצי).
למנהרה הדרומית נותרו 310 מ'/ 8 מ' ליום = 39 ימי עבודה (כחודש וחצי).

זה למקרה הגרוע.

בוודאי הדיפון עשוי לקחת כמה חודשים נוספים.....

אני מניח שלא ימתינו עד דצמבר 16 בשביל לנתב את התנועה דרך המנהרה, ואם כבר יסללו את דרכי הגישה אז כבר יפתחו אותה לנסיעה..

על שניהם.

על התמונות או על המידע?
על שניהם.
כיש מידע אני מסתכל יותר בתמונות :)-

loco58

New member
תודה רבה בועז!

שבתשתיות - A1
שבת שלום, ששת קוראיי הנאמנים.
בפרק הקודם של המדור הועלתה סקירת התקדמות הקמתו של גשר 10, שמשלים את השתלטותו על נוף עמק הארזים. עד לפריצתה של מנהרה 3, הגשר הענק ממקד את מרכז העניין בפרויקט ודוחק בינתיים הצִדה שלבי ביצוע נוספים ב-A1. באדיבות מִנהלת הפרויקט (תודה גדולה, מנהלת יקרה!) הגיעו אליי תמונות עדכניות שצולמו מיתר אתרי העבודה בפרויקט ו...מתברר שדרמות הנדסיות גדולות אמנם נעדרות מהם, אבל הפרויקט מצליח לשמור על עניין גם ב"גארבז' טיים" שנותר עד לפריצתה של מנהרה מס' 3.
מיד נצא לסיור.

את השרשור ותמונת 'המשך המונדיאל' בעיניי הנבחרת האנגלית אני מקדיש למנהלנו היקר, אלן. אלן ידידי: מדוע לאהוד את נבחרת אנגליה כשאפשר לאהוד את נבחרת החלומות של לוזון? אצלנו אין תוצאות
אין ציפיות
אין אכזבות

תגיד אלן, על מה חשבה נבחרת האי הגשום כשהגיעה לברזיל? שהפעם זה אפשרי?!
תודה רבה בועז!
הפרוייקט ממשיך להרשים והתיעוד ראוי ל

מצב
הנושא נעול.
למעלה