שבתשתיות - A1

מצב
הנושא נעול.
ניצחו! והאנגלים בדרך למטוס...

גם ניצחון של קוסטה ריקה יעיף את האנגלים הלילה
כי אז לקוסטה ריקה יהיו 6 נקודות, לאיטליה ואורוגוואי 3 ולאנגליה 0 ובמחזור האחרון איטליה ואורוגוואי משחקות זו נגד זו, כך שלפחות לאחת מהן יהיו יותר מ-3 נקודות שזה המקסימום שיכול להיות לנבחרת אנגליה.
אני דווקא בעד קוסטה ריקה.
ניצחו! והאנגלים בדרך למטוס...
נו, מה שנשאר לנו זה רק נצחון של אורוגוואי במשחק האחרון ואנו מסודרים.

אנחנו

מי זה אנחנו?
אנחנו

דרך אגב, שמתם לב לתופעה הבאה?
איצטדיון אחד בברזיל
שלושה משחקים
שש נבחרות אירופאיות
17 שערים

בועז ל

New member
אכן, יוצא דופן.

אנחנו

דרך אגב, שמתם לב לתופעה הבאה?
איצטדיון אחד בברזיל
שלושה משחקים
שש נבחרות אירופאיות
17 שערים
אכן, יוצא דופן.
הכדורגל הדרום-אמריקאי הפך כבר מזמן לאירופאי ברובו המכריע, האם יש לנו כאן מגמה הפוכה?

alantan

New member
יתכן... למרות התוצאה העגומה לאנגליה, נהניתי

אכן, יוצא דופן.
הכדורגל הדרום-אמריקאי הפך כבר מזמן לאירופאי ברובו המכריע, האם יש לנו כאן מגמה הפוכה?
יתכן... למרות התוצאה העגומה לאנגליה, נהניתי
מהמשחקים עצמם. לא ראינו הפעם כדורגל משעמם של בונקר.

חג שמח

כל מי שאוהב כדורגל
שזה באופן אוטומטי אומר שהוא שונא את נבחרת איטליה, סמל האנטי כדורגל.
חג שמח

מפטרנו גם מהאיטלקים. המונדיאל הזה פשוט נפלא! איזה כיף לראות את אבי רצון מיילל כמו תינוק... תענוג. יש תמורה לאגרה!

חה חה חה - איזו תמונה ערבית מימי הליגיון...

נקווה לתיקו, שיעיף את האנגלים כבר הלילה
ואז יהיה לנו שבוע שלם לשמוע את היללות של התקשורת השמאלנית. אין כמו קולם של שמאלנים מייללים על מר גורלם של האנגלים, מוסיקה ערבה לאוזן.
חה חה חה - איזו תמונה ערבית מימי הליגיון...
לכל ערבוש במזרח ירושלים יש את התמונה הזו ממוסגרת במסגרת עץ מצופה בצבע זהב זול בסלון ביתו...כך זה היה בשנות ה-70....ממש החזרת אותי לרחוב באב אה-זהרה בעתיקה - 40 שנים אחורה...

alantan

New member
מה הקשר בין אנגליה לשמאל, באמת שאני מתקשה

נקווה לתיקו, שיעיף את האנגלים כבר הלילה
ואז יהיה לנו שבוע שלם לשמוע את היללות של התקשורת השמאלנית. אין כמו קולם של שמאלנים מייללים על מר גורלם של האנגלים, מוסיקה ערבה לאוזן.
לעקוב אחרי ההגיון הזה...

אין בזה שום הגיון נראה לעין

לעקוב אחרי ההגיון הזה...
אולי השמאלנים פשוט מקווים כהרגלם שהמנדט הבריטי יחזור לארץ?

גם אני כמוך לא מצליח להבין למה התקשורת הישראלית נדבקת לנבחרת העלובה והחלשה הזו כבר עשרות שנים. כל שנתיים שרים לה שירי הלל ומודיעים שהיא זוכה בגביע בוודאות, ואח"כ ממציאים תירוצים לכשלון במשך חודשים ושנים... "זה רק בגלל שהרחיקו את בקהאם"...

alantan

New member
אפילו התקשורת הבריטית העלובה לא צפתה שנבחרת

אולי השמאלנים פשוט מקווים כהרגלם שהמנדט הבריטי יחזור לארץ?

גם אני כמוך לא מצליח להבין למה התקשורת הישראלית נדבקת לנבחרת העלובה והחלשה הזו כבר עשרות שנים. כל שנתיים שרים לה שירי הלל ומודיעים שהיא זוכה בגביע בוודאות, ואח"כ ממציאים תירוצים לכשלון במשך חודשים ושנים... "זה רק בגלל שהרחיקו את בקהאם"...
זו תצליח מי יודע מה הפעם... כך שלא ברור למה היו כאלו ציפיות בתקשורת הישראלית.

כאמור, אין טעם לחפש הגיון אצלם

זו תצליח מי יודע מה הפעם... כך שלא ברור למה היו כאלו ציפיות בתקשורת הישראלית.
בוואלה ספורט כבר הודיעו שהאנגלים לא יעפילו לשמינית הגמר בגלל.... שים לב, אלן... השופט, שלא הרחיק את דייגו גודין במשחק נגד אורוגוואי!

אחרי שהאנגלים לא הגיעו בכלל ליורו 08', הם "הסבירו" לנו שהכל בגלל... המאמן!!

העיקר שרוני, הבלוף השמן, הוא השחקן הטוב בעולם! והכשלון המתמשך שלו הוא רק בגלל... אה... מזג האוויר! לא, בגלל ביבי! ביבי אשם!!!

alantan

New member
באמת כבר הגיע הזמן שרוני יעשה לביתו

בוואלה ספורט כבר הודיעו שהאנגלים לא יעפילו לשמינית הגמר בגלל.... שים לב, אלן... השופט, שלא הרחיק את דייגו גודין במשחק נגד אורוגוואי!

אחרי שהאנגלים לא הגיעו בכלל ליורו 08', הם "הסבירו" לנו שהכל בגלל... המאמן!!

העיקר שרוני, הבלוף השמן, הוא השחקן הטוב בעולם! והכשלון המתמשך שלו הוא רק בגלל... אה... מזג האוויר! לא, בגלל ביבי! ביבי אשם!!!

Ccyclist

Well-known member
אתה מתכוון למערתו.

אתה מתכוון למערתו.
אי אפשר שלא לעקוב אחרי בדיחות ווין רוני בתוכניות הקומדיה השונות, שמשוות אותו לאיש מערות (כשהן לא מזכירות את תקרית הזונה-סבתא והשיער המושתל).

alantan

New member
אכן כך...

אתה מתכוון למערתו.
אי אפשר שלא לעקוב אחרי בדיחות ווין רוני בתוכניות הקומדיה השונות, שמשוות אותו לאיש מערות (כשהן לא מזכירות את תקרית הזונה-סבתא והשיער המושתל).
אכן כך...

בועז ל

New member
והיום, הישג לאנגליה: נקודה ראשונה

והיום, הישג לאנגליה: נקודה ראשונה

שתי האירופאיות אורזות, קוסטה ריקה ואורוגוואי ממשיכות. אז מי אמר שהחיים לא יכולים להיות יפים?

בועז ל

New member
איטום פיר הדרגנועים

שבתשתיות - A1
שבת שלום, ששת קוראיי הנאמנים.
בפרק הקודם של המדור הועלתה סקירת התקדמות הקמתו של גשר 10, שמשלים את השתלטותו על נוף עמק הארזים. עד לפריצתה של מנהרה 3, הגשר הענק ממקד את מרכז העניין בפרויקט ודוחק בינתיים הצִדה שלבי ביצוע נוספים ב-A1. באדיבות מִנהלת הפרויקט (תודה גדולה, מנהלת יקרה!) הגיעו אליי תמונות עדכניות שצולמו מיתר אתרי העבודה בפרויקט ו...מתברר שדרמות הנדסיות גדולות אמנם נעדרות מהם, אבל הפרויקט מצליח לשמור על עניין גם ב"גארבז' טיים" שנותר עד לפריצתה של מנהרה מס' 3.
מיד נצא לסיור.

את השרשור ותמונת 'המשך המונדיאל' בעיניי הנבחרת האנגלית אני מקדיש למנהלנו היקר, אלן. אלן ידידי: מדוע לאהוד את נבחרת אנגליה כשאפשר לאהוד את נבחרת החלומות של לוזון? אצלנו אין תוצאות
אין ציפיות
אין אכזבות

תגיד אלן, על מה חשבה נבחרת האי הגשום כשהגיעה לברזיל? שהפעם זה אפשרי?!
איטום פיר הדרגנועים

מצב
הנושא נעול.
למעלה