שבתשתיות - A1, מנהרה 4.

מצב
הנושא נעול.

loco58

New member
תודה רבה!

רות, סוף.
הירידה לגובה מפלס הרציף עברה בשלום. אני מקווה שששת קוראיי היקרים לא השתעממו גם מהתוספת שנכפתה עליהם ע"י הערב לשרשור המשכנתא, ד"ר התחכמות המרושע
. ממנו, אני כבר מצפה ממנו לקקטוס המסורתי.

גישושים ראשונים מול הסמנכ"ל על סיור פורום נוסף בקומפלקס 4 האדיר או בתחנת האומה, כבר נערכו. אבדוק את רמת הביקוש לכך ואפעל
בהתאם. שבוע טוב, אמיגוס!
תודה רבה!
הפרוייקט ממשיך להרשים, וכך גם המאמצים להביא את התמונות המעולות לפורום

amit1270

New member
תודה רבה בועז!

רות, סוף.
הירידה לגובה מפלס הרציף עברה בשלום. אני מקווה שששת קוראיי היקרים לא השתעממו גם מהתוספת שנכפתה עליהם ע"י הערב לשרשור המשכנתא, ד"ר התחכמות המרושע

גישושים ראשונים מול הסמנכ"ל על סיור פורום נוסף בקומפלקס 4 האדיר או בתחנת האומה, כבר נערכו. אבדוק את רמת הביקוש לכך ואפעל
בהתאם. שבוע טוב, אמיגוס!
תודה רבה בועז!
אחרי 53 תמונות בועז התלונן על הריבית אז הסכמתי למחזר לו את המשכנתא בתנאים נוחים יותר שאיפשרו לו להוסיף עוד 56 תמונות, ובסה"כ 109. בתמורה אני מעלה את הקקטוס המסורתי שככל הנראה יהיה האחרון העונה. מרגע זה עד הקיץ יככבו פרחי החורף והאביב.

amit1270

New member
ומשהו לפעם הבאה

תודה רבה בועז!
אחרי 53 תמונות בועז התלונן על הריבית אז הסכמתי למחזר לו את המשכנתא בתנאים נוחים יותר שאיפשרו לו להוסיף עוד 56 תמונות, ובסה"כ 109. בתמורה אני מעלה את הקקטוס המסורתי שככל הנראה יהיה האחרון העונה. מרגע זה עד הקיץ יככבו פרחי החורף והאביב.
ומשהו לפעם הבאה

(וזאת התגובה ה-100 כאן - משכנתא או לא משכנתא?)

וואוו! יפהפה!

תודה רבה בועז!
וואוו! יפהפה!
לגדל קקטוסים זה קל או קשה ביחס לצמחים ביתיים?

amit1270

New member
לא יודע אם קל או קשה יותר.

וואוו! יפהפה!
לגדל קקטוסים זה קל או קשה ביחס לצמחים ביתיים?
לא יודע אם קל או קשה יותר.
בסך הכול אין להם הרבה דרישות, אבל זה לא אומר שהם לא צריכים תשומת לב (והטיפול יכול להיות בעייתי בגלל הקוצים...).

בועז ל

New member
תודה רבה, עמיתוש!

תודה רבה בועז!
תודה רבה, עמיתוש!
אני שב וטוען שגדלים אצלך חומרים מעניינים בעציצים.

Golf Bravo

New member
תעוד מעולה

רות, סוף.

בהתאם. שבוע טוב, אמיגוס!
תעוד מעולה
תודה על השיתוף. כתמיד, מרתק.

davidfainshtein

Member
מנהל
מעולה, כבוד השר, כרגיל!

שבתשתיות - A1, מנהרה 4.
שבת שלום, ששת קוראיי הנאמנים, ו"אחרי החגים" שכולו התאוששות לכם.
במהלך השבוע קיימתי שני סיורים. האחד במנהרה 4 של פרויקט A1, השני בפרויקט כביש 1. ראש מנהלת כביש 1, מר דוד לנדסמן, אירח אותי ואת ד"ר התחכמות במשרדי המנהלת. לאחר המצגת וסקירת הפרויקט יצאנו אל השטח. סיירנו בקטע המרכזי של הפרויקט, שורש-חמד, ובקטע המרתק ביותר שלו, הקטע המזרחי שכולל את עמק ארזה, גשר מוצא ו...מנהרות הראל! את התמונות והרשמים מסיור מעניין זה אני מקווה לשלב ב"שבתשתיות" הבא (בלי נדר
) ובדף הפייסבוק של "שבתשתיות".
יום לפני הסיור בכביש 1 נערך הסיור במנהרה 4. מנהרה 4 היא אחד מאתרי העבודה בפרויקט שלעולם לא יימאס לי לבקר בהם, ולמרות זאת, הביקור במנהרה 4 מגיע לאחר הפוגה של למעלה משבעה חודשים. ו'למרות זאת 2' - לא מכבר הבטנו בתמונות ממנהרה 4 ובזכות מנהלת הפרויקט וחברות הביצוע, אנו מעודכנים במתרחש במנהרה ובקצב ההתקדמות. אי לכך, שרשור זה לא יכיל בתוכו מידע חדש אלא תמונות משופרות בלבד מאלה שהועברו אלינו. אלו מבין ששת קוראיי הנאמנים ששבעו די ממנהרה 4, יכולים להמשיך במלאכת ההכנות לשבת בזמן
שסחבקכם הנאמן ממשיך עם היתר לשטוף עיניים באם כל המנהרות. אתם כבר יודעים: עליי זה לעולם לא נמאס...

בתמונה: קטע מתרשים כביש 1, שמוצב בחדר הישיבות של מנהלת הכביש.
מעולה, כבוד השר, כרגיל!

מצב
הנושא נעול.
למעלה